Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 23 of 23

Thread: Ajutor Achizitionare LED TV - Samsung LE40C750

  1. #21 SP
    Member RobertDinu's Avatar
    Quote Originally Posted by AlanPoe View Post
    ...
    Ochelarii pot fi cu baterie si reincarcabili, dar nu exista ochelari activi care sa coste �1.00, probabil ca ti i-au trecut pe factura cu 1 Gbp pentru ca erau oferta/ bundle......
    Sa-l stapanesti sanatos!
    Sal, multumesc
    la ochelari ma refeream ca nu stiam care este diferenta intre cei de �1.00 simpli si cei cu baterie de �80.00,cand de fapt ambele perechi vad 3D, eu am primit din cei cu baterie , acum am inteles si iti multumesc pt lamurire, mi-ar fi placut sa am PIP la Sky si PS3 dar asta este daca nu se poate..nu se poate si gata.
    Bafta

  2. #22 SP
    Junior Member Inreality's Avatar
    Multumesc pentru raspunsul promt, din pacate nu am bani pentru acea plasma e cu 26 mil mai scumpa, in magazin mai era o plasma de la panasonic mai ieftina dar era gt nu vt , iar imaginea nu era asa spectaculoasa ca la le40c750. In magazin backlightul de care vorbeai nu era prezent ( ce era pe monitor era pe un fundal negru si se vedea ok ).

    1. care din ochelari sunt mai buni cei cu baterie sau cei cu acumulator ? ( bateria se gaseste pe la noi ? )
    2. distanta de vizionare o sa fie de 2,5,max 3m e prea mic tv-ul de 40 ? acum am un lcd tot de la samsung dar e de 32 nu de 40 si il consider perfect dar ptr 3d e ok ? acum cand ma joc stau la 1 m de tv
    3 tv-ul as vrea sa-l leg la pc ( dualcore e4200, gtx640 ) pentru a vedea 3d crezi ca-mi trebuie si 3dvision-ul de la nvidia ? De jucat ma joc wow sper sa nu am mari pb cu acel lag de 41s, cu actualul lcd nu am dar e mai vechi.
    4. in comert am vazut acest hdd extern ( Verbatim 3.5 1TB USB 2.0 ) crezi ca merge conectat la tv ? avand in vedere ca are si alimtare ac separata ? Nu as vrea sa dechid pc-ul de fiecare data cand vreau sa vad un film de asta ma gandesc si la un hdd extern

    Multumesc anticipat si sper sa nu va stresez prea mult cu intrebarile .

  3. #23 SP
    Junior Member Inreality's Avatar
    Mi-am achizitionat si eu un samsung 40c750, sunt multumit de el, l-am conectat la un pc

    - blueray 3d de pe pc se vede f bine fara crosstalk

    in schimb am cateva intrebari, daca ma poti ajuta din nou!

    1. Cum pot face sa mearga functia PIP, la mine apare dezactivata si nu o pot activa
    2. Ca sa intru pe facebook trebuie sa-mi fac cont in tv sa-mi rec userul si parola , pb este ca in user trebuie sa folosesc ``underline`` _ si nu gasesc decat semnul de -
    3. Pe tv cand am fundal negru totul este ok, dar cand ma uit la un film de pe calc mkv , sau chiar blueray si pe film apare fundal negru, observ niste dungi longitudinale de un negru mai deschis ... ( E posibil sa fie de la cablu hdmi, sau de la portul hdmi din tv . Eu mi-am legat pc-ul la portul hdmi2

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Ajutor decidere achizitionare telefon By LeicaBogdan in forum GSM
    Replies: 17 Last Post: 04-07-2013, 13:44
  2. Dilema achizitionare Tv Led By Mo- in forum HiFi
    Replies: 7 Last Post: 29-03-2011, 11:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts