Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 233 of 246 FirstFirst ... 133 183 223 231 232 233 234 235 243 ... LastLast
Results 4,641 to 4,660 of 4915

Thread: Gran Turismo 5

  1. #4641 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    1 . Doresc sa cumpar jocul GT5 si nu stiu ce varianta sa aleg : cea standard sau cea Academy edition ? Ce diferenta este intre ele in afara de cateva zeci lei ?
    Cumpara GT5 Academy Edition , ai cateva DLC-uri in plus fata de varianta standard.

  2. #4642 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    DLC-uruile incluse in Academy costa destul de mul pe PSN, pe zavvi varianta asta costa 15 lire...mai ieftin de atat nu se poate! daca totusi vrei sa cumperi din Romania, la Altex este diferenta de 30 ron intre cel clasic si Academy. merita toti banii varianta Academy. Mai tarziu n-o sa-ti vina usor sa cumperi DLC-urile daca te vor atrage, costa de al 3 la 10 lire fiecare...

  3. #4643 SP
    Junior Member mccrya's Avatar
    wow ! Cate raspunsuri in cateva minute ! Multzam la toti de sfaturi si am sa tin cont de ele .
    @adibose, e exact cum ai spus tu cu diferenta de pret intre cele doua variante de jocuri si am sa merg pe varianta Academy .
    Sper ca la sfarsitul saptamanii sa le am pe toate si sa incep antrenamentele pentru a putea sa fac fatza jocurilor online....nu vreau sa fiu bombanit ca v-am sifonat masinile voastre scumpe si frumoase

    L.E am o frica ! Sper sa nu devin dependent de acest joc, mai ales ca este prima mea consola si primul meu joc de o asemenea grafica si complexitate

  4. #4644 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Cu placere! de aia suntem o comunitate, sa ne ajutam, macar cu raspunsuri !
    Spor la joc!

  5. #4645 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by mccrya View Post
    L.E am o frica ! Sper sa nu devin dependent de acest joc, mai ales ca este prima mea consola si primul meu joc de o asemenea grafica si complexitate
    In that case... I feel sorry for you. Nu uita sa mananci din cand in cand...

  6. #4646 SP
    Member mafiozzoxp's Avatar
    Noob story. N-am stiut ca trebuie sa ai net ca sa instalezi dlc-urile (doar le-am downloadat). Asa se face ca abia pe la A-spec lvl 25, cand am incercat online le-am instalat. Am primit o groaza de chestii, dar a fost mai interesant sa o iau de la 0. N-avea farmec sa ii fac pe aia cu ce-am primit din dlc.

  7. #4647 SP
    Junior Member mccrya's Avatar
    se pare ca MOs NIcolae a fost baiat bun anul asta si a venit cu consola ultra slim de 500gb cu fifa13 inclus si separat GT5 academy edition . Pe sambata o sa vina si volanul asta.
    Rugamintea mea este sa-mi spuneti la GT5 pe ce tara sa-mi fac contul. Din ce am mai citit pe aici , se pare ca acum se poate juca online si cu useri din conturi/tari diferite de contul pe care-l am eu ?

  8. #4648 SP
    def
    Junior Member def's Avatar
    Ro.

  9. #4649 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    majoritatea suntem pe UK si USA.

  10. #4650 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Am impresia ca-s mai multi pe UK decat USA... Dar oricum, poti sa joci si cu aia din USA.

  11. #4651 SP
    def
    Junior Member def's Avatar
    E ok pe uk/us ca nu iti iei kick de la tot felul de dubiosi, dar altfel iesi in evidenta cand ai cont de RO la un time trial/ drift trial.

  12. #4652 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Gran Turismo’s 15th Anniversary Promotions Announced
    First is “Gran Turismo Apex 2012 Magazine”, an updated and digitized version of the Apex Book which was originally included in the Gran Turismo 5 Collector’s Edition set. The book will be available in the PlayStation “PlayView” format and can be downloaded for free in the PSN Store today through August 1, 2013.

  13. #4653 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Gran Turismo Apex 2012 Magazine super . Multam paunstefan. Eu nu am mai intrat de mult pe GTPlanet sa vad noutati.

  14. #4654 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Momentan e doar pe PSN JP(am verificat azi) , probabil o sa apara in curand si pe US/UK.

  15. #4655 SP
    Banned suofeiya's Avatar
    16 jucatori, schimbari de vreme in timpul cursei, curse de noapte, damage, si nu in ultimul rand, licente WRC si NASCAR....



    ___________________________________________
    We cease loving ourselves if no one loves us
    Cheap WOW Gold

  16. #4656 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Momentan e doar pe PSN JP(am verificat azi) , probabil o sa apara in curand si pe US/UK.
    Vine si in Europa , relax.

  17. #4657 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    In sfarsit un seasonal cu vreme dinamica, era si cazul... Sa tot fie de-astea.

  18. #4658 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    De luni voi fi si eu prezent online in GT5 ...

  19. #4659 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Poate ne strangem cativa in vacanta asta (am zis asta de multe ori, fara rezultat.... mna, speranta moare ultima )

  20. #4660 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    eagle-eye , id meu de PSN UK Florin850.Voi fi prezent in GT5 cand sunt liber.

    ---------- Post added 23-12-2012 at 10:58 PM ----------

    Intrebare pentru posesorii de volane Logitech G25-G27 .. Sunt diferente sesizabile majore intre cele 2 ? sau doar pretul ?Pentru ca luna viitoare vreau sa imi iau unu din cele 2 volane.

    ---------- Post added 24-12-2012 at 02:47 PM ----------

    Hai care mai jucati GT5 id meu Uk Florin850.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 233 of 246 FirstFirst ... 133 183 223 231 232 233 234 235 243 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gran Turismo 6 By Dant3 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 517 Last Post: 05-06-2015, 14:11
  2. Gran Turismo 6 By Tudoran in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 14 Last Post: 26-11-2010, 21:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts