+ Reply to Thread
Page 46 of 78 FirstFirst ... 36 44 45 46 47 48 56 ... LastLast
Results 901 to 920 of 1548

Thread: Useri neseriosi pe aria de Publicitate !

  1. #901 SP
    Member roberte's Avatar
    1 .probabil e prietenul tau nu aude bine sau nu stie ce inseamna cuvantul daca
    2.nu rapund la telefon pentru ca nu imi permite meseria care o am sa port telefon la mine

  2. #902 SP
    Junior Member nemmo's Avatar
    Right. E greu sa trimiti un sms cand ''iti permite mereseria'' sa pui mana la telefon.
    Sper sa rezolve un operator aceasta problema. Toate bune.

  3. #903 SP
    Member roberte's Avatar
    apropo de meserie vezi ca azi ti.am intrat in casa timp de vreo 2 ore azi "asta ca esti mistocar"
    in final nu mai de bine si scuze console games pentru deranjul provocat.

  4. #904 SP
    Junior Member nemmo's Avatar
    Dude! Du-te si plimbate ca poate-ti mai ies impresiile astea de om important din cap! Nu esti nimic decat un om fara cuvant si fara bun simt, atat!

  5. #905 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    Quote Originally Posted by roberte View Post
    apropo de meserie vezi ca azi ti.am intrat in casa timp de vreo 2 ore azi "asta ca esti mistocar"
    in final nu mai de bine si scuze console games pentru deranjul provocat.
    ia spune smecherie pe unde lucrezi... poate nu esti singur pe acolo
    totusi stiam ca nu angajeaza analfabeti care nu stiu sa scrie...

    dar tac, ca poate imi intri si mie in casa.

  6. #906 SP
    Member Ares's Avatar
    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    ia spune smecherie pe unde lucrezi... poate nu esti singur pe acolo
    totusi stiam ca nu angajeaza analfabeti care nu stiu sa scrie...

    dar tac, ca poate imi intri si mie in casa.
    altu`...

  7. #907 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ca moderator, aveam datoria de a incerca sa aplanez situatia si sa gasesc cine este vinovat. Ca admin, o sa va cer (pe nemmo si roberte) sa incercati sa rezolvati problema amiabil. Cred ca aveti amandoi varsta (si experienta necesara) incat sa constientizati ca nu e cazul sa ajungeti la astfel de "balacareli" pentru un joc.

    Prin urmare, daca sunteti de acord sa va cereti amandoi scuze in mod public, eu sunt dispus sa trec cu vederea si sa sterg ratingurile negative de la amandoi. Daca nu sunteti de acord, atunci ca la MasterChef va spun si eu: "Cel putin unul dintre voi ne va parasi!". It's upto you now!

  8. #908 SP
    Junior Member nemmo's Avatar
    Nu vad pentru ce ar trebui sa-mi cer eu scuze, cel care a fost nedreptatit si tratat fara respect.
    Eu am facut lucrurile asa cum se fac. Am rezervat un joc, am contactat acea persoana, care a dat mesaj ca vrea jocul. Am facut tot posibilul sa fie bine.
    Am oferit un rating negativ pentru a proteja comunitatea de persoane ca el.
    Daca ce spun eu si ce spune Claudiu nu este suficient pentru a realiza ca noi nu am gresit in aceasta situatie, macar vezi ce atitudine are roberte. Cu afirmatiile pe care le-a facut si faptul ca a dat dovada de o lipsa totala de respect si bun simt. Aici nu e vorba de un joc. Acel joc s-a vandut imediat ce am realizat ca el nu mai raspunde la telefon. E vorba ca 2 membri ai acestei comunitati sunt tratati in felul acesta de un alt membru care arata mari semne de infantilitate.
    Deja aceasta problema a durat mult prea mult. Alegerea este a ta MonkY.

  9. #909 SP
    Member Ares's Avatar
    off,eu personal cand am vandut sau cumparat ceva am facut`o prin curier si cu verificare colet(specifici la firma de curierat ca destinatarul poate deschide coletul) si nu au fost probleme,chiar acei 15-20 lei fata de 3-7 prin posta fac diferenta?

  10. #910 SP
    Member roberte's Avatar
    monky sincer sa fiu poti sa stergi ratingul negativ pe care il l.am dat lui nemmo si imi cer scuze public fata de el daca sa simtit jignit ca a ramas cu marfa pe taraba.poti sa lasi negativul pe care mi l.a dat el sincer sa fiu nu imi pasa nu ma intereseaza daca am un negativ sau nu . toate cele bune

    apropo SirAndrew ne cunoatstem de undeva ?

  11. #911 SP
    Member Ares's Avatar
    Quote Originally Posted by roberte View Post
    monky sincer sa fiu poti sa stergi ratingul negativ pe care il l.am dat lui nemmo si imi cer scuze public fata de el daca sa simtit jignit ca a ramas cu marfa pe taraba.poti sa lasi negativul pe care mi l.a dat el sincer sa fiu nu imi pasa nu ma intereseaza daca am un negativ sau nu . toate cele bune

    apropo SirAndrew ne cunoatstem de undeva ?
    tare asta cu "nu-ti pasa daca ai negativ....."

  12. #912 SP
    Member roberte's Avatar
    pai Ares am cumparat ieri un joc azi o consola ps3 si inca doua jocuri cu tot cu negativul pe care il am

  13. #913 SP
    Junior Member nemmo's Avatar
    Sa trecem peste. Oameni si oameni.
    MonkY, faci cum crezi. Numai bine!

  14. #914 SP
    Member Ares's Avatar
    Quote Originally Posted by roberte View Post
    pai Ares am cumparat ieri un joc azi o consola ps3 si inca doua jocuri cu tot cu negativul pe care il am
    sa le stapanesti sanatos! dar poate ai sa vrei sa le si vinzi si daca ai 1 negativ,eu personal nu le cumpar

    cele bune....

  15. #915 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Nu inteleg de ce se implica altii in problema celor doi.(inafara de un mod)

  16. #916 SP
    Member Ares's Avatar
    Quote Originally Posted by FuriaAlba View Post
    Nu inteleg de ce se implica altii in problema celor doi.(inafara de un mod)
    ptr ca suntem pe un forum

  17. #917 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Quote Originally Posted by Ares View Post
    ptr ca suntem pe un forum
    Si simti ca ai ajutat la rezolvarea problemei, nu ?

  18. #918 SP
    Junior Member nemmo's Avatar
    . Problema s-a rezolvat, nu ma mai intereseaza, nu voi mai acorda negativ pentru a evita situatii asemanatoare. Daca atentionez comunitatea de oameni care nu respecta intelegerile tot eu cad aiurea. I'm out, all the best...

  19. #919 SP
    Member Ares's Avatar
    Quote Originally Posted by FuriaAlba View Post
    Si simti ca ai ajutat la rezolvarea problemei, nu ?
    nu,tu?

  20. #920 SP
    Member Outblast's Avatar
    nume: theste99

    calificativ -

    "prietene" daca iti asumi ceva (gen meeting, gen ne vedem joi, gen iti vand asta, gen voi fi in ziua de la locul stabilit, etc.) te asiguri ca si poti duce la capat acest task. daca nu raspunsul este simplu : N-ai ce cauta aici! Out!
    Timpul meu liber este destul de redus. Nu -mi face placere sa mi-l pierd cu ... d'astia ca tine. Adio si-un praz verde.

+ Reply to Thread
Page 46 of 78 FirstFirst ... 36 44 45 46 47 48 56 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts