Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 88 of 158 FirstFirst ... 38 78 86 87 88 89 90 98 138 ... LastLast
Results 1,741 to 1,760 of 3157

Thread: Ce fel de tara este Romania?

  1. #1741 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by Malach HaMavet View Post
    si unde e link-ul ca sa dau like ca poate dand foarte multe like-uri vom salva si padurile tropicale Lasand gluma la o parte... si in speranta ca nu voi fi banned! Nu stiu cum o pagina de facebook ar putea ajuta... dar daca tu consideri ca ajuta, da-mi te rog un link si sunt de acord! Urasc sa vad animale moarte
    Eram sarcastic, nu exista o asemenea pagina...Daca citesti discutia intre Q/mine/ cativa alti useri cu cateva pagini in urma vei intelege sarcasmul meu.

    Eu nu urasc sa vad animale moarte, e o chestie naturala. Dar urasc foarte mult sa vad animale vii,gata sa ma omoare pe mine, daca le dau ocazia.
    Am impresia ca stai intr-o tara din vest, cati caini ai vazut acolo la ghene, sau la intrarea in scari, maraind la tine? Ai vrea sa le vezi? Noi aici, in Romania, vrem sa le vedem, avem suflet mare, si nu suportam sa le vedem moarte. Sloganul nostru este: " Fiecare scara cu haita lui de caini", pe langa cea cunoscuta "Explore de Carpathians Gardens".

  2. #1742 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by miami View Post
    cum isi spune cineva parerea pe aici primeste ban
    Sincer, i-as da ban de la viata oricui ar debita porcariile alea. Si sunt convins ca nu pentru "parere" in sine si-a luat ban.

  3. #1743 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Le-a revenit inspiratie "la baieti"



    ---------- Post added 27-09-2013 at 01:48 ----------

    *inspiratia

  4. #1744 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar

  5. #1745 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Chioru e mana in mana cu toți eu fac pariu ca se întâlnesc seara la un pahar de șampaniei chiar daca ziua se cearta la TV . Frustrarea mea e ca sunt dobitoci între noi care se sinucid ca nu o duc bine,măcar mergi si dai in cap la unul din parlamentari apoi ia-ti viata si mori destept ca daca faci greva foamei "they don't give a sht"

  6. #1746 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Ce se mai intampla cu acei caini comunitari, ce vor fi ridicati de pe strada? Ai mei din spatele blocului nu simt stresul, sunt la fel de linistiti ca si pana acum.

  7. #1747 SP
    Member COD.221's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Este tara in care toti ne plangem dar nimeni nu face nimic.
    - prea mult adevar, in asa putine cuvinte !.!

  8. #1748 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    Ce se mai intampla cu acei caini comunitari, ce vor fi ridicati de pe strada? Ai mei din spatele blocului nu simt stresul, sunt la fel de linistiti ca si pana acum.
    Nimic. Praf in ochi. La mine chiar s-au inmultit...

  9. #1749 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    ,,Cu cat cunosc mai bine oamenii, cu atat iubesc mai mult cainii."

  10. #1750 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Si eu, dar nu comunitari.

  11. #1751 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    La mulţi ani, Majestate!

    Attached Images Attached Images omul-anului-regele-mihai-5374882.jpg

  12. #1752 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Traiasca ! Sa vina sa ne salveze de conducatorii astia !

  13. #1753 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    Ce se mai intampla cu acei caini comunitari, ce vor fi ridicati de pe strada? Ai mei din spatele blocului nu simt stresul, sunt la fel de linistiti ca si pana acum.

    Update: cainii din spatele blocului au fost deranjati azi dim de hingherii, care i-au ridicat zelosi, pana au fost "rudly interrupted" de cateva vecine disperate ca le dispar cainii lor iubiti. Short story, au scapat vreo doi cred.

    Sunt surprins de aparitia acestor hingheri, acum sunt curios daca intr-o luna apar altii.

  14. #1754 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Alti hingeri sau alti caini...

  15. #1755 SP
    xLx
    Member xLx's Avatar
    Romania este tara oamenilor care nu doresc sa dea nimic pentru aceasta, dar care sunt gata in orice moment sa ceara totul de la ea.

  16. #1756 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by xLx View Post
    Romania este tara oamenilor care nu doresc sa dea nimic pentru aceasta, dar care sunt gata in orice moment sa ceara totul de la ea.
    Serios??? Cati ani ai, daca nu-s prea indiscret? Ca eu am dat tarii o tona de bani din taxe puse pe salariu, TVA la orice am cumparat, etc si n-am primit nimic.

  17. #1757 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    eu am dat tarii o tona de bani din taxe puse pe salariu, TVA la orice am cumparat, etc si n-am primit nimic.
    Iti spun eu ca ai primit, de fapt toti am primit si încă primim

  18. #1758 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Da, ai dreptate, primim multa mu....lta de tot...

  19. #1759 SP
    xLx
    Member xLx's Avatar
    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    Ca eu am dat tarii o tona de bani din taxe puse pe salariu, TVA la orice am cumparat, etc si n-am primit nimic.
    Exact!

  20. #1760 SP
    Member Caponescu's Avatar
    Ca sa raspund direct la intrebare: Romania este o tara superba pacat ca este populata.
    "Daca ar fi stiut Decebal ce se alege de neamul lui, radea tot si cultiva porumb"

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 88 of 158 FirstFirst ... 38 78 86 87 88 89 90 98 138 ... LastLast

Similar Threads

  1. Intrebare legata despre 2 jocuri la fel By andreiaka in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 3 Last Post: 10-03-2014, 13:37
  2. Ce fel de sfarsit preferi intr-un joc video? By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 20 Last Post: 29-10-2012, 22:46
  3. Ce fel de clasa dintr-un RPG sunteti ? By Strike105X in forum Offtopic
    Replies: 18 Last Post: 29-05-2011, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts