Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 31 of 31

Thread: Review: The Last of Us

  1. #21 SP
    Member Mariush's Avatar
    Quote Originally Posted by dilibau666 View Post
    Treziti-va, oameni buni! In afara graficii de zile mari (da si aia 720p si incarca de te plictisesti) si a povestii decente mai mult de nota 8 cu indulgenta nu merita decat daca chiar nu poti vedea toate problemele lui,si sunt multe!
    hahahahahaha, mda...

    ce jocuri merita 9 sau 10 in opinia ta? sunt foarte curios.

  2. #22 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Quote Originally Posted by dilibau666 View Post
    Treziti-va, oameni buni! In afara graficii de zile mari (da si aia 720p si incarca de te plictisesti) si a povestii decente mai mult de nota 8 cu indulgenta nu merita decat daca chiar nu poti vedea toate problemele lui,si sunt multe!
    Vad ca nu faci altceva decat sa critici( jocuri foarte bune)... Da-mi, te rog, un exemplu de un joc care merita, dupa parerea ta, un 9. Mersi!

  3. #23 SP
    Member Snake's Avatar
    Quote Originally Posted by raduadelin View Post
    Vad ca nu faci altceva decat sa critici( jocuri foarte bune)... Da-mi, te rog, un exemplu de un joc care merita, dupa parerea ta, un 9. Mersi!
    Cum nu stii? CoD si Fifa!

  4. #24 SP
    Member dilibau666's Avatar
    Mdea bine ca esti tu destept...COD si FIFA sa joci tu! Io n-am jucat si nu joc asa ceva ... Chiar predecesorul,Uncharted, merita mai mult.Cat despre jocuri care merita peste 9 sunt destule stai linistit.(nu-mi vin in minte la repezeala decat:Yakuza,Longest Journeyreamfall,Fahrenheit dar mai sunt si altele si doar pentru ca un joc e ... in ... de toate siteurile de profil nu trebuie sa fim atat de consumisti,daca mi-e permis termenul,si sa procedam la fel)

  5. #25 SP
    Banned asperas's Avatar
    Quote Originally Posted by dilibau666 View Post
    Treziti-va, oameni buni! In afara graficii de zile mari (da si aia 720p si incarca de te plictisesti) si a povestii decente mai mult de nota 8 cu indulgenta nu merita decat daca chiar nu poti vedea toate problemele lui,si sunt multe!
    Nu va tine nimeni cont de parerea ta asa ca degeaba iti racesti gura de pomana..!

  6. #26 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Dar daca e o opinie in favoarea jocului conteaza?

    Nu ii sustin parerea legata de joc, poate chiar e un joc foarte bun, eu am jucat doar 2h si l-am lasat din lipsa timpului dar prea mi se pare ca majoritatea da note de 9 si 10 la jocuri.
    Am pana in prezent +160 jocuri terminate si am dat nota 10 doar la unul iar notele de 9+ le numar pe degete, ii mai vad pe unii care posteaza la jocuri terminate si scriu multe minusuri si spun cate defecte a avut jocul si pana la urma le trantesc un 9.5.

  7. #27 SP
    Banned FreakaDaDuda's Avatar
    Pana la urma este vorba de gust, de-aia se si numeste User reviews. Si eu l-am jucat si i-as da nota maxima, pentru ca desi este posibil sa aiba probleme, ( eu nu le-am gasit ) , povestea si atmosfera pe care o creeaza cred ca impresioneaza cel mai mult.

  8. #28 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Nimic in viata nu este perfect , poate aproape de perfectiune.Deal with it.Omul si-a expirmat doar parerea , nu sariti atata de c..r

  9. #29 SP
    Banned asperas's Avatar
    Nu va tine nimeni cont de parerea ta asa ca degeaba iti racesti gura de pomana..

    Am postat asta, deoarece sunt de acord cu parerea userului dilibau666, fiind unul care pe threadul dedicat jocului avand(ce-i drept cu pt noroc) jocul cu ceva timp inaintea multor ''atotcunoscatori'' de pe forum mi-am spus parerea sincera legat de TLOU si anume ca nu este un joc de nota maxima..

  10. #30 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Foarte buna recenzia, bravo!

    PS jocul cred ca a fost reparat prin patchuri, nu am avut parte de niciun glitch/bug.

  11. #31 SP
    Member lucian43's Avatar
    Va salut !
    falicitari tudyniuz pentru review, l-am citit cand l-ai postat, sa nu se inteleaga gresit, doar ca acum m-am decis sa "dezgrop mortii" in cautare de noi jucatori Last of Us multiplayer, Playstation 4 platform.
    Am nevoie de cativa jucatori activi, capabili sa coopereze pe online, atat pentru Last of Us cat si pentru alte jocuri de top!
    ma gasiti cu PSN ID: negru-43 (negru cratima patru trei) detin ambele platforme ps3 si ps4, fell free to add me !

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. User Review: Metro Last Light By raduadelin in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 6 Last Post: 23-07-2013, 12:28
  2. Replies: 0 Last Post: 20-06-2013, 08:41
  3. User Review: Avatar: The Last Airbender By trickz in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 2 Last Post: 06-10-2009, 01:40
  4. User Review: Metal Gear Solid 4 - Guns of the Patriots Review By istrategie in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 25 Last Post: 05-11-2008, 16:00

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts