Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 95 of 177 FirstFirst ... 45 85 93 94 95 96 97 105 145 ... LastLast
Results 1,881 to 1,900 of 3530

Thread: Ultimul joc devorat

  1. #1881 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    L-am terminat odata in cateva zile. Am incercat sa-l rejoc dupa cateva luni si nu am putut sa fac decat cateva asasinari, pe parcurs devine foarte plictisitor. Oricum excelent joc, unul dintre motivele pentru care mi-am luat PS3.

  2. #1882 SP
    Member yoyokid's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Red Dead Redemption - Platinum

    Nu o sa mai dau plusuri si minusuri. O sa spun doar ca este un joc care a avut un potential urias, dar care a fost grabit sa iasa si nu a avut timp sa fie finisat. O poveste foarte tare, un mod single player superb, o tona de lucruri de facut, dar cu o tona de bug-uri si glitch-uri. Multiplayer este foarte slab, moduri competitive nu joaca nimeni, sunt numai lobby-uri goale sau cu 1-2 playeri. Deconectari in prostie, un patch care l-au scos doar ca sa fie, pentru ca nu a rezolvat nici problemele cu deconectarile si nici pe cele cu Social Club-ul, doar a redus punctajul la hideouts. Per total un joc misto in single player si foarte enervant in multiplayer.

    Nota: 8.5/10


    Sunt de acord cu parerea ta pana aici : " moduri competitive nu joaca nimeni, sunt numai lobby-uri goale sau cu 1-2 playeri. Deconectari in prostie ".Dupa ce am citit m-am intrebat " Pe ce consola o fi jucat Istrategie jocul ? " ...M-am uitat si am vazut ca era pe ps3...Nu stiu de multiplayer-ul tau , dar al meu e chiar ok...sincer.Deconectari mi s-au intamplat decat in " Free Roam " - care nu prea joc... - , looby-uri goale?In multiplayer-ul meu nu prea sunt...In 7 ore de joc ( toate in multiplayer , sp nu am jucat prea mult.. ) nu am gasit un meci competitiv cu mai putin de 4 persoane ( inclusiv eu )....

    Nu stiu..ce sa zic.Mai acordai o sansa

  3. #1883 SP
    Diesel k1du's Avatar
    A facut platina, nu-l mai baga in consola

  4. #1884 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Scenariul e cam asa: dau find new free roam, si imi gaseste alt server, 3 secunde si error, cauta gaseste server, 3 secunde error, cauta gaseste si nu mai deconecteaza. Am intrat in free for all, eram trei jucatori, unul campa pe undeva pe un zid, cum ieseam din camera in care ma spawnam, headshot, ca au mai bagat baietii si auto aim. GG Rockstar pentru un multiplayer "super fun". Parca aveam mai putine deconectari inainte de patch daca ma gandesc mai bine.

    Quote Originally Posted by k1du View Post
    A facut platina, nu-l mai baga in consola
    De ce l-as mai baga daca nu il joaca nimeni si mai e si praf? Poate mai joc cand iese DLC-ul, macar il dau gratis ca altfel era chiar bataie de joc. Si in plus, l-am jucat, l-am terminat, ma joc altceva. Asa face toata lumea din cate stiu eu. Doar nu vrei sa joc acelasi lucru pana imbatranesc?

  5. #1885 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Quote Originally Posted by c0sm1n87 View Post
    Assassin`s Creed 1 (pentru a5a oara)
    9/10
    + Altair (badass)
    + Quotes
    + Last memory

    - Scena cu Desmond de la inceput cand ii zice lui Vidic "i`m not an assassin anymore", astfel nu se leaga povestea

    PS: am reinceput si AC2 .. ma pregatesc ptr Brotherhood
    PS2: ma deranjeaza ca in ultimul trailer, Ezio nu mai are cicatricea de la gura
    Uitate mai atent la trailer si la gameplay daca e nevoie,inca mai are cicatricea de la gura din aceea bataie,crezi ca acum nu o mai are dupa ce a stat tot jocul cu ea (aproximez,nu imi amintesc exact~20 de ani).Oricum,felicitari ca ai vointa si nu te plictisesti de el.Eu prima oara l-am terminat pe PC ca nu aveam consola,m-am apucat acum 1 saptama de el pe consola si dupa 4 memeory blocks l-am lasat fiindca nu mai am nici o tragere de inima sa il termina din cauza repetitie.Poate pana la sfarsitul verii il voi terminat,mai mult pentru achievements.

  6. #1886 SP
    Member slabunator's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    L-am terminat odata in cateva zile. Am incercat sa-l rejoc dupa cateva luni si nu am putut sa fac decat cateva asasinari, pe parcurs devine foarte plictisitor. Oricum excelent joc, unul dintre motivele pentru care mi-am luat PS3.
    Cum vine asta, joc excelent si la al doilea run ti-i s-a parut plictisitor?
    Btw am un prieten care l-a terminat de 8 ori lol

  7. #1887 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Eu nu am avut nervii necesari sa-l termin, nici macar odatalol.

  8. #1888 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    ^Nici eu :d

  9. #1889 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by jack View Post
    Cum vine asta, joc excelent si la al doilea run ti-i s-a parut plictisitor?
    Btw am un prieten care l-a terminat de 8 ori lol
    Poveste excelenta, setting interesant, grafica si sunet foarte bune. Are multe lucruri bune, cam pierde la gameplay, dar in rest e excelent. Nici nu sunt genul care sa termine un joc de mai multe ori.

  10. #1890 SP
    Junior Member c0sm1n87's Avatar
    Quote Originally Posted by IlieRazvan View Post
    Uitate mai atent la trailer si la gameplay daca e nevoie,inca mai are cicatricea de la gura din aceea bataie,crezi ca acum nu o mai are dupa ce a stat tot jocul cu ea (aproximez,nu imi amintesc exact~20 de ani).Oricum,felicitari ca ai vointa si nu te plictisesti de el.Eu prima oara l-am terminat pe PC ca nu aveam consola,m-am apucat acum 1 saptama de el pe consola si dupa 4 memeory blocks l-am lasat fiindca nu mai am nici o tragere de inima sa il termina din cauza repetitie.Poate pana la sfarsitul verii il voi terminat,mai mult pentru achievements.
    in gameplay am vazut ca o are, dar in CGI nici macar o urma
    oricum , trailerul este super , no comment ptr baietii de la ubisoft multiplayeru din ce am vazut e interesant, dar mi se pare prea tras de par (templierii erau soldati, nu erau prea ninja. credeam ca tehnicile de stealth,kill apartineau creedului.. dar acum controlezi un templier care se misca ca ezio/altair)
    Attached Images Attached Images untitled.jpg

  11. #1891 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Bad Company 2 pe PS3
    Destul de frumos jocul in SP...multi am jucat foarte putin si cred ca aici ma si opresc.
    Nota 8/10

  12. #1892 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Final Fight Double Impact feat. Magic Sword@XBLA - 200/200


    Memories!

    Final Fight Double Impact
    :
    • Capcom
    • Upscaler
    • Leaderboards
    • Achievements
    • On-line support
    • Optional objectives
    • Guy/Cody/Haggar
    • Tot! (oricum n-are rost să mai zic...nu există minusuri)
    Magic Sword:
    • Capcom
    • Upscaler
    • Leaderboards
    • Achievements
    • Optional objectives
    • Drokmar
    • "The Brave One"
    • On-line support (nebunie ce-i pe ecran lol)
    • Tot! (oricum n-are rost să mai zic...nu există minusuri)

  13. #1893 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Intr-adevar, thumbs up pentru Final Fight. N-am avut curiozitatea sa joc si Magic Sword, dar FF l-am terminat cu fiecare personaj. Foarte fain /l-am jucat pe fightstick pentru un feeling 100% arcade/. Mi-a adus aminte de vremea cand.. subtilizam monede de 100 de lei de la parinti/bunici ca sa merg la aparate in Piata Gorjului.

    In plus, are si un pret foarte bun pe PSN Store /nu stiu care e treaba pe Xbox, dar banuiesc ca nici acolo nu costa o avere/.

  14. #1894 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Fallout 3 DLCs - 100%

    Un set de DLC-uri super, cred ca cel mai bun dupa Episodes from Liberty City.

    +stories
    +locations
    +characters
    +new loot

    -Fallout 3 este cel mai prost optimizat joc pentru PS3. Nu am mai avut atatea freeze-uri la consola in doar 3 zile de joc. Joc 2 ore si incepe sa scada framerate-ul si dupa inca 10 minute freeze. Freeze in loading screen, freeze cand incerc sa dau load la un save, freeze cand dau interact cu un obiect. Oribil, daca si Fallout: New Vegas o sa fie la fel de prost optimizat eu nu il mai cumpar.

    Nota: 9/10, era 10 daca nu era portat ca un c*r.

  15. #1895 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Final Fantasy XIII
    +povestea
    +personajele
    +lumea
    +grafica (si nu ma refer neaparat ca a fost realista sau nu mi-a placut mai mult ca a fost un joc mai colorat cu niste design-uri interesante la multe creaturi )
    +battle system-ul
    +multe schimbari de situatie
    +multe "Oh snap ! " moments
    +muzicaaaaa
    +sfarsitul
    And now the bad stuff : -linearitatea jocului (unul dintre cele mai lineare jocuri butonate in ultimii ani . Heck even FF 7 had more freedom )
    -simplitatea systemului de level up
    -complexitatea povestii (desi doar la inceput am considerat-o un lucru rau ...dupa 10 ore de joc am inceput sa inteleg Da totusi e unul dintre jocurile cu cea mai complexa poveste intalnita de mine )

    Nota : 9,5
    Mai bun decat FF X-2 ... cam la acelasi nivel cu FF XII dar cu mult mai prejos FF X (7le nu l-am terminat inca da am senzatia ca 13 ii e inferior chiar si la 7 din multe puncte de vedere ) . Cu alte cuvinte , e un joc bun pt un usual gamer dar e un must-have pt orice Japanese/J-RPG/Final Fantasy fan

  16. #1896 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Megaman Zero Collection (Nintendo DS)

    Doamne... genial joc. Mi s-a parut ATAT de greu.. si eu eram pe easy! Mi-a scos fire albe de par. Eu la balul de absolvire de a 12a ma jucam Megaman Zero!

  17. #1897 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Megaman Zero Collection (Nintendo DS)

    Doamne... genial joc. Mi s-a parut ATAT de greu.. si eu eram pe easy! Mi-a scos fire albe de par. Eu la balul de absolvire de a 12a ma jucam Megaman Zero!
    In loc sa "furi" fetele din scoala asa de ramas bun! Rusine bai trickz!

    Ca tot am postat aici:

    Heavy Rain

    Nu stiu ce mi-a placut mai mult: la ce m-am uitat sau ce m-am jucat Un joc/film bun si nu are rost sa mai insir si eu plus-urile si minus-urile ca deja s-a facut acest lucru de "n" ori.

  18. #1898 SP
    Member HawK's Avatar
    Splinter Cell - Hard
    10/10

    [+] Sam
    [+] Stealth
    [+] Gadgets
    [+] Presidential Palace
    [-] cam scurt
    Pentru mine e cu mult peste DA si Conviction.

  19. #1899 SP
    Member rockybt18's Avatar
    Call of Duty 4 Modern Warfare@ 340/1000 First Run
    Un joc destul de vechi, pot spune, pe care orice gamer cred ca l-a terminat pana acum, inclusiv eu, dar pe PC.
    Un joc de nota 9/10 ce nu trebuie ratat de fanii FPS

  20. #1900 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    Perfect finish!

    DiRT 2 - Platinum
    [+] Single Player
    [+] Unele masini
    [-] Multiplayer-ul ( deci un asa MP prost nu am mai intalnit, de la boscheti de otel la sistem de punctare diferit in curse in care obtin aceiasi pozitie cu acelasi numar de playeri) Ce sa mai ..pacat de SP frumos, insa jocul este ruinat total de MP.
    Nota 7/10
    Dirt2 e unul din jocurile care poate oferi un multiplayer orrrribil (daca ai ghinionul sa il joci cu idioti) sau un multiplayer tare fain si fun, daca il joci cu cine trebuie.
    Eu i-as da un 8/10
    [+] Single Player
    [+] Grafica
    [+] Moduri de joc
    [+] Fun,fun,fun
    [+] Sistemul de reluari (ore intregi petrecute urmarind reluari slo-mo )
    [-] Prea putin rally (poarta totusi numele McRae)
    [-] Multiplayer frustrant de tot in unele cazuri
    [-] Bug-ul nerezolvat care permite cheaterilor sa faca cateva ture in cateva secunde.

    ---------- Post added 26-06-2010 at 05:05 AM ----------

    Am terminat iar Dragon Age: Origins. 9.5/10

    [+] Povestea/povestile
    [+] Dialogurile
    [+] Complexitatea povestii si modul cum se intersecteaza totul si orice spui influenteaza povestea intr-un fel sau altul
    [+] Personajele
    [+] Durata jocului (depaseste lejer 50-55 de ore de joc la primul playthrough si inca vreo 40-50 de ore de joc pentru fiecare alta clasa in parta, fara sa plictiseasca. E atat de lung incat uiti portiuni din el si nu deranjeaza cand le repeti cu alt personaj)

    [-] Grafica
    [-] Numar mic de arme, armuri si alte echipamente
    [-] Mici buguri
    [-][-][-] Personajul principal e singurul care nu rosteste replicile...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 95 of 177 FirstFirst ... 45 85 93 94 95 96 97 105 145 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ultimul joc devorat - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 21 Last Post: 16-07-2017, 01:27
  2. Ultimul Joc Nedevorat!-PC By Strike105X in forum Jocuri PC
    Replies: 6 Last Post: 24-07-2015, 09:35
  3. Ultimul joc (ne)devorat By RonanN1 in forum Console Club
    Replies: 11 Last Post: 21-07-2015, 22:53
  4. Melodii care va plac din actualul/ultimul joc By DeathOfArt in forum Console Club
    Replies: 11 Last Post: 27-01-2015, 15:59
  5. Replies: 2 Last Post: 23-09-2009, 11:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts