Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 17 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast
Results 41 to 60 of 337

Thread: Exista extraterestrii?

  1. #41 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    stiu de un obiect dintr-un anumit metal ( o placa sau ceva asemanantor) care s-a descoperit ca ar fi fost creata cu mult timp inaintea aparitiei omului asa cum il cunoastem noi. si era un obiect care necesita ceva aparatura sofisticata, so...
    mi s-a mai spus si de o anumita baza secreta la polul sud parca, cu intrare in pamant, unde se duc tot felul de nave dar despre care nu stia nimeni nimic. au existat si niste marturii parca ale unui pilot care trebuia sa ajunga in acea zona cu un transport dar care nu stia despre ce era vorba si se spunea ce a vazut el pe-acolo..oricum, interesant, dar nu mai stiu detaliile

  2. #42 SP
    cBs
    Banned cBs's Avatar
    Quote Originally Posted by nightprowler View Post
    stiu de un obiect dintr-un anumit metal ( o placa sau ceva asemanantor) care s-a descoperit ca ar fi fost creata cu mult timp inaintea aparitiei omului asa cum il cunoastem noi. si era un obiect care necesita ceva aparatura sofisticata, so...
    mi s-a mai spus si de o anumita baza secreta la polul sud parca, cu intrare in pamant, unde se duc tot felul de nave dar despre care nu stia nimeni nimic. au existat si niste marturii parca ale unui pilot care trebuia sa ajunga in acea zona cu un transport dar care nu stia despre ce era vorba si se spunea ce a vazut el pe-acolo..oricum, interesant, dar nu mai stiu detaliile
    Baza aceea poate fi observata doar de oamenii care cred cu adevarat in Dumnezeu si care au sufletul curat , de aceea nu poate fi vazuta de toti dintre noi , stiam si eu de aceasta baza.
    -Tot in revista Cosmos am mai auzit ca noi suntem prima generatie de "extraterestrii" daca pot sa spun asa , iar a doua generatie sunt acei omuleti carora le zicem noi extraterestrii.Noi in principal avem 6 simturi spirituale , dar putem sa ne folosim doar de 2 dintre ele , deoarece daca am avea toate simturile activate am fi mai puternici decat ei , iar in 2012 o sa ni se activeze si restul simturilor.Ne-au blocat spiritual si celelalte 4 simturi pentru a nu pune Pamantul in pericol.
    Celelalte 4 simturi spirituale sunt : -clarviziunea
    -bioenergia si alte 2 pe care nu le mai retin acum.

  3. #43 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    Quote Originally Posted by cBs View Post
    .Celelalte 4 simturi spirituale sunt : -clarviziunea
    -bioenergia si alte 2 pe care nu le mai retin acum.
    Deja devine scenariu de "heroes"

  4. #44 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Quote Originally Posted by cBs View Post
    Baza aceea poate fi observata doar de oamenii care cred cu adevarat in Dumnezeu si care au sufletul curat , de aceea nu poate fi vazuta de toti dintre noi , stiam si eu de aceasta baza.
    -Tot in revista Cosmos am mai auzit ca noi suntem prima generatie de "extraterestrii" daca pot sa spun asa , iar a doua generatie sunt acei omuleti carora le zicem noi extraterestrii.Noi in principal avem 6 simturi spirituale , dar putem sa ne folosim doar de 2 dintre ele , deoarece daca am avea toate simturile activate am fi mai puternici decat ei , iar in 2012 o sa ni se activeze si restul simturilor.Ne-au blocat spiritual si celelalte 4 simturi pentru a nu pune Pamantul in pericol.
    Celelalte 4 simturi spirituale sunt : -clarviziunea
    -bioenergia si alte 2 pe care nu le mai retin acum.
    Bah! tu esti

  5. #45 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    Quote Originally Posted by pooaul View Post
    Bah! tu esti
    Fanatic religios ? da......

  6. #46 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Adica in 2012 o sa ni se activeze clarviziunea si o sa castigam toti la Loto? Yuppi.

  7. #47 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Quote Originally Posted by cBs View Post
    Baza aceea poate fi observata doar de oamenii care cred cu adevarat in Dumnezeu si care au sufletul curat , de aceea nu poate fi vazuta de toti dintre noi
    Am tinut post azi...se pune?

    Wtf...oke , deci devine ciudat threadul.
    Ce treaba are Divinitatea cu extraterestrii?

  8. #48 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Eu din cat am trait pana acum am invatat ca trebuie sa ai o minte deschisa pentru ca orice e posibil. Trebuie sa fii in stare sa poti respecta si alte puncte de vedere, convingeri decat cele proprii (nu-mi iese mereu, dar incerc sa ma ghidez dupa principiul asta). Un punct de vedere, o idee, nu poate fi impusa cu forta, la fel cum nu poate nici fi contestata cu vehementa. Ori esti de acord, ori vii cu contra argumente, ori iti vezi de treaba. Restul este doar cearta data de ochelarii de cal, pentru ca oricine este liber sa creada ceea ce doreste.

  9. #49 SP
    Senior Member RACHyyy's Avatar



  10. #50 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    Scop ? te nasti, muncesti si mori .

  11. #51 SP
    Senior Member RACHyyy's Avatar
    Quote Originally Posted by DevilBringer View Post
    Scop ? te nasti, muncesti si mori .
    Si la "extraterestri" cum o fi ?

  12. #52 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by RACHyyy View Post
    Si la "extraterestri" cum o fi ?
    Mori - muncesti - te nasti.

  13. #53 SP
    Senior Member RACHyyy's Avatar
    Haideti sa "revenim" la tema principala a acestui thread







  14. #54 SP
    Senior Member Clopotarul's Avatar


  15. #55 SP
    Senior Member RACHyyy's Avatar
    Quote Originally Posted by Clopotarul View Post
    E criminala !

  16. #56 SP
    Member klausn's Avatar
    Extraterestii exista,si cred in ei,insa despre acest anunt,100% facut pt. bani sau mai stiu eu ce.

  17. #57 SP
    Senior Member RACHyyy's Avatar
    Quote Originally Posted by Klaus View Post
    Extraterestii exista,si cred in ei,insa despre acest anunt,100% facut pt. bani sau mai stiu eu ce.
    "Adevarul este un complot permanent" - Amadou Diallo

  18. #58 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Quote Originally Posted by Klaus View Post
    Extraterestii exista,si cred in ei,insa despre acest anunt,100% facut pt. bani sau mai stiu eu ce.
    Nu am inteles nimic din ce ai scris.

  19. #59 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    In ton cu acest thread promovez o noua religie pentru doritori. UNITOLOGY. Sper ca cBs (crestinBullshhh) sa fie printre primii mei enoriasi.

    Un quote al unui mare om din Deadspace: (copyright traducere pooaul)

    Cum puteti sa va intoarceti spatele Bisericii in acest ceas vital? Nu va abandonati credinta. Ce se intampla in colonie nu e o tragedie. Este mana Domnului.
    Adevarul este si mai fantastic. Pe planeta de sub noi am descoperit un "SEMN".

    Nu puteti vedea ca planul lui Dumnezeu se dezvaluie si noi suntem ai sai mostenitori. Vom urca cum dintotdeauna am stiut ca o vom face. UNITOLOGY este ADEVARUL si moartea voastra este prima faza a acestei transformari.
    Nu fiti descurajati de metodele fizice ale acestei transformari. In curand veti fi peste orice ingrijorari fizice. Trebuie sa aveti credinta.
    Prostilor! Asta am cautat in toti acesti ani. Asta am asteptat. Nu ascultati de ei. VENITI INAPOI. VENITI INAPOI.
    Va astept in fiecare zi de Miercuri seara spre Vineri dimineata.

    Astept Deadspace 2 pentru a va propovadui mai multe.

  20. #60 SP
    Senior Member RACHyyy's Avatar
    Quote Originally Posted by pooaul View Post
    In ton cu acest thread promovez o noua religie pentru doritori. UNITOLOGY. Sper ca cBs (crestinBullshhh) sa fie printre primii mei enoriasi.

    Un quote al unui mare om din Deadspace: (copyright traducere pooaul)

    Va astept in fiecare zi de Miercuri seara spre Vineri dimineata.

    Astept Deadspace 2 pentru a va propovadui mai multe.
    Ne abatem tare de la "ideea de baza"



Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 17 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast

Similar Threads

  1. God of War 4 exista By paunstefan in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 20-03-2015, 01:56
  2. Exista vreun RTS de acest gen? By Dunno in forum Jocuri PC
    Replies: 3 Last Post: 29-12-2011, 15:20
  3. Dragonii exista! By MonkY in forum Pets
    Replies: 20 Last Post: 16-10-2010, 02:19
  4. Brutal Legend 2 nu va exista By Walkman in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 16-07-2010, 10:20
  5. Exista Trader Rating? By MultiAmSaPopesc in forum Help Desk
    Replies: 3 Last Post: 02-07-2009, 17:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts