Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 21 to 40 of 87

Thread: Skull and Bones

  1. #21 SP
    Manager paul's Avatar

  2. #22 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Am vazut ieri leak-ul de 6 minute de pe reddit. Arata foarte nasol overall, mult mai nasol decat au aratat in urma cu 5-6 ani acel demo sau ce era si din pacate mult mai nasol decat Sea of Thieves, care a iesit de 3-4 ani deja.

    Nu inteleg de ce au continuat cu el, daca vor scoate un joc mai urat dpdv vizual si mai slab dpdv gameplay decat un joc cu care se bate direct si care este iesit deja de atat de mult timp.

    LE: aici tot video de 6 minute.

  3. #23 SP
    Member lucicleric's Avatar
    Eu zic ca au continuat pentru ca nu sunt jocuri cu tema asta. Sea of thieves este cartoonish rau de tot comparativ cu asta. Nu zic ca e o diferenta de la cer la pamant, dar artstyle-ul este cu totul diferit.
    Ca gameplay nu pot sa imi dau cu parerea pentru ca nu am jucat niciunul dintre ele. Eu personal l-as juca daca ar avea si o poveste solida in spate...nu numai multiplayer.
    Singurul joc cu pirati super fain jucat de mine e Pirates Legend of the black Kat, un joc antic si de demult de ps2. A fost si inca este genial din punctul meu de vedere, daca treci peste grafica veche.

  4. #24 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Chiar arată rău, foarte rău pentru standardele din ziua de azi. Parca și AC4 arată mult mai bine decât asta, acum mna, este un demo neșlefuit. Cred ca ar avea mai mult succes dacă ar fi free to Play, altfel nu vad multă lume care sa se înghesuie.

  5. #25 SP
    Manager paul's Avatar
    Gameplay reveal livestream:

  6. #26 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Jocul asta ori trebuia sa iasa prin 2018, ori trebuiau sa elimine toate elementele jocului asta din AC-uri, pentru ca nu mai vin cu nimic nou, ba chiar mi se pare ca au folosit un engine grafic mai vechi decat cel folosit in ultimile 3 AC-uri.

    Lansare 08 Noiembrie 2022



  7. #27 SP
    Member iionut's Avatar
    Mi se pare că arată chiar foarte bine și mi-am dorit un joc concentrat pe pirați după ce jucasem AC Black Flag. Pe mine unul mă tentează jocul

  8. #28 SP
    Senior Member dronology's Avatar
    Skull And Bones Cover Story – Exclusive Details About Ubisoft’s Pirate Game


  9. #29 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Skull and Bones: How Exploration Works

  10. #30 SP
    Manager paul's Avatar
    Gameplay trailer:

    World context trailer:

    Developer trailer breakdown:

  11. #31 SP
    Manager paul's Avatar
    Amanat pentru 9 martie 2023:
    Quote Originally Posted by Ubisoft
    Ahoy there, privateers. Our team is hard at work polishing and balancing the experience ahead of the worldwide launch. As a result, we’ve made the tough decision to move our release date to March 9, 2023. We’re very eager for you all to get your hands on Skull and Bones and dive in headfirst to the dangerous and exciting world of building your own pirate empire. To give you the best possible experience we’ve decided to take a little more time to make sure we can deliver exactly that.

    For the most eager of you, we are also very happy to announce that we will hold an open beta of the game in the near future. We’ll share more news on how you can sign up to register soon, so keep your spyglasses trained on our social media for more news and announcements.
    Skull And Bones Release Date Update

  12. #32 SP
    Manager paul's Avatar
    Din nou amanat, fara data.

    Dev gameplay:
    Attached Images Attached Images fmsrbjfxkaarf8z.png

  13. #33 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ei tot vorbesc despre excitement, dar eu ma plictisesc cand ma uit la clipu asta de 30 de minute.
    Nu stiu cum se asteapta sa jucam zeci sau chiar sute de ore din chestia aia super boring.

    Nici macar grafic nu arata bine, ca sa zici ca joci pentru peisaje. Iar apa era mult mai misto realizata pana si in Black Flag.

    Macar de l-ar fi facut gen survival game, cel putin la inceput si tot ar fi fost ceva diferit. Sau sa vina cu idei noi, dar ceva care sa faca jocul interesant, ceva wow factor.

    Iar momentan tot ce face jocul asta, e sa manance bani pentru Ubisoft, iar cand va fi un fail, o sa darame si compania

  14. #34 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Se presupune ca sunt obligati legal să il lanseze deoarece au primit niste fonduri de la guvernul Singapore.

  15. #35 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Stirea despre guvernul din Singapore nu se refera la jocul asta in special, cel putin nu in stirea originala de la Kotaku, dar nu stiu cum a fost preluata de alte site-uri.
    But three sources also told Kotaku that a deal with the Singapore government requires it. In addition to hiring a certain number of people at its Singapore studio in exchange for generous subsidies, they said, Ubisoft Singapore must also launch original brand new IPs in the next few years.
    Personal cred ca daca era un deal pentru jocu asta, Ubisoft lansa jocul in orice stare si scapau.

  16. #36 SP
    Manager paul's Avatar
    Fara data de lansare. Closed beta in august.

    Sea Shanty Video:

  17. #37 SP
    Member cosmin1088's Avatar
    Nu stiu pe cine mai intereseaza jocul asta dupa atatea amanari.

    Development-ul a inceput in 2013 (10 ani!), fiind conceput initial ca un expansion pentru Assassin's Creed IV: Black Flag, si se vede de la un kilometru asta. Engine-ul grafic e acelasi, gameplay-ul e acelasi. Daca imi spuneai in 2013 ca mai vin lupte pe mare dupa grozavul Black Flag, as fi fost hyped. 10 ani mai tarziu, si fara o data de lansare, pare penibil ca incearca sa-l vanda. 29.99$ sau free pe Ubisoft+ or go home.

  18. #38 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Problema cea mai mare este ca, dupa 2 beta-uri in care am participat, nu mi s-a parut ca au schimbat nimic.

    Trecand peste grafica - care da, este cam invechita pe alocuri - jocul este plictisitor, repetitiv, monoton, limitat...
    Pe cand un joc de genul asta, ar trebui sa bubuie de lucruri interesante de facut si de pericole la toti pasii.

  19. #39 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    Jocul asta il lanseaza in 2030 mai bine il anuleaza pur si simplu, e un esec major numai e interesat nimeni de el.
    Cine vrea poate sa se joace Sea of Thieves.

  20. #40 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Wow, in sfarsit un preview si pare sa fie decent. Pacat ca nu ma intereseaza jocuri de genul asta...


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 12-06-2017, 23:49
  2. Replies: 0 Last Post: 12-06-2017, 23:49
  3. Replies: 0 Last Post: 12-06-2017, 23:48
  4. Media Library - Skull Girls - Peacock Trailer By andreicristian9 in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 26-06-2011, 08:50

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts