Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 41 to 60 of 130

Thread: Pro Evolution Soccer PES 2017

  1. #41 SP
    Member marv's Avatar
    ma mira ca inca scot pentru PS3 si Xbox360.

  2. #42 SP
    Junior Member Kralizeh's Avatar
    Inca sunt destui cu console dastea, se cumpara chiar si noi, pentru ca deh orice leu conteaza.

  3. #43 SP
    Member ccheep84's Avatar
    Pai nu vad de ce as da 240 ron pe varianta digitala,cand il pot lua de la Altex cu 200,avand posibilitatea sa-l vand ulterior.

  4. #44 SP
    Member flightcrank's Avatar
    Eu îl iau prin gameshare, 120 ron este un preț corect.

    Trimis de pe al meu E2303 folosind Tapatalk

  5. #45 SP
    Junior Member bebestrumf9's Avatar
    Cum a aparut pe PSStore am facut precomanda.239 roni.Eu ce jocuri imi cumpar,sunt doar digitale.Nu stau toata ziua sa frec unitatea,sa bag,sa scot dvd-ul.Si o fi mai scump cu 40-50 roni dar odata pe an apare Pes-ul.

  6. #46 SP
    Member ccheep84's Avatar
    Nasol,anul acesta nu vom mai avea Bayern,Galatasaray sau Zenit,nu stiu daca vom avea ulterior un patch ca sa le reintegram,dar totusi,sa joci offline in ch.league fara Bayern...nu prea ma incanta,desi nu sunt fan.

  7. #47 SP
    Junior Member bebestrumf9's Avatar
    Se poate merge la edit,schimba numele echipei si stema daca vrei si gata.Oricum,in cateva zile vor aparea toate modificate si se pot transfera de la unul la celalat,cel putin pe PS4.

  8. #48 SP
    Member flightcrank's Avatar
    Au mai puține licențe decât anul trecut. Nu mai avem Man United, Real,Juve,Bayer etc.E nasoală treaba.

    Trimis de pe al meu E2303 folosind Tapatalk

  9. #49 SP
    Member ccheep84's Avatar
    De editiat nu va fi mare lucru,la fel am procedat si cu 16, problema va fi absenta echipelor respective,in special Bayern.Sper totusi la un patch,la fel ca si anul trecut,cand au introdus pe parcurs Galata,Zenit,stadion nou,etc.

  10. #50 SP
    Member BatsBike's Avatar
    editare profesionala pentru PS4 AICI ..

  11. #51 SP
    Member ccheep84's Avatar
    Quote Originally Posted by wackorine View Post
    editare profesionala pentru PS4 AICI ..
    Buna treaba cu kit-ul.Vroiam sa te intreb daca pack-ul de 10 lire(cu toate chestiile pe USB) are acelasi continut ca al celui de 5 lire.

  12. #52 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Quote Originally Posted by ccheep84 View Post
    Buna treaba cu kit-ul.Vroiam sa te intreb daca pack-ul de 10 lire(cu toate chestiile pe USB) are acelasi continut ca al celui de 5 lire.
    E acelasi continut, doar ca ti-l trimite tie direct pe un stick USB acasa. Mai departe nici macar cele 5 lire nu trebuie platite, poti descarca totul separat (fiecara echipa, liga etc) moca de la ei, doar ca trebuie sa investesti niste timp sa le aranjezi in fisiere, sa vezi care sunt mai bune etc.

  13. #53 SP
    Member flightcrank's Avatar
    Deci trebuie doar sa instalezi ce este pe usb,nu?.E buna treaba,pt 5 lire..Ma gandesc ca odata ce ai instalat fisierul ,nu o merge sa l 'imprumuti' unui prieten?

  14. #54 SP
    Junior Member GABRYADN's Avatar
    Salut vad ca v-a cam contraziceti si zic sa va lamuresc cum sta treaba cu licentele:
    De editat se poate edita pe PS4 si poti si face schimb de fisiere si asa vede si alt prieten ce ai editat deci sigur va fii pe comunitatiile de patch-uri un patch reusit care doar il bagi in PS si gata in schimb la XB1 din pacate jucam fara licente dar oricum eu il iau pentru gameplay care este foarte bun cu AI nu poti vedea asta dar cand joci cu altcineva pe superstar vezi diferenta nu intra orice de oriunde ,eu am vazut si triplaparada la un meci la fel ca pe yt dar conteaza mult si cu cine joci.

    P.S eu IL CUMPAR PE XBOX ONE cine il mai ia ma poate adauga la prieteni aici si pe xblive cu id: gabryadn

  15. #55 SP
    Member ccheep84's Avatar
    Ok,tocmai ce am platit 5 lire pentru pack.Abia astept data de 15

  16. #56 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    stiti cumva daca in modul online va fi introdusa regula de la fifa 16, unde daca joci cu echipa de 4 stele ti se ofera numai adversar tot de 4 stele? sau ramane aceeasi varza de pana acum, iti iei echipa de 3 stele si joci impotriva echipelor de 5 stele?

    nu am gasit nimic pe net legat de acest fapt. daca nu se baga limitarea asta raman la fifa in continuare. si fara licente si sa fiu obligat sa joc numai impotriva echipelor de 5 stele (a se citi doar Barca, Real si Bayern München) e prea de tot.

  17. #57 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  18. #58 SP
    Junior Member Cristian Neagu's Avatar
    Pana la urma au reintrodus liga offline?sa poti juca intre prieteni...de exemplu,liga in 3...

  19. #59 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Pro Evolution Soccer 2017 Critic Reviews for PlayStation 4 - Metacritic

    Review-urile de pana acum sunt excelente. Ma mananca rau sa il iau...

  20. #60 SP
    Member ccheep84's Avatar
    Quote Originally Posted by Spike View Post
    Pro Evolution Soccer 2017 Critic Reviews for PlayStation 4 - Metacritic

    Review-urile de pana acum sunt excelente. Ma mananca rau sa il iau...
    Ia-l linistit.Si anul acesta am facut aceeasi alegere

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast

Similar Threads

  1. Pro Evolution Soccer PES 2019 By nutzule in forum Console Club
    Replies: 56 Last Post: 01-11-2018, 18:14
  2. Pro Evolution Soccer 2017 - Xbox One By GABRYADN in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 18 Last Post: 13-08-2016, 12:37
  3. Pro Evolution Soccer PES 2016 By OEE in forum Console Club
    Replies: 332 Last Post: 24-04-2016, 10:24
  4. Pro Evolution Soccer PES 2014 By Pira in forum Console Club
    Replies: 121 Last Post: 19-06-2015, 12:28
  5. Pro Evolution Soccer PES 2015 By OlBlueEyes in forum Console Club
    Replies: 193 Last Post: 11-05-2015, 11:07

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts