Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 7 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast
Results 61 to 80 of 130

Thread: Pro Evolution Soccer PES 2017

  1. #61 SP
    Junior Member SAVA ADRIAN's Avatar
    Buna sia luat cineva jocul ?

  2. #62 SP
    Member Frankie.'s Avatar
    Quote Originally Posted by SAVA ADRIAN View Post
    Buna sia luat cineva jocul ?
    Cine-i ''sia''?

  3. #63 SP
    Junior Member SAVA ADRIAN's Avatar
    Scuze graba de la servici " si-a"

  4. #64 SP
    Banned asperas's Avatar
    Eu dar e inca in showroom la Emag in asteptarea ridicarii (Barcelona edition)!

  5. #65 SP
    Junior Member SAVA ADRIAN's Avatar
    Ma interesa daca se pozte juca in compionat ex Franta in 2 la care ma refer daca eu joc cu echipa gazda un alt jucator poate juca cu oaspetii
    As dori sa il cumpar dar joc mai mult cu prieteni ofline si de asta depinde

  6. #66 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai asta nu se poate in orice PES ?

  7. #67 SP
    Junior Member SAVA ADRIAN's Avatar
    nu la 15 si 16 nu sa putut doar pe pc cu un anumit patch care debloca maneta

  8. #68 SP
    Member ccheep84's Avatar
    V-a sosit la careva jocul,comandat de la Altex?Se zvonea ca il vom avea in ziua lansarii,dar nicio sansa Daca pana maine dupa-masa nu ajunge,am sa-l iau de la Emag,macar sa-l am pe week-end,desi am vazut ca mai nou platesti la ei si transportul de 15 ron.

  9. #69 SP
    Junior Member bebestrumf9's Avatar
    Intrebare:am instalat un option file ca sa am denumirile corecte.Daca joc singur sau online se incarca option file-ul normal.Azi am jucat cu un prieten si daca e conectat si celalalt pad atunci nu se mai incarca nimic si apar echipele nelicentiate.Daca deconectez al doilea pad,dau din nou drumul la joc,se incarca normal,cu echipele corecte.Care ar fi problema?

  10. #70 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Am cumparat eu jocul digital, dar nu ma pot juca din pacate. Conexiunea la serverele de la Playstation Network nu functioneaza pentru nici un joc cu internetul de la Vodafone Deutschland dupa ultimul update facut de Sony. Scheiße!!!

  11. #71 SP
    Banned asperas's Avatar
    Am jucat numai trei meciuri: O.Lyon vs Liverpool 4-2 (superstar); Man United vs Man City 10-1(top player); Juventus Torino vs Real Madrid 2-2(superstar)!
    Attached Images Attached Images pro-evolution-soccer-2017_20160915225424.jpg pro-evolution-soccer-2017_20160915230410.jpg pro-evolution-soccer-2017_20160915230819.jpg

  12. #72 SP
    Junior Member SAVA ADRIAN's Avatar
    A incercat careva sa joace in liga cu un prieten pe doua manete diferita fiecare cu alta echipa nu coop sa stiu daca se poate va rog un raspuns

  13. #73 SP
    Member marv's Avatar
    n-as putea sa te ajut, de obicei joc cu prietenii de pe aceeasi maneta. Ne inghesuim cate 6 oameni in fata televizorului si fiecare isi alege cate un buton.

  14. #74 SP
    Junior Member SAVA ADRIAN's Avatar
    Mersi oricum

  15. #75 SP
    Banned asperas's Avatar
    Quote Originally Posted by SAVA ADRIAN View Post
    Mersi oricum
    hai sa te ajut

    -ai doua controllere da ok?
    -alegi liga,apoi echipa da?ok,mai departe
    - cand iti apare primul meci o sa ai select side da? ...
    - prietenul tau activeaza al doilea controller si o sa poate juca cu cealalta echipa

    pt al doilea controller folosesti unul dintre userii tai (asta in cazul in care ai mai multe conturi psn active pe consola)..daca nu ai un al doilea user activ atunci creezi unul nou (de preferat sa fie guest ) o sa ai optunea asta in momentul in care vei activa al doilea controller din acel buton ! urmezi pasii de mai sus si mai mult decat sigur nu vei avea probleme! (testat de catre mine doar pt a-ti putea fi de ajutor in aceeasta mica problema a ta )

    ps acum asa ca o curiozitate doresti ca amicul tau sa joace cu restul echipelor din aceea liga,multumesc?

  16. #76 SP
    Junior Member pasar3's Avatar
    Problema e ca "select side" nu iti apare atunci cand joci intr-un campionat offline, cel putin asa imi amintesc si nu am acum acces la consola sa pot verifica.

  17. #77 SP
    Junior Member bebestrumf9's Avatar
    Corect.Apare doar un singur gamepad.Cand joci cu altcineva ai doua,evident.Prin urmare,nu ar fi nimic de facut?

  18. #78 SP
    Junior Member SAVA ADRIAN's Avatar
    Jucam fiecare cu cate o echipa in liga iar eu cand joc cu echipa mea el joaca cu adversarul meu din acel meci si viceversa si suntem 4 persoane deci iese o distractie pe cinste

    ---------- Post added 16-09-2016 at 12:58 ----------

    Scuze am uitat Mersi ma duc sa il cumpar atunci

  19. #79 SP
    Banned asperas's Avatar
    daca a-ti fi urmarit cu atentie ce am postat la un momentat intr-o paranteza specific ca am testat inainte !

    am ales ligue 1 (offline) cu o echipa random si 2 controllere la indemana!

  20. #80 SP
    Junior Member SAVA ADRIAN's Avatar
    Am observat si iti multumesc pentru asta

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 7 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast

Similar Threads

  1. Pro Evolution Soccer PES 2019 By nutzule in forum Console Club
    Replies: 56 Last Post: 01-11-2018, 18:14
  2. Pro Evolution Soccer 2017 - Xbox One By GABRYADN in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 18 Last Post: 13-08-2016, 12:37
  3. Pro Evolution Soccer PES 2016 By OEE in forum Console Club
    Replies: 332 Last Post: 24-04-2016, 10:24
  4. Pro Evolution Soccer PES 2014 By Pira in forum Console Club
    Replies: 121 Last Post: 19-06-2015, 12:28
  5. Pro Evolution Soccer PES 2015 By OlBlueEyes in forum Console Club
    Replies: 193 Last Post: 11-05-2015, 11:07

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts