Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 272 of 312 FirstFirst ... 172 222 262 270 271 272 273 274 282 ... LastLast
Results 5,421 to 5,440 of 6237

Thread: Mturk (Amazon)

  1. #5421 SP
    Ike
    Member Ike's Avatar
    Asecshop @ Amazon.com:
    si

    uxcell @ Amazon.com:

    Si-a facut cineva curaj sa completeze classify this advertiser de la classify this?

    "
    ce inseamna curaj?
    ce inseamna sa completeze?"
    "Forța morală de a �nfrunta cu �ndrăzneală primejdiile și neajunsurile de orice fel; �ndrăzneală, fermitate �n acțiuni sau �n manifestarea convingerilor; tărie de caracter, temeritate, bărbăție."
    Luand in considerare ca in trecut blocau sau dadeau reject intr-o veselie presupun ca nu se mai arunca lumea sa le faca hiturile cu ochii inchisi.
    Din moment ce exista o casuta in care trebuie scris ceva si apoi dat submit putem conveni ca "sa completeze" e cam aceeasi treaba cu ce ar trebui sa se inteleaga?

  2. #5422 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    ce inseamna curaj?
    ce inseamna sa completeze?

  3. #5423 SP
    Junior Member mmplanet's Avatar
    The Requester (Classify It) has chosen to prevent you from working on any of this Requester's HITs.

    There are a variety of reasons for Requesters to prevent particular Workers from completing their HITs.

  4. #5424 SP
    Member antifacat's Avatar
    de cand mi-a respins 377 dintr-un foc...si bineinteles ban fara drept de apel...prefer sa il consider un dolores...nu exista clasify this

    ---------- Post added 04-05-2011 at 05:20 AM ----------

    Quote Originally Posted by mmplanet View Post
    The Requester (Classify It) has chosen to prevent you from working on any of this Requester's HITs.

    There are a variety of reasons for Requesters to prevent particular Workers from completing their HITs.
    un pic mai multa atentie...la asta nu am avut nici o problema...si cand prindeam faceam de la inceput pana erau gata...

  5. #5425 SP
    Junior Member HChris's Avatar
    Salut, imi cer scuze daca s-a mai intrebat, un pachet trimis cu USPS imi va ajunge acasa sau la vama? Thanks

  6. #5426 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    VAMA.

  7. #5427 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Intrebare: daca eu comand mai multe produse (3 la numar) in aceeasi zi ele vor veni in acelasi pachet sau separat?
    Multumesc!

  8. #5428 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    In primu' rand conteaza daca iei de la acelasi vanzator sau nu.
    Daca iei de la vanzatori diferiti sigur nu primesti un singur pachet. Daca ii acelasi vanzator tre' sa intrebi .

  9. #5429 SP
    Member Florin27's Avatar
    Daca sunt de la acelasi seller vor veni in acelasi pachet si in acelasi timp...Daca nu sunt vin normal in pachete separate si depinde cum le trimit ei poate ai noroc sa vina in acelasi timp.

  10. #5430 SP
    Junior Member sirAdrian's Avatar
    My stats:

    5 zile = $16.47


    Insa de vreo 6 zile n-am mai apucat sa ma uit nicio secunda pe Mturk. Am fost foarte ocupat...
    Attached Images Attached Images my-stats-mturk.jpg

  11. #5431 SP
    Junior Member Andu's Avatar
    19 zile= $130
    meh
    Attached Images Attached Images mturk.jpg

  12. #5432 SP
    Member bartonn's Avatar
    Voi de hiturii mai faceti?Eu de 3zile toot caut un hit bun si nu gasesc.

  13. #5433 SP
    Junior Member Hiperjet's Avatar
    Iar baga Product Listings, insa la 4-5 dimineata... Cred ca o sa imi pun ceasul sa sune.

  14. #5434 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Pui degeaba... La un singur mail inseamna ca prinzi 2-3 hituri
    Daca ai primi mai multe ar merita.

  15. #5435 SP
    Member Florin27's Avatar
    A facut cineva d-astea pana acum https://www.mturk.com/mturk/preview?...1RAGATYURD0379 .Am facut vreo 100 aseara si mi-e frica sa nu i-au reject ca acum am vazut ca are un bad review pe turkopticon.

  16. #5436 SP
    Junior Member Andu's Avatar
    Quote Originally Posted by Florin27 View Post
    ...ca acum am vazut care un bad review pe turkopticon.
    wtf dude, mai bine las-o mai moale cu mturk si pune mana pe un abecedar

  17. #5437 SP
    Member Florin27's Avatar
    Nu vreau sa ma cert cu tine dar nu stiu care dintre noi scrie mai corect....Asa ca mai bine uita-te la tine si pe urma vorbeste... Daca se incurca omul o data ii sariti in cap imediat...

  18. #5438 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Oameni, as vrea as cumpar un cont de amazon cu gift card value intre 15$ si 50$. Ofer 60% din valoare pe el.
    Daca vi se pare ok dati un pm. Multumesc.

  19. #5439 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Hai sa ma laud si eu cu rezultatul ultimelor 3 luni
    Attached Images Attached Images 2011-05-10_0155.png

  20. #5440 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by iPaul View Post
    Hai sa ma laud si eu cu rezultatul ultimelor 3 luni
    felicitari, man. Da cu ce hit-uri btw? eu nu am mai primit un mail de la product listing de nu stiu cat timp... ultima data cand am facut hit-uri calumea de la ei a fost acu cateva luni de zile (inainte ca limita sa fie de 100 de hit-uri pe zi).
    Si acuma ma enerveaza ca nu se mai baga hit-uri, ca mie imi mai trebuie inca vreo 200-200 si ceva de dolari ca sa cumpar un laptop calumea cu care sa ma pot duce oriunde si sa fac oriunde (asta o sa imi prinda bine la facultate). Si ma gandeam sa strang destui bani inainte de BAC ca sa il comand prin mai-iunie, da vad ca nu am noroc...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 272 of 312 FirstFirst ... 172 222 262 270 271 272 273 274 282 ... LastLast

Similar Threads

  1. Plata Amazon.co.uk By SkeedzGamesHD in forum Offtopic
    Replies: 1 Last Post: 24-11-2013, 23:14
  2. Amazon hyperlink By RonanN1 in forum Help Desk
    Replies: 1 Last Post: 24-02-2009, 06:48

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts