+ Reply to Thread
Page 21 of 58 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 31 ... LastLast
Results 401 to 420 of 1149

Thread: Probleme Site?

  1. #401 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Nu mai gasesc dropdown window-ul la forum pentru o mai usoara conectare la Bazar . Daca ma gandesc bine nici bazarul nu mai gasesc nicaieri , restul e super OK , ai facut o treaba minunata Monky ; felicitari !

  2. #402 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Mie nu �mi apare gamertagul �n gXboxLive

  3. #403 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Iar altii vor sa se faca RonanN1 cand vor fi mari

  4. #404 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Mircea View Post
    Acelea au fost doar buguri temporare... vanatorule care esti. Nu cred ca au durat mai mult de 10 minute... au aparut doar cand testam un plugin. Fixed anyway

    Quote Originally Posted by anotherchild View Post
    Mie nu �mi apare gamertagul �n gXboxLive
    Verificam... dar la gxboxlive mai dati-i ceva timp, ca face milioane de conexiuni pe zi...
    Quote Originally Posted by nemeti_huni View Post
    Nu mai gasesc dropdown window-ul la forum pentru o mai usoara conectare la Bazar . Daca ma gandesc bine nici bazarul nu mai gasesc nicaieri , restul e super OK , ai facut o treaba minunata Monky ; felicitari !
    Imediat vin si dropdown-urile. Bazarul are link pe Homepage, in Menu, acolo unde a fost dintotdeauna. Dar, sa vedem cum facem loc si pe navtab...

  5. #405 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Chief, la Manage Attachments, unele texte au culoarea mult prea apropiata de Background si (problema irelevanta mostly) X-ul care apare si in poza e taiat pe jumatate. Btw, razvanrazy, poti sa atasezi si poze direct din URL. Check picture.

  6. #406 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    scuze de insistenta, dar "new posts without bazar" e o necesitate . jur ca nu pot sa citesc forumul si nu cred ca sunt singurul. stiu ca ai multe pe cap
    Happy?

    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...se poate ca atunci c�nd vreau să dau reply și apăs pe Reply to Thread să se deschidă automat modul advanced? Quick reply să fie Quick reply și Reply to Thread să fie advanced. Că acum...dau pe Reply to Thread și mă dă jos la Quick reply

    Pe scurt, să fie ca �nainte

    Thanks.
    Happy?

    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Chief, la Manage Attachments, unele texte au culoarea mult prea apropiata de Background si (problema irelevanta mostly) X-ul care apare si in poza e taiat pe jumatate. Btw, razvanrazy, poti sa atasezi si poze direct din URL. Check picture.
    Specifica te rog pe care din style-uri... Light-ul momentan e cam varza...

  7. #407 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    mai mult decat happy si nu cred ca sunt doar eu. thx

  8. #408 SP
    Member Mircea's Avatar
    Monky, incerc doar sa ajut, nu sa ma dau important .Mor dupa skinul asta .Good JOB.

  9. #409 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Daaaaaaa!

  10. #410 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Daaaaaaa!
    Ti-am scos si "adversarul"... pur si simplu isi pusese gamertagul tau.... deci nu era bug.

    ---------- Post added at 04:48 PM ---------- Previous post was at 04:45 PM ----------

    Quote Originally Posted by Mircea View Post
    Monky, incerc doar sa ajut, nu sa ma dau important .Mor dupa skinul asta .Good JOB.
    Departe de mine gandul ca te-ai da important. Doar ca m-a mirat ce repede i-ai facut screenshot... avand in vedere caa durat maximum 10 minutele
    Oricum multumesc tuturor pt. ajutor. Din pacate nu sunt nici eu vreun expert in ale php/sql/css-ului... si chiar daca as fi fost, tot n-as fi inteles prea multe din noul stil de programare din vB 4.x. Asa ca, invat si eu... din pacate invat pe voi, intrucat nu pot testa offline. Si chiar daca as testa offline, ar fi o munca de 2 ori mai mare si pt. mine...
    The funny thing is... CG-ul trebuia sa fie un hobby... un loc de relaxare... o chestie din pasiune... si cred ca am muncit mai mult in zilele astea la CG cat am muncit tot anul trecut. Dar, in final sper sa merite...

  11. #411 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Specifica te rog pe care din style-uri... Light-ul momentan e cam varza...
    Actually, sunt pe style-ul dark, dar asa imi apare fereastra aia cand apas pe Manage Attachments.

  12. #412 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    nu e o problema, ci mai de graba o propunere .

    se poate sterege ce e insemnat cu rosu? de ce trebuie sa fie scris "awards"? toata lumea stie ce sunt, iar join date mi se pare de umputura acolo .

    iar cele cu albastru sa apara doar la aria de bazar. in felula acesta ramane mai putin spatiu (vezi poza a II).

    si daca se poate schimba culoarea text-boxului (verde) . sunt niste simple propuneri...

  13. #413 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Actually, sunt pe style-ul dark, dar asa imi apare fereastra aia cand apas pe Manage Attachments.
    Acum sper/cred ca e mai bine, da?

  14. #414 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    join date mi se pare de umputura acolo .
    Aici tin sa te contrazic, chiar mi se pare o idee buna cea cu join date pentru ca sunt multi useri care trolleaza pentru ca sunt noi pe forum. Iar pe aria Bazar e un factor destul de important. Sa apara cum e acum doar pe Bazar iar in rest fara cele notate de tine e ok, dar sa nu dispara pe aria Bazar aceste informatii.

  15. #415 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Toate informatiile din stanga vor fi trecute ca si inainte, tabular... dar, sa ajung si-acolo. Momentan style-urile imi mananca zilele...

  16. #416 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...se pot pune iconițe de show/hide �n locurile respective? �nainte erau.

    Unele informații prefer să le am hidden (�n general cele care nu mă interesează)

    Thank you.

  17. #417 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...se pot pune iconițe de show/hide �n locurile respective? �nainte erau.

    Unele informații prefer să le am hidden (�n general cele care nu mă interesează)

    Thank you.
    Din pacate vB4 nu mai permite anumite zone sa fie colapsable... De ce oare... n-am reusit sa aflu. But one way or another, every major stuff will be colapsable on CG. Incep sa ma intreb daca merita tot acest efort pt. upgrade... pt. ca in multe privinte zici ca au luat-o in jos, nu invers... Dar nah, ce nu facem noi pt. securitate la zi. Pacat ca Sony n-a reusit sa faca la fel

    ---------- Post added at 12:39 AM ---------- Previous post was at 12:38 AM ----------

    Apropos, va plac butoanele noi de pe Dark style? Sau mai ma chinui?

  18. #418 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Apropos, va plac butoanele noi de pe Dark style? Sau mai ma chinui?
    Cele vechi erau vechi. Erau invechite. Arata foarte bine totul acum. Pare nou si as zice chiar "placut la atingere" .
    Ca sa il citez pe RonanN1: "Nota zc"

  19. #419 SP
    Admin MonkY's Avatar

  20. #420 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Am observat ca pe aria bazar nu se mai poate da up pentru ca sunt necesare minim 5 litere pentru a putea da un reply la un thread. Nici pe thread-ul "Hai sa numaram pana la 3000" nu se mai poate posta ca pe site-ul vechi.

+ Reply to Thread
Page 21 of 58 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 31 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ajutor site By AlexG in forum Software
    Replies: 5 Last Post: 21-03-2015, 04:02
  2. Site jocuri Wii U By Zadawn in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 9 Last Post: 13-04-2014, 03:15
  3. Site, firma pentru afisare site online By throne in forum Offtopic
    Replies: 1 Last Post: 12-03-2014, 15:00
  4. Rezolutia site-ului! By mark in forum Help Desk
    Replies: 5 Last Post: 08-12-2008, 00:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts