Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Cu cine votati?

Voters
107. You may not vote on this poll
  • Traian Basescu

    14 13.08%
  • Mircea Geoana

    14 13.08%
  • Crin Antonescu

    26 24.30%
  • Sorin Oprescu

    3 2.80%
  • George Becali

    5 4.67%
  • Vadim Tudor

    4 3.74%
  • Remus Cernea

    5 4.67%
  • Altul

    1 0.93%
  • Nu votez

    14 13.08%
  • Nu am drept de vot

    21 19.63%
Page 3 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 41 to 60 of 122

Thread: ...eu cu cine votez?

  1. #41 SP
    Member Wargasm's Avatar
    Cand ma gandesc la psd si la faptul ca ei vor s-o scoata, ma sperii. Poate a fost cea mai buna decizie din 2000 incoace, iar ei vor sa treaca la impozitul progresiv. Ne intoarcem in comunism si la salariile "negre".
    Ia uite ce salariu au casierele de la metrorex:
    http://asybaris.blogspot.com/2009/11...ere-de-la.html

  2. #42 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    NU mai vreau sa il vad pe baiatul asta, pe Basescu asta. Sa se duca si sa se tot duca. Votez Antonescu ca sa ii dau un vot negativ lui Baselu !!!!

  3. #43 SP
    Member cloud's Avatar
    1. se pare ca in ultimul timp au ajuns fomistii la putere (ridzi fura 500k euro, nemirschi 200k samd). desi cred ca inca se mai poate fura din romania la greu, optiunile sunt mai restranse. cei care fura mizilicuri, fura din buzunarul nostru direct. ii prefer pe cei care fura/iau spaga dintr-o privatizare, afacere cu domeniu privat. din pacate acum psd si pd-l sunt pline de fomisti pusi pe capatuiala.
    2. scandalurile interminabile cu uite coalitia nu e coalitia, au fost tot timpul apanajul lui basescu. pe vremea conventiei democrate a castigat de aici un capital imens, care de altfel l-a adus la primarie/presidentie. banuiesc ca idea de circ si paine i-a ramas intiparita in minte, toata activitatea lui e bazata pe asta.

    de votat, il voi vota pe antonescu, cel putin cei din jurul lui pun botul la cascaval serios. sper sa ajunga in turul 2.

  4. #44 SP
    Member taz@'s Avatar
    Doar patriotismul ma face sa merg la vot.....nu conteaza cine iese presedinte,tot ca inainte va fi si dupa vot si 100 de ani dupa!asta este,noi sa fim sanatosi & keep on smiling

  5. #45 SP
    Manager paul's Avatar

  6. #46 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    Nici ca se putea spune mai bine. Eu va propun sa ii indeplinim dorinta de a pleca pe mare. One-way trip, ar fi excelent.

    Eu am avut placerea sa il cunosc pe dl. Oprescu si pot spune ca este un om bun, integru si inteligent.
    Da sigur , nu stiu daca ai vazut la TV cand i-au facut cei de la Antena 1 cu Mihaela Raduleascu o farsa si injura la greu era mai mult bip decat voce .

  7. #47 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Se pare ca rezultatele votului nostru sunt fix invers fata de situatia reala. Nu zic ca Geoana ar fi alternativa salvatoare, dar daca iese Basescu... ma pregatesc sa emigrez. Scandal... iar scandal... dupa care un alt scandal. Oare nu s-a plictisit de atata scandal ?

  8. #48 SP
    Member cloud's Avatar
    scandalul se va opri cand va avea cascavalul pentru el si pentru oamenii lui sau va fi un simplu cetatean/parlamentar/presedinte de partid. acum ramane la alegerea romanilor, daca-l vor trimite la "origini" sau daca vor veni la alegeri anticipate peste 3-4 luni si vor vota pd-l. daca voteaza peste 3-4 luni altceva decat pd-l si nu vor fi partidul cu suficiente mandate in parlament ca sa guverneze scandalul va continua. eu cred ca alta alternativa nu exista atata timp cat e presedinte traian basescu.

  9. #49 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    Eu as vota Remus Cernea daca as avea drept de vot ( inca 1 un )

  10. #50 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar

  11. #51 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by nightprowler View Post
    tocmai am vazut filmarea la tv . Ii tare base are tupeu sa deie in copii inaintea turului 2 . How stupid can u get ?

  12. #52 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    e din 2004 filmarea ... de cand era candidat la presedintie.

  13. #53 SP
    Banned Mario's Avatar
    ORICUM iese geoana ca s-a aliat cu PNL si multi altii,eu zic ca inafara de Antonescu,Geoana e cea mai buna alegere!!

  14. #54 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    deocamdata e singura

  15. #55 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    l-a impins nu l-a lovit si copilul dupa asa zisa lovitura radea, foarte ciudat (deci tu iei un pumn si razi hihihi) uitati-va pe realitatea tv este un cascador care stie ce si cum si inca o chestie de ce aceste imagini apar dupa 5 ani?

  16. #56 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    haide frate...e copil, nici nu stie de ce e acolo. chiar ma uit pe realitatea acum si nu imi spune ca mai conteaza daca acel copil radea sau nu. PRESEDINTELE (candidatul de atunci) a dat intr-un cetatean al acestei tari. ti se pare normal? daca imi spui ca da....bine..
    si daca l-ar fi injurat, nu are VOIE sa dea in cineva, avand statutul pe care il. de fapt nimeni nu are dreptul sa dea in cineva, asa e in lege.

    lol..hai ca vad ca dupa ce am postat asta la base s-a mai adaugat un votant la poll

  17. #57 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    logic ca nu e normal ca un presedinte sa loveasca un cetatean dar din aceea inregistrare nu pot sa fiu sigur ca a fost o lovitura intentionata,eu zic sa asteptam replica oficiala a presedintelui

  18. #58 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    presedintele ce drq sa spuna man...chiar esti asa de naiv?
    normal ca nu o sa se auto acuze ca a lovit un copil cand mai are 2 saptamani pana la alegeri. si cum sa spui ca nu a fost intentionata..poate doar daca are parkinson o fi fost involuntara.

  19. #59 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    mai am ceva adaugat ca emisiunea de pe realiteatea e chiar interesanta : daca chiar l-ar fi lovit se vede absolut clar cum tipul de langa baiat si de langa femeie se uita la baiat si si-au intors apoi privirile si sa inteleg ca au vazut ca baiatul a fost lovit dar au tacut din gura sau ce ?

  20. #60 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    mda...daca or fi fost si niste pupincuristi sau oameni cu nevoi ( doamna care cerea ceva..) nu au mai stat sa se ia de el, mai ales ca baselu s-a si ridicat si a plecat din zona aia imediat dupa..ti se pare ceva extraordinar ca nimeni sa nu zica nimic in tara asta cand cineva da intr-un copil?
    ma pot da drept exemplu ca atunci cand aveam vreo 7-8 ani m-a luat unu in fata scolii de gat pe la spate si ma ameninta in gura mare ca imi taie gatu'. oamenii treceau linistiti pe langa mine cand eu urlam din toti ranunchii. ti se pare ceva ciudat in toate astea? eu deja m-am obisnuit cu comoditatea romanului, si de asta sper sa crape toti cat mai repede ( aia care merita, adica vreo 90%)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast

Similar Threads

  1. Cine a cumparat de la allromedia? By paulone in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 38 Last Post: 24-03-2022, 23:40
  2. Cine invinge? By MonkY in forum Polls
    Replies: 41 Last Post: 11-09-2012, 08:29
  3. Cine ma poate ajuta? By razvan2701 in forum Hardware
    Replies: 1 Last Post: 05-02-2009, 01:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts