Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 10 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 ... LastLast
Results 121 to 140 of 190

Thread: Prince of Persia: The Forgotten Sands

  1. #121 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  2. #122 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ-InFeRnO- View Post
    ultimul prince of Persia nu mia placut de loc sper sa fie mai bun The Forgotten Sands.
    Mie mi-a placut , l-am terminat de doua ori . M-a deranjat grafica desenata dar in rest a fost ok.
    Din ce vad acum pe Youtube/Gametrailers pare sa fie un joc excelent noul Prince of Persia

  3. #123 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Quote Originally Posted by naz View Post
    Mie mi-a placut , l-am terminat de doua ori . M-a deranjat grafica desenata dar in rest a fost ok.
    Din ce vad acum pe Youtube/Gametrailers pare sa fie un joc excelent noul Prince of Persia
    Da! jocul o sa fie grozav , dar nu stiu care e treaba cu apa cand ingheata cand opresti timpul sau activezi slow-motion ( nu mai stiu sigur ) , e atragatoare faza dar ...habar nu am , totusi face lucrurile mult mai atractive.

  4. #124 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    mie unu, nu-mi place deloc moaca noului print. ma identificam mai bine cu cel din 2008 si ca look si ca mentalitate si replici. presimt ca acesta va fi doar un alt joc cu un alt print. cel din 2008 era foarte uman...

  5. #125 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  6. #126 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Oare Ubisoft o sa organizeze o lansare si la noi ? Cum au facut cu ultimile titluri lansate ?

  7. #127 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  8. #128 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  9. #129 SP

  10. #130 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  11. #131 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Parca si The Sands of Time a inceput asemanator.

  12. #132 SP
    Junior Member Crips's Avatar
    am auzit ca o sa ne plictisim de dueluri ...o sa fie repetative rau duelurile cu scheletii si celelalte creaturi

  13. #133 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Mi se pare doar mie sau printul e mai teapan decit cel din 2008? Figura e deasemeni cam urita, dar na trebuie sa semene cit de cit cu cel din WW si cu cel din film. In rest numai de bine, mult platforming, combat oarecum artistic, aceeasi schema de control de succes ca in POP 2008, asteptam cu interes sa-l testam.

  14. #134 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    faza e ca nu seama DELOC cu cel din WW, SoT sau cu Jake Gyllenhaal (actorul din filme) si nu, nu are deloc aceeasi schema de control, combat artistic ca cel din 2008.

  15. #135 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Ma refeream strict la chema de control, asta insemnind layout-ul butoanelor, care in mare sint aceleasi ca in POP 2008 din ce am observat eu.

  16. #136 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar






    Mai multe gameplay-uri făcute de cineva , văd că e Rom�n.

  17. #137 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Quote Originally Posted by Deathstrike View Post
    Oare Ubisoft o sa organizeze o lansare si la noi ? Cum au facut cu ultimile titluri lansate ?
    Cand am fost la lansarea Splinter Cell Conviction , host-ul a mentionat de lansare insa nu stia data oficiala.Ramane de vazut.Cat despre video-urile de mai sus puse , nu-mi place ca printul nu mai are un battle stance , acuma alearga catre inamic de zici ca face jogging.

  18. #138 SP
    Junior Member x360v's Avatar
    Prince of Persia : The forgotten sands este povestea dintre Sands of Time si Warrior Within , va rog inceati cu aberatii de genul ca este povestea din film . Povestea din film defapt e o combinatie intre cele 3 jocuri de la Sands of Time la The Two Thrones . Mai cautati si voi pe site-uri de specialitate , ascultati un interviu al unui producator . Pe bune !!! Nu stricati imaginea printului .

  19. #139 SP
    Member Madutzzu14's Avatar

  20. #140 SP
    Senior Member Nash's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 10 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 10 Last Post: 19-05-2010, 09:09

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts