+ Reply to Thread
Page 33 of 58 FirstFirst ... 23 31 32 33 34 35 43 ... LastLast
Results 641 to 660 of 1149

Thread: Probleme Site?

  1. #641 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by LeGenD View Post
    just saying.........


    light style & dark style
    Heheh... LeGenD are o problema cu "legend"-ul site-ului
    Da, stiu despre chestia asta... si sa dea naiba daca inteleg de ce afiseaza asa, pentru ca in templates nu apare nimic care sa indice o rearanjare. O sa mai fac o incercare azi, poate gasesc un hint macar...

  2. #642 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    De ce nu imi pot vedea thread-ul cu schimbul Deus Ex? Daca intru pe aria baza/ jocuri xbox e acolo dar la threads si find post nu gasesc nimic. E de la mine ?

  3. #643 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by djdanny View Post
    De ce nu imi pot vedea thread-ul cu schimbul Deus Ex? Daca intru pe aria baza/ jocuri xbox e acolo dar la threads si find post nu gasesc nimic. E de la mine ?
    La asta te referi
    http://www.consolegames.ro/forum/f93...revolution-le/

    L-am gasit la "View Forum Threads" la tine...
    http://www.consolegames.ro/forum/sea...earchid=299117

    La "View Forum Post" e al 2-lea
    http://www.consolegames.ro/forum/sea...earchid=299121

  4. #644 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Sorry - no matches. Please try some different terms.

  5. #645 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Uite cautarea...

  6. #646 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Mda... Acum merge si la mine.
    Nu stiu ce a avut. Cand dau click pe link-urile de la tine imi apare "Sorry - no matches. Please try some different terms."

  7. #647 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Mai, voi stricati site-ul?

  8. #648 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by djdanny View Post
    Mda... Acum merge si la mine.
    Nu stiu ce a avut. Cand dau click pe link-urile de la tine imi apare "Sorry - no matches. Please try some different terms."
    Da. Pentru ca a expirat acea cautare. Daca te uiti in link el se duce catre searchid 299117. Probabil cautarea cu numarul 299117, care intre timp a expirat...

  9. #649 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Am observat ca s-a schimbat ceva. De fiecare data cand scriam pe un thread si terminam de scris si vroiam sa postez, dadeam odata pe butonul TAB urmat de un ENTER si Reply-ul meu se posta. Acum s-a schimbat ceva si apasarea butonului TAB nu mai selecteaza "Post Quick Reply" ci "Manage Attachments" si este nevoie sa dau 2 sau 3 TAB-uri ca sa ajung la postare. Nu e cine stie ce problema dar e iritant.

    Sper ca m-am exprimat indeajuns de clar incat sa fiu inteles.

  10. #650 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    eu nu mai pot primi si trimite pm-uri. cei care imi trimit primesc eroarea ca am inboxul plin, acelasi mesaj primind-ul si eu cand vreau sa trimit ceva. si nu mai am nici un mesaj atat in inbox cat si in sent.

  11. #651 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Spike View Post
    eu nu mai pot primi si trimite pm-uri. cei care imi trimit primesc eroarea ca am inboxul plin, acelasi mesaj primind-ul si eu cand vreau sa trimit ceva. si nu mai am nici un mesaj atat in inbox cat si in sent.
    Motivul este dat de acest fapt: http://www.consolegames.ro/forum/f59...ium-vip-users/.
    S-a micsorat Private Message box-ul pt. standard users si marit pentru Premium. Daca ai sters tot, ar trebui sa functioneze. Verific imediat...

    ---------- Post added 14-10-2011 at 07:22 PM ----------

    Gata, am descoperit care era problema la tine. Si anume aveai o tona de mesaje la care nu confirmasei de primire... ori acelea se contorizeaza si ele ca mesaje in plus. Deleted and now it's ok.

  12. #652 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    multumesc

  13. #653 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    De ce nu pot sa mai vad paginile thread-urilor ? Asta se intampla doar pe home page.

  14. #654 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    banuiesc ca lucreaza monky sau ceva de genu ... nici aseara pe la 3-4 nu erau acolo butoanele pt pagini.

  15. #655 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by djdanny View Post
    De ce nu pot sa mai vad paginile thread-urilor ? Asta se intampla doar pe home page.
    Le-am scos pentru ca ocupau ceva extra space... si mancau fie din numele threadului, fie se duceau pe 2 randuri. Le vreti inapoi?
    Dupa cum se vede am micsorat un pic si spatiile intre caractere, ca sa intre cat mai mult din titlu. Dar daca va place "the old way", it's fine by me

  16. #656 SP
    Member Venom911's Avatar
    Imi placea mai mult cum era inainte, dar asta e doar parerea mea...

  17. #657 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Lucrez acum... mai micsorez niste spatii sa facem loc si pt. pages.

  18. #658 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    MonkY, te mai intreb odata, ca poate nu ai vazut:

    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Am observat ca s-a schimbat ceva. De fiecare data cand scriam pe un thread si terminam de scris si vroiam sa postez, dadeam odata pe butonul TAB urmat de un ENTER si Reply-ul meu se posta. Acum s-a schimbat ceva si apasarea butonului TAB nu mai selecteaza "Post Quick Reply" ci "Manage Attachments" si este nevoie sa dau 2 sau 3 TAB-uri ca sa ajung la postare. Nu e cine stie ce problema dar e iritant.

    Sper ca m-am exprimat indeajuns de clar incat sa fiu inteles.

  19. #659 SP
    Admin MonkY's Avatar
    tudyniuz: Scuze, m-am uitat dar am uitat sa raspund. Din pacate nu pot sa schimb ordinea acelor obiecte... vB-ul are o vointa proprie cand vine vorba de asignarea id-ului... O sa mai incerc, poate cine stie. Momentan nu am ce sa-i fac.

    Gata si cu Pages pe Recent in... Sa-mi ziceti daca vi se pare ok (pt. ca am micsorat cam mult toate celelalte)

  20. #660 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    E ok acum. E mai usor sa accesez direct Last Page.

+ Reply to Thread
Page 33 of 58 FirstFirst ... 23 31 32 33 34 35 43 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ajutor site By AlexG in forum Software
    Replies: 5 Last Post: 21-03-2015, 04:02
  2. Site jocuri Wii U By Zadawn in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 9 Last Post: 13-04-2014, 03:15
  3. Site, firma pentru afisare site online By throne in forum Offtopic
    Replies: 1 Last Post: 12-03-2014, 15:00
  4. Rezolutia site-ului! By mark in forum Help Desk
    Replies: 5 Last Post: 08-12-2008, 00:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts