Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 169 of 312 FirstFirst ... 69 119 159 167 168 169 170 171 179 219 269 ... LastLast
Results 3,361 to 3,380 of 6237

Thread: Mturk (Amazon)

  1. #3361 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    E ceva ciudat. Am un HIT respins dar imi spune ca am 100% pe paginile cu HIT-uri, dar in dashboard ca am 92%.

  2. #3362 SP
    Junior Member HChris's Avatar
    Quote Originally Posted by Luigi View Post
    E ceva ciudat. Am un HIT respins dar imi spune ca am 100% pe paginile cu HIT-uri, dar in dashboard ca am 92%.
    Ai cont nou? Daca da, e normal, la inceput, pana intr-un anumit numar de hituri ratia ramane 100%.
    Gandeste-te ca iti faci cont nou si faci 2 hituri din care unu iei reject > ratie 50% >....

  3. #3363 SP
    Member Szergiu's Avatar
    pana la 100 de hituri accceptate ratia nu se contorizeaza...(la hiturile care cer ratie peste 90 sau...

  4. #3364 SP
    Junior Member gherca's Avatar
    Ati prins clasify/

  5. #3365 SP
    Junior Member gherca's Avatar
    Nimic nou ?

  6. #3366 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Daca in 8 zile am facut abia 40$, chiar ca s-a dus mTurk.

  7. #3367 SP
    Member eecode's Avatar
    Quote Originally Posted by Luigi View Post
    Daca in 8 zile am facut abia 40$, chiar ca s-a dus mTurk.
    Norocosulelol
    Eu din doua motive nu am bani pe mturk. Ca nu baga HIT-uri si ca imi sterg contul o data la 3 zile... Astept totusi revenirea aia spectaculoasa si momentul cand va iesi din BETA. Eu zic ca e cazul sa cautam si alternative, Mturk nu ne mai ofera asa multe beneficii... Cel putin pana isi revine.

  8. #3368 SP
    Member Szergiu's Avatar
    nu mai e ce a fost dar e ok si cate 50-100$ pe saptama(depinde de cei cu hitu classify)

  9. #3369 SP
    Member eecode's Avatar
    Quote Originally Posted by Szergiu View Post
    nu mai e ce a fost dar e ok si cate 50-100$ pe saptama(depinde de cei cu hitu classify)
    Adevarat,
    eu cu fratimiu facem 200$ intr-o saptamana daca sunt clasifity cum trebuie. Insa ultimele doua saptamani am stat pe bara. le baga ba tarziu, ba prea putine... Sper ca nu se duc si astea.

  10. #3370 SP
    Member Szergiu's Avatar
    oare daca imi mai pun un laptop la wifi si mai fac un cont pe laptop si unul pe pc pot face pe mturk hituri?/
    cu limita asta pana la 1100 hits pe zi nu mai reusesc mare lucru...cate 50 dolari si imi baneaza contul...
    asa macar am 2 coonturi...
    aveti idee daca e posiil?

  11. #3371 SP
    Junior Member gherca's Avatar
    Pai daca ai 2 ip-uri diferite ii totul oke . Daca ai internet cu ip static, intri pe pc cu ip normal, si de pe letop cu un proxy si totul ramane oke

  12. #3372 SP
    Member eecode's Avatar
    Quote Originally Posted by Szergiu View Post
    oare daca imi mai pun un laptop la wifi si mai fac un cont pe laptop si unul pe pc pot face pe mturk hituri?/
    cu limita asta pana la 1100 hits pe zi nu mai reusesc mare lucru...cate 50 dolari si imi baneaza contul...
    asa macar am 2 coonturi...
    aveti idee daca e posiil?
    Nu cred ca poti face mai mult de 1100 intr-o zi... Eu abia fac 1000 si tu vrei sa faci 2200?
    Cel mai probabil iti vor inchide conturile in acelasi timp, altceva nu vad ce s-ar putea intampla.

  13. #3373 SP
    Member Szergiu's Avatar
    ehhh,...
    s a intamplat sa fac si pe 2 conturi dar acum daca fac 2 imi blocheaza unul (pe cel mai vechi)ma lasa cu ultimul creeat...
    cand a fost produniverse am facut muulte ...am facut si 5k pe zi....au fost care au facut si 7k si 10k...intr o zi
    dar dupa 5k hits intr o zi esti...ca o legumacapu calendar...
    daca citesti paginile anterioare(vechi)o sa te convingi

  14. #3374 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Au pus limita de HIT-uri pe zi ? Glumesti.

  15. #3375 SP
    Senior Member BogdanN1's Avatar
    Limita e de mai bine 3 luni...

  16. #3376 SP
    Member Szergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by luigi View Post
    au pus limita de hit-uri pe zi ? Glumesti.

    1100 hits pe zi...
    Pe vremea produniverse parca si tu erai turbat cu mii de hituri pe zi...right?

  17. #3377 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Eu, Pastilutza, Spitfire, si multi altii.

    Acum m-am reapucat fiindca vreau o chitara electrica.

  18. #3378 SP
    Junior Member Marius G.'s Avatar
    Nu aveti cumva idee, oare trebuie platit TVA-ul la posta vamala pentru orice fel produse, sau doar cele electronice? In cazul in care comand haine, ce alte taxe trebuie platite cand ajung in Romania?

  19. #3379 SP
    Junior Member gherca's Avatar
    Deci eu am mai comandat si altele, pentru astea mai micutee , nu trebe platit . (Micute si care nu cantaresc mult) .

  20. #3380 SP
    ديجي الأمطار DeeJay-RainY's Avatar
    Quote Originally Posted by gherca View Post
    Deci eu am mai comandat si altele, pentru astea mai micutee , nu trebe platit . (Micute si care nu cantaresc mult) .
    Pot sa cantareasca si 200kg , dar sa nu depaseasca 10 euro.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Plata Amazon.co.uk By SkeedzGamesHD in forum Offtopic
    Replies: 1 Last Post: 24-11-2013, 23:14
  2. Amazon hyperlink By RonanN1 in forum Help Desk
    Replies: 1 Last Post: 24-02-2009, 06:48

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts