Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 129 of 224 FirstFirst ... 29 79 119 127 128 129 130 131 139 179 ... LastLast
Results 2,561 to 2,580 of 4463

Thread: Tigara electronica

  1. #2561 SP
    Member yoshy262's Avatar
    NovAlex - eu am gasit cea mai ieftina si eficace metoda de reparat - CUMPAR ALTUL NOU CU 25 LEI
    Nu merita nici efortul, nici timpul irosit ca sa ma duc sa duc cuiva 1-2-3 atomizoare sa mi le repare.

    Si daca ar fi sa le "repare" cat as putea sa-i platesc daca unul nou e 25 lei?

  2. #2562 SP
    Member NovAlex's Avatar
    Ce-am zis eu era 90% gluma nu te enerva.

    Acum vad si eu de ce sunt apreciate asa mult 510-urile, pur si simplu sunt cele mai bune, fiabile, durabile, produc o cantitate f mare de vapori densi. Singurul lucru pe care il regret e ca mi-am luat lichid xhigh, si nu se simte aroma bine...

  3. #2563 SP
    Member yoshy262's Avatar
    NovAlex - stai chill ca nu ma enervez asa repede

    Daca prin reparare s-ar obtine performante mai bune decat la un atomizor nou + fiabilitate marita..sa zic ca ar merita efortul ..altfel nu prea merita sa-ti pierzi timpul cu asa ceva.

  4. #2564 SP
    Junior Member RaduRek's Avatar
    Quote Originally Posted by NovAlex View Post
    Poate gasiti o metoda rapida si ieftina de a repara atomizoare
    Pentru mine e ff ieftin nu ma costa nimic...decat 15 min sa fac unul ca nou ...dar as da ceva sfaturi amatorilor de reconditionat 510....oricum eu am depasit si faza de "Abur Mult'' si zic ca e ff normal dupa 90 de zile de ET-uri...Acum ma joc cu KR-uri...aroma se simte mult mai bine din tipul acesta de atomizor...si daca mai pui si reconditionatul atomizorului e floare la ureche pt. oricine....

    nu mai zic ca unul nou nout costa 10 Ron.

  5. #2565 SP
    Junior Member moldo1970's Avatar
    Quote Originally Posted by Python View Post
    Salutare.
    As vrea sa-mi dati si mie o sursa de incredere de unde pot lua Ecopure. Vad ca lichidele pe care le folosesc imi provoaca ceva arsuri pe limba si gat, in special licidele foarte dense sau foarte aromate.
    Nu foarte grav, doar cat sa-mi strice placerea vaporizarii si sa ma faca sa mai trag cate o analoaga.
    Am lichide bune, luate din surse de incredere, dar e posibil sa am ceva alergie la PG. Din cauza asta as vrea sa incerc Ecopure de la o sursa sigura, sa-mi dau seama daca e de la PG.
    E binevenit orice ce alt sfat in legatura cu asta.
    Merci.
    sal....si eu am avut ceva probleme cu e-lichidul si este de la propilen ..... acum folosesc un lichid pe baza de glicerina vegetala cumparata destul de ieftin nu ca ecopur care este f scump

  6. #2566 SP
    Junior Member drbarsan's Avatar
    Salutare,
    Sunt un nou "clean smoker", si dupa o saptamana de "aburit" ma intreb de ce am fumat 16 ani analoagele alea puturoase.Am un DSE901 de care sunt f. multumit.Chiar am reusit s-o corup si pe a mea sotie sa treaca pe e-smoke.
    Sper sa ma adoptati si pe mine in comunitatea voastra si sa scuzati eventualele greseli sau intrebari "tampite".

  7. #2567 SP
    Egoist vladtheodor's Avatar
    Am uitat daca au mai fost postate filmuletze - "boxuri" cu sticlutza integrata asa ca-l pun pe acesta:


    Uite cu ce se joaca o blonda:


    Trebuie sa intrati aici: http://www.youtube.com/user/damulta
    Unu' mai nebun... Trage din doua tevi odata...

  8. #2568 SP
    Q
    Member Q's Avatar
    doh ... se joaca blonda dar nu cu rezultatul pe care-l asteptam, subtire la volumul de abur, slab ... foarte

  9. #2569 SP
    Member MadDoc's Avatar
    Trage in plamani si ramane tot aburul acolo

    Lasand gluma, nu stiu ei ce inseamna un mod periculos, din betele alea de baterii ce sa scoata?

  10. #2570 SP
    Egoist vladtheodor's Avatar
    In urmatorul video cred ca s-ar integra bine o baterie manuala de joye510, sa-i ramina butonul...

  11. #2571 SP
    Member NovAlex's Avatar
    Ce porcarie de tigara "Mirage" seamana cu e-healthul pe care l-am avut... Mod-ul pe de alta parte e frumos

    ---------- Post added 21-02-2010 at 12:47 AM ----------

    LE. chiar daca nu fumam de mult, ma apucase o tuse care acum aproape mi-a trecut de tot si cand mai tusesc simt ca elimin ceva.

    ---------- Post added 21-02-2010 at 02:45 AM ----------

    LLE: Am facut un lichid bunicel cu Vanilla Xhigh 24 mg Dekang (50%) + cafea 0 mg de pe okazii (50%)

  12. #2572 SP
    Egoist vladtheodor's Avatar
    Bre oameni bre.
    Daca tot umblati toti cu dekang din asta ziceti-mi si mie un provider pe pm ca vreau si eu ceva de 36.
    RY-4 sau altceva. Mi-ati deschis poftele... Bucuresti.

  13. #2573 SP
    Member MadDoc's Avatar
    Dekang nu mai face 36 de anul trecut din vara! Au depus documentatia pt. aprobare FDA in America si nu puteau obtine aprobare pt 36mg.

  14. #2574 SP
    Junior Member drbarsan's Avatar
    Ce credeti, se poate adapta un tel mobil pe post de nicobox? Un N...a cu acumulator de 3.7V?

  15. #2575 SP
    Member NovAlex's Avatar
    Da, in filmul de mai sus asa a facut omul

  16. #2576 SP
    Junior Member drbarsan's Avatar
    Quote Originally Posted by NovAlex View Post
    Da, in filmul de mai sus asa a facut omul
    Am tot citit forumul si am ramas incantat de "ciudatenile" practice pe care le-au facut baieti dar nu am vazut nicaieri un tutorial pentru a incerca si noi astia mai noi in domeniu sa ne facem proprile noastre cutiute cu surprize.Poate cineva va posta asa ceva....
    Cu scuzele de rigoare...

  17. #2577 SP
    Member NovAlex's Avatar
    Da o cautare gugal how to make own nicobox sau ceva de genul... Sau gasesti pe vapers club toate piesele, doar le asamblezi.

  18. #2578 SP
    Junior Member drbarsan's Avatar
    Quote Originally Posted by NovAlex View Post
    Da o cautare gugal how to make own nicobox sau ceva de genul... Sau gasesti pe vapers club toate piesele, doar le asamblezi.
    Pai da .....Mersi pentru raspuns!

    Cred ca e singura varianta....
    Spor la ....aburit!

  19. #2579 SP
    Egoist vladtheodor's Avatar
    Ok, am inteles.
    Dekang nu se mai gaseste nici la distribuitorii zonali "uzuali" ca li s-a terminat (brusc) stocul de anul trecut...
    Sau inca mai asteapta marfa... Fac apel la cine mai are... Poate fi si altfel de 36 (sau tare/similar).
    Testate, cu gust si tarie placuta care nu se pierde la 2 zile de la desfacerea capacului si bineinteles - pret rezonabil.
    As dori 20-30 ml zilele acestea. Din Bucuresti. Multumesc !

  20. #2580 SP
    MJR
    Junior Member MJR's Avatar
    buna
    dupa ce au trecut aproape 3 saptamani de cand am descoperit acest forum si de cand m-am apucat de "vaporizat", dupa aproape 20 de ani de fumat la greu, cred ca ar fi timpul sa va impartasesc din impresiile mele.
    TE mi-a redat un pic din voiciune, parca nu mai respir atat de greu la efort, nu mai am dimineata tuse tabagica (de se ingrozea nevasta-mea), parca mancarea e mai sarata
    cam astea ar fi partile bune
    partea rea e ca acum fumez si in locuri "prohibite" pt mine (masina, casa), asa ca am "baut" o sticluta de 30 ml in prima saptamana.
    si sa nu uit un sfat:
    nu curatati atomizoarele de DSE901 cu alcool tehnic in aparatul cu ultrasunete, ca nu mai merge de loc

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 129 of 224 FirstFirst ... 29 79 119 127 128 129 130 131 139 179 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts