Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4
Results 61 to 66 of 66

Thread: Recomandare Boxe / Sistem

  1. #61 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Sincer sa fiu, slabe sanse sa gasesti ceva decent si mic precum A2. Boxele le poti pune pe perete de exemplu, ca sa nu ocupi biroul. Cum zici ca ala e bugetul si cum zici ca vrei ceva putin bass heavy, chiar iti recomand acele KRK sau Pioneer. Poate le gasesti pe undeva sa le si asculti inainte de a le cumpara. E un risc maricel sa cumperi fara a asculta inainte.

    Eu am avut acele Pioneer si mi s-au parut excelente la pretul acela apropiat de A2. Erau mai bass heavy, si inaltele erau foarte ok, doar mediile ce pareau mai sterse. Tin minte cum in melodiile rock auzeam clar diferenta intre bass si drum kick, ceva ce la niste boxe mai slabe nu poti distinge.

  2. #62 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Nevermind, tocmai am vazut ca sunt pasive Q-urile.
    Oricum, planuiesc sa ascult la ele inainte sa le cumper bineinteles. By the way, boxele wireless cum sunt? Stiu ca vorba comuna e ca sunt net inferioare celor cu cablu, dar am auzit de la unii oameni ca nu e chiar asa. M-ar scuti de multa cablarie.
    Pana una alta, o sa vad cum as putea sa fac spatiu pe birou, sau sa le prind in perete, sa nu mai am constrangerea asta.

  3. #63 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Boxe wireless? Credeam ca esti om serios

  4. #64 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Hey, am vrut sa clarific de tot subiectul, cunosc oameni care jura cu mana pe inima ca sunt boxe wireless care se aud la fel de bine ca cele cu cablu, nici eu nu i-am crezut

    ---------- Post added 18-10-2016 at 13:47 ----------

    Mda, cred ca totusi Pioneer-urile sunt un pic overkill pentru mine, la consum, marime, putere... tot. Poate daca as fi avut o camera mai mare ar fi fost o optiune, dar simt ca ma intind mai mult decat mi-e plapuma.
    Pana acum, astea sunt cea mai buna optiune, initial credeam ca sunt doar wireless, dar aparent sunt si wired, plus ca design-ul e demential:
    Sistem audio activ 2.1 Harman Kardon Soundsticks 3, 40W RMS, Transparent - eMAG.ro

  5. #65 SP
    Member deepjinx's Avatar
    Recomand minim KRK Rokit 6, HK Soundsticks sunt jucarii.

  6. #66 SP
    Member legokid220's Avatar
    daca mai este cineva care asculta sau foloseste radio portabil .. am 3 modele si nu stiu pe care sa-l aleg.
    As prefera si un sunet cat de cat ok si un semnal bun. Acum nu stiu .... sa merg pe semnal digital sau "dinala mecanic la manivela"?
    Radio portabil PANASONIC RF-2400EG9-K, FM, AM, negru - Radio - Audio - Home Cinema
    Radio portabil PHILIPS AE2160/00C, FM, AM, negru - Radio - Audio - Home Cinema
    Radio portabil AKAI PR006A-471U, USB/SD, Negru - eMAG.ro
    Nu sunt setat pe astea 3 modele, puteti si sa-mi recomandati altceva.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4

Similar Threads

  1. Recomandare sistem 2.0 By pooaul in forum HiFi
    Replies: 8 Last Post: 31-10-2015, 18:50
  2. Recomandare sistem 2.1 By tudomih in forum HiFi
    Replies: 15 Last Post: 08-10-2013, 21:42
  3. Sistem de boxe Logitech Z906 By Florix09 in forum HiFi
    Replies: 0 Last Post: 07-06-2013, 17:12
  4. Replies: 7 Last Post: 11-01-2013, 21:33

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts