Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 116 of 251 FirstFirst ... 16 66 106 114 115 116 117 118 126 166 216 ... LastLast
Results 2,301 to 2,320 of 5003

Thread: Ce ma enerveaza (acum)

  1. #2301 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Ce ma enerveaza (acum)

    Inca o data portarii de la Steaua...(unul mai bun decat celălalt)

  2. #2302 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    nu stiu dar am nervi si-mi vine sa bat pe cineva! sa-mi bag pixul ca am un chef sa bat o muiere asa de rau incat ma mananca palma! De cand m-am despartit de fosta asa am chef sa snopesc o p**** de mor!

  3. #2303 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Ce ma enerveaza (acum)

    Quote Originally Posted by Malach HaMavet View Post
    nu stiu dar am nervi si-mi vine sa bat pe cineva! sa-mi bag pixul ca am un chef sa bat o muiere asa de rau incat ma mananca palma! De cand m-am despartit de fosta asa am chef sa snopesc o p**** de mor!
    Pune poza fostei pe un sac de box

  4. #2304 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by Malach HaMavet View Post
    nu stiu dar am nervi si-mi vine sa bat pe cineva! sa-mi bag pixul ca am un chef sa bat o muiere asa de rau incat ma mananca palma! De cand m-am despartit de fosta asa am chef sa snopesc o p**** de mor!
    Cred ca o sa imi racesc gura degeaba, asta e mentalitatea ta. Dar sincer cum poti sa gandesti asa? Adica ce putea sa iti faca fosta? Si eu mi-am luato in barba rau de cateva ori, dar daca stiu ca eu din partea mea am facut totul bine, nici macar nu sunt suparat pe ele.
    Stai linistit dude, exista karma

  5. #2305 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by Malach HaMavet View Post
    nu stiu dar am nervi si-mi vine sa bat pe cineva! sa-mi bag pixul ca am un chef sa bat o muiere asa de rau incat ma mananca palma! De cand m-am despartit de fosta asa am chef sa snopesc o p**** de mor!


  6. #2306 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by Malach HaMavet View Post
    nu stiu dar am nervi si-mi vine sa bat pe cineva! sa-mi bag pixul ca am un chef sa bat o muiere asa de rau incat ma mananca palma! De cand m-am despartit de fosta asa am chef sa snopesc o p**** de mor!
    Nu vreau sa judec sau ceva de genul asta, dar... in absolut nicio conditie, imprejurare si context, n-ar trebui sa ridici mana la o femeie. Exista mai multe cai de razbunare, unele mai dureroase

  7. #2307 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Exista mai multe cai de razbunare, unele mai dureroase
    Surprise Buttsecks

  8. #2308 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Quote Originally Posted by Malach HaMavet View Post
    nu stiu dar am nervi si-mi vine sa bat pe cineva! sa-mi bag pixul ca am un chef sa bat o muiere asa de rau incat ma mananca palma! De cand m-am despartit de fosta asa am chef sa snopesc o p**** de mor!

  9. #2309 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Iesi acas'!

  10. #2310 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    Pune poza fostei pe un sac de box
    Cred ca o sa imi racesc gura degeaba, asta e mentalitatea ta. Dar sincer cum poti sa gandesti asa? Adica ce putea sa iti faca fosta? Si eu mi-am luato in barba rau de cateva ori, dar daca stiu ca eu din partea mea am facut totul bine, nici macar nu sunt suparat pe ele.
    Stai linistit dude, exista karma
    Nu vreau sa judec sau ceva de genul asta, dar... in absolut nicio conditie, imprejurare si context, n-ar trebui sa ridici mana la o femeie. Exista mai multe cai de razbunare, unele mai dureroase
    stai sa va explic defapt ce am vrut sa spun! Am draci si nu mai reusesc sa ma descotorosesc de ei! Sunt nervos tot timpul si foarte greu reusesc sa ma calmez! Faptul ca as da intr-o femeie e pur si simplu motiv ca mi se par prea cu prea multe aere (aici in DK). Eu personal nu mai am nimic cu fosta mea! Ma doare in p** de ea! Si azi am gasit solutia!

    kickboxing! O sa ma inscriu la kickboxing!

  11. #2311 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Ma enerveaza Chelo asta.... Deja ma inebuneste lumea cu el, parca toti raperii astia romani au un bol cu biletele si cum le extrag asa le scriu pe foaie. A facut si el scoala de injuraturi si e mare smecher. Daca ma chinui putin, pot scrie si eu un vers cu injuraturi... Si eu care credeam ca doar manelisti nu au inspiratie....

  12. #2312 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Quote Originally Posted by Danny View Post
    Ma enerveaza Chelo asta.... Deja ma inebuneste lumea cu el, parca toti raperii astia romani au un bol cu biletele si cum le extrag asa le scriu pe foaie. A facut si el scoala de injuraturi si e mare smecher. Daca ma chinui putin, pot scrie si eu un vers cu injuraturi... Si eu care credeam ca doar manelisti nu au inspiratie....
    Nu cred ca oamenii ii asculta muzica pentru ca injura,ci pentru ca transmite un mesaj puternic.''Parazitii'' este una dintre putinele trupe care nu s-a prostituat din '94 pana azi,ceea ce inseamna destul de mult...

  13. #2313 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Mixed signals

  14. #2314 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by Danny View Post
    Ma enerveaza Chelo asta.... Deja ma inebuneste lumea cu el, parca toti raperii astia romani au un bol cu biletele si cum le extrag asa le scriu pe foaie. A facut si el scoala de injuraturi si e mare smecher. Daca ma chinui putin, pot scrie si eu un vers cu injuraturi... Si eu care credeam ca doar manelisti nu au inspiratie....
    ehee...acolo e ceva mai profund....si pana la urma el e printre putinii normali intr-o lume civilizata cu forta(cum zice intr-una dintre melodii)...partea proasta e ca majoritatea oameniilor il apreciaza doar Pentru faptul ca foloseste injuraturi..nu si pentru mesaje....si (vechiu)Puya sau Grasu XXL injura in melodiile lor dar nu transmit nimic....cred ca mai degraba ei se incadreaza in "A facut si el scoala de injuraturi si e mare smecher."...injuraturi in melodii comerciale..


    mai evident de atat nu se poate..

  15. #2315 SP
    Junior Member Andrei Lamaie's Avatar
    Am nevoie de o trimitere de la medicul de familie. Ca medicul de familie sa ma bage in seama am nevoie de o adeverinta de la casa de asiguri. Ca aia de la casa de asigurari sa ma bage in seama am nevoie de o adeverinta de la facultate, iar pentru aia trebuie sa fac drumul Galati-Iasi. Si toate astea se intampla intr-o tara in care exista un site unde se poate afla daca sunt asigurat sau nu doar tastandu-mi cnp-ul.

  16. #2316 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar

    Ce ma enerveaza (acum)

    Asta daca nu o sa mai apara chestii colaterale. E ca si atunci cand vrei sa construiesti o casa. Crezi ca vor fi suficienti 50.000�,dar cand tragi linie vezi ca esti pe la 80.000�. Sigur,la o scara mult mai mica.

    Eu nu inteleg de ce in tara asta e necesara atata hartogaraie pentru orice rahat. Mai ales in sistemul medical public.
    Sufar de o boala de ficat numita Wilson de 6 ani. Necesita tratament constant,fac lunar analize,incerc sa o remediez deoarece desi o am de mult timp,am reusit sa o tin in stadiul primar multumita medicamentelor. Pana in 2009,din motive pe care nu le inteleg,am apelat la stat. Am fost jignit,scuipat,umilit,a trebuit sa dau spaga tuturor parvenitilor din spitalele de stat romanesti.
    Pana cand am zis ca ori schimb ceva,ori renunt sa mai lupt cu boala. Sistemul medical privat din Romania a fost solutia,care s-a dovedit a fi unica idee rezonabila. Chiar daca acum cheltui mult mai mult decat inainte,macar sunt tratat cu bun-simt de cei cu care intru in contact si nu mai stau ore intregi in sali de asteptare,nu ma mai inteapa doctorite sictirite de 4 ori pana imi nimeresc vena cand mi se ia sange si am parte de promptitudine.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #2317 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Ce ma enerveaza (acum)

    Jocul machinarium, are niste puzzle-uri de ma doare capul, dar e frumos

    ---------- Post added 07-09-2012 at 09:45 PM ----------

    Naţionala de fotbal, vai de capu' nostru

  18. #2318 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    ca mai toate livestream-urile mari de pe Twitch.tv sunt in rusa...oh come on!

    L.e. sau chineza... si sunt video-uri care au mii de vieweri. WTF? Engleza e prea mainstream? Sau toti vorbitorii de engleza sunt pe alt site?

  19. #2319 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Ca nu vine 30 sept mai repede ca sa pot sa vad ultimul sezon din "Dexter " !

  20. #2320 SP
    Junior Member vishu's Avatar
    au reinceput mizeriile la tv.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 116 of 251 FirstFirst ... 16 66 106 114 115 116 117 118 126 166 216 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ce te joci -> Acum! By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 10783 Last Post: 22-03-2024, 00:02
  2. Ce te joci acum - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 176 Last Post: 04-04-2023, 11:34
  3. Ce ma bucura (acum) By HoTSaucE in forum Offtopic
    Replies: 1190 Last Post: 08-02-2019, 15:58
  4. Ce te joci acum (iOS) By Trefla in forum Apple
    Replies: 8 Last Post: 13-12-2016, 20:44
  5. Ce iti place (acum) ! By mariuck in forum Offtopic
    Replies: 55 Last Post: 29-01-2010, 14:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts