Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 239 of 312 FirstFirst ... 139 189 229 237 238 239 240 241 249 289 ... LastLast
Results 4,761 to 4,780 of 6237

Thread: Mturk (Amazon)

  1. #4761 SP
    Member Szergiu's Avatar
    daca iti vine la posta nu platesti nimic/...vine din UE ...

  2. #4762 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Quote Originally Posted by ionutz727 View Post
    iti vine direct acasa,am comandat eu un ps2 de la el

    Nu e adevarat.Iti vine la posta si trebuie sa te duci sa il ridici.Am comandat peste 20 de jocuri de la ei.Si pt multe a trebuit sa ma duc la posta sa le ridic.Postasu nu aduce acasa colete mari(gen PS2),aduce doar curierul in cazul in care ai comandat prin curier.

  3. #4763 SP
    Member ionutz727's Avatar
    Quote Originally Posted by Pastilutza View Post
    Nu e adevarat.Iti vine la posta si trebuie sa te duci sa il ridici.Am comandat peste 20 de jocuri de la ei.Si pt multe a trebuit sa ma duc la posta sa le ridic.Postasu nu aduce acasa colete mari(gen PS2),aduce doar curierul in cazul in care ai comandat prin curier.
    mie mi-o venit acasa pt ca taicamiu lucreaza la posta ..la posta iti vine defapt..

  4. #4764 SP
    Junior Member eXe1515's Avatar
    bun nu-i nimik ca posta e la o aruncatura de bat fata de mine dar problema cat ma costa transportu euro-romania ?

  5. #4765 SP
    Member Szergiu's Avatar
    o sa ai nevoie de 70$...
    la noi nu platesti nimic...

  6. #4766 SP
    Junior Member eXe1515's Avatar
    multumesc inca odata pentru raspuns

  7. #4767 SP
    cRs
    Banned cRs's Avatar
    Nu stiti vreun magazin de electronice care sa aiba ipod shuffle si sa trimita in ro? la un pret accesibil?
    Multumesc anticipat.

  8. #4768 SP
    Member MateRiaLLo's Avatar
    Ok, poate sunt eu nou si nu inteleg complet acest site, dar daca dau pe un HIT care are link BROKEN (se incarca pagina, dar scrie frumusel - the site is not available at the moment) si fara sa realizez, ii trimit minunatului 'vanzator' un mesaj prin care ii zic clar ca nu merge site`ul, e normal sa imi dea Rejected? I mean...

  9. #4769 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Quote Originally Posted by Szergiu View Post
    o sa ai nevoie de 70$...
    la noi nu platesti nimic...

    Daca cumpara de la Lukiegames plateste tva in tara.

  10. #4770 SP
    Ike
    Member Ike's Avatar
    A incercat cineva transcription? Multe dintre ele se inteleg usurel, trebuie insa respectate anumite reguli de scriere.

  11. #4771 SP
    Junior Member stavix's Avatar
    Amazon.com: SanDisk 4GB Sansa Fuze Video MP3 Player Blue [ Hassle Free Packaging ]: BlueProton@@AMEPARAM@@http://ecx.images-amazon.com/images/I/31gIUQOotcL.@@AMEPARAM@@31gIUQOotcL

    Ce inseamna [ Hassle Free Packaging ]
    Please Note: This unit has been repackaged in Hassle Free Packaging. It includes Sansa Fuze, USB cable, earphones, and CD.
    O sa platesc ceva la posta pentru el?

  12. #4772 SP
    Member SwingShot's Avatar
    Avand in vedere ca recent au aparut niste hituri in care in imagini trebuia sa pui un BOX in jurul obiectelor, de la anumiti requesteri de treaba si care au bun simt, s-au gandit si cei de la infectia de Dolores Labs sa puna hituri de genul. Fiind curios, am incercat si eu unul.

    Pot sa zic ca mi s-a luat instantaneu. De ce? Dovada: (boxul rosu al meu, cel verde al lor)

    ImageShack� - Online Photo and Video Hosting


    Nu stiu de altii dar nu as prefera sa stau cu rigla la pixel sa fac boxuri. La 5-6 poze cate erau per un hit. Pentru 2 centi. Sper sa le stea in gat acei 2 centi, enjoy.

    DOLORES LABS SPAM FRAUDA TEAPA XXX FERENTARI SEMINTE FLORIN SALAM ABUSE

  13. #4773 SP
    Junior Member eXe1515's Avatar
    incredibil astia de la lukiegames au marit pretu la joc cu 2 $ si astazi eram gata gata sa-l comand acu cred ca ma costa in total 74$ . Si tva in tara cat o mai fi si ala depaseste 100 lei?

  14. #4774 SP
    Member yyomax's Avatar
    17$

  15. #4775 SP
    Junior Member eXe1515's Avatar
    care e mai bun slim sau fat (am bani de fat din pacate si mie frica ca maresc astia pretu iara) Si Trebuie sa platesc cu bani lei sau USD

  16. #4776 SP
    Member yyomax's Avatar
    in lei platesti.....am cautat si eu pe net care e diferenta dintre fat si slim...si slim se aude ca e mai bun...cik consuma si mai putin...

  17. #4777 SP
    Junior Member pufmlx's Avatar
    SwingShot, total de acord

  18. #4778 SP
    Junior Member eXe1515's Avatar
    si in cate zile ajunge coletu?

  19. #4779 SP
    Member yyomax's Avatar
    pai nu stiu..n-am comandat de la ei nimic...dar dak acolo arata intre 10-20 zile..in acest timp o sa-ti ajunga...poate si mai devreme...

  20. #4780 SP
    Member Szergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by Pastilutza View Post
    Daca cumpara de la Lukiegames plateste tva in tara.
    daca vine la posta colet(cutie)nu inseamna ca e din UE?--> nu trebuie platite taxe(tva) la posta...
    am observat ca unele comenzi au venit acasa dar erau din sua...ambalate in plicuri...
    dar dupa unele plicuri a trebuit sa merg la vama...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 239 of 312 FirstFirst ... 139 189 229 237 238 239 240 241 249 289 ... LastLast

Similar Threads

  1. Plata Amazon.co.uk By SkeedzGamesHD in forum Offtopic
    Replies: 1 Last Post: 24-11-2013, 23:14
  2. Amazon hyperlink By RonanN1 in forum Help Desk
    Replies: 1 Last Post: 24-02-2009, 06:48

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts