Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 20 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 ... LastLast
Results 121 to 140 of 385

Thread: Decizii (Non-Gaming Related)

  1. #121 SP
    Member Mariush's Avatar
    Personal as opta pentru Ipad 3, din princina spatiului. Din ce m-am documentat nu cred ca sunt atat de mari diferente incat sa merite sa sacrifici jumatate din spatiul de stocare

  2. #122 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Macbook Air 11 inch 4 gb ram 64GB SSD sau iPad 4 128 GB 4G ? Un prieten vrea un device portabil pentru basic office,filme,casual gaming si putina editare foto , care din cele 2 ar fi mai potrivit?

  3. #123 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu as merge pe Air

  4. #124 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Air all day long.

  5. #125 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu iti ajung 64GB. Depinde ce face cu aparatul. Daca scrie mult, Air e mai bun. Tastaturile externe sunt jenante la toate tabletele. Daca asta nu conteaza, eu as merge pe iPad pentru mai mult spatiu de stocare. Una e 64GB pe o tableta si alta e pe un laptop. Nu cred ca iti ajung. Eu pe Air desi nu e laptopul principal si nu am multe chestii pe el, mai am doar vreo 20GB liber din 128.

  6. #126 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Ok atunci ii voi spune sa faca "sacrificiu" de cateva milioane pana la un Air de 11 inch 4 GB Ram 128 GB SSD , multumesc pentru sugesti.

  7. #127 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Merita un iPhone 5 32 GB blocat VD RO+4 milioane pe un HTC ONE 32 GB neverlocked sigilat ? iPhone-ul este cumparat pe 29 sept.

  8. #128 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Dupa parerea mea, da. Am avut ocazia sa ma joc cu un HTC One si e absolut fabulos!

  9. #129 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Faci cum consideri,but I'd stick with the iPhone.

  10. #130 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by Trefla0874 View Post
    Merita un iPhone 5 32 GB blocat VD RO+4 milioane pe un HTC ONE 32 GB neverlocked sigilat ? iPhone-ul este cumparat pe 29 sept.
    Ramai pe iphone!

  11. #131 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Merita sa vand actualul telefon (iPhone 4 32GB) sa mai pun ceva bani si sa iau un LG Nexus 4 8GB nou (1400ron)?

  12. #132 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nexus e chiar foarte bun. Mi-a trecut unul prin maini pentru cateva zile si am fost placut surprins. Desi ca aspect lasa mult de dorit, ca performante mi s-a parut foarte ok. Dar in loc de un Nexus 4 parca mai bine as merge pe un 4S. Stabilitatea si fluiditatea conteaza foarte mult, iar Android, chiar si in varianta stock de pe Nexus, nu e inca la acelasi nivel.

  13. #133 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Nexus 4 clar. iPhone 4 devine "batranel" si 4S-ul ii urmeaza urmele cu pasi repezi , dar acuma depinde daca te descuri cu 8 GB pentru ca din cate stiu eu device-urile din seria Nexus nu au slot de card.

  14. #134 SP
    Member AndyTiME's Avatar
    Galaxy S Plus, Galaxy S sau economie (Huawei Vision) ??

  15. #135 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Cat ai bugetul ? Poate te poti intinde pana la un S2

  16. #136 SP
    Member AndyTiME's Avatar
    Nu, doar dintre ele. Pentru hardcore gaming am tableta.

  17. #137 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by AndyTiME View Post
    Pentru hardcore gaming am tableta.

    ))

  18. #138 SP
    Member AndyTiME's Avatar
    Cel putin mobil, nu HIGH END GRAPHICS

  19. #139 SP
    Member OxygeN's Avatar
    Ce parere aveti despre SGS 3 mini?? Merita 750-800 ron? Sau ce alt smartphone ati putea recomanda?

  20. #140 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    S2 daca mai pui cateva milioane il iei sigilat. S3 mini e o jucarie de copii.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 20 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gaming related clothes By RonanN1 in forum Travel & Fashion
    Replies: 39 Last Post: 22-09-2013, 12:03
  2. Documentare gaming related By Tudoran in forum Console Club
    Replies: 2 Last Post: 15-04-2012, 12:09
  3. Gaming related icons By Graft in forum Foto & Video
    Replies: 23 Last Post: 10-11-2010, 13:07

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts