Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 12 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 ... LastLast
Results 121 to 140 of 237

Thread: Hitman: Absolution

  1. #121 SP
    Member Madutzzu14's Avatar

  2. #122 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Daca o mai tin in ritmul asta, vom stii la perfectie cum sa trecem jumate de joc cu silent assassin.

    Jocul are atat de multe "bube" care sunt 1000% sigur ca nu se vor rezolva pana in versiunea finala... continui sa fiu dezamagit

  3. #123 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar



  4. #124 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Daca o mai tin in ritmul asta, vom stii la perfectie cum sa trecem jumate de joc cu silent assassin.

    Jocul are atat de multe "bube" care sunt 1000% sigur ca nu se vor rezolva pana in versiunea finala... continui sa fiu dezamagit
    Pai nu te mai uita
    Care sunt "bubele" de care zici?

  5. #125 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nici n-as stii cu ce sa incep. Animatie inexistenta pentru schimbat haine, animatii robotice la toata lumea, grafica complet depasita (desi aici e posibil sa ma insel din cauza compresie filmelor), felul cu adevarat oribil in care, cand cineva (spre exemplu) sta aplecat la birou si vi sa faci un stealth kill pe la spate si el se ridica brusc si in secunda 2 amandoi sunteti in picioare doar ca sa-l poti omora.

    Dupa cum am vazut si in primul filmulet, nivelul animatiilor este primitiv, se lauda cu " 'jdemii" de caractere simultan pe ecran, cand sunt doar niste "cutii" goale.

    Ma tot uit si il tot urmaresc pentru ca inca mai sper. Primele 2-3 au fost adevarate capodopere cu care am pierdut zeci/sute de ore.

  6. #126 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Foarte adevarat. Chiar mi-e frica sa nu se intample ca si cu Duke.

  7. #127 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Sa speram ca nu isi vor bate joc de si franciza aceasta .... inca exista speranta .

  8. #128 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Eu am jucat Sniper challenge si este super fun. Nu asta conteaza intr-un joc, sa fie fun??
    Eu cred ca va fi un joc bun, nu se poate compara cu Duke. Daca vreti grafica top notch, probabil nu veti gasi aici, deci nu mai cautati.

  9. #129 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu stiu daca ai observat, dar nu ne legam de grafica ci de restu.

    Da, e fun sniper chanllenge si arata destul de bine (nivelul grafic, sincer, e chiar mai mult decat acceptabil), dar sincer de la un joc Hitman nu ma astept sa fie fun. Asta ma astept de la un Little Big Plannet si alte jocuri asemanatoare.

  10. #130 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Eu ma astept de la ORICE joc sa fie fun, daca nu este, inseamna ca au gresit cu ceva...
    Si am observat ca de grafica se leaga in special, si de animatii, cam asta...
    Asta e intregul scop a jocurilor video din punctul meu de vedere, sa fie fun. Daca sunt frustrat din anumite puncte de vedere cu un joc(grafica prea proasta, story slab, gameplay greoi...depinde de genul de joc), este fail.

  11. #131 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Sunt deacord cu tine din punctul asta de vedere, dar nu vreau ca chiar orice joc sa fie fun. Imi plac jocurile putin "challenging", iar Hitman facea parte din aceasta categorie.

    Normal ca la baza, toate jocurile trebuie sa fie fun, dar cand ma lovesc de atatea "bube" dispare elementul fun si cu ce raman ?

    Ca un joc sa fie fun, poate fi un joc bine facut dar cu un nivel de dificultate scazut. Ma bucur si de joc, sunt si "bad ass" si raman cu un "gust" placut dupa terminare.

    Din ce am vazut pana acum, mi-e cam greu sa trec peste atatea bube.

    Poate le vor repara pana in versiunea finala. Unele nu sunt atat de deranjante (de ex. lipsa animatiei de urcat/coborat scari din majoritatea jocurilor aparute inclusib in 2012 in favoarea unei simple animatii de mers normal), dar cand vezi ca ma chinui sa iau prin surprindere un individ, ma chinui sa nu fac zgomot samd si cand ajung la el se pune automat in pozitia de "omoara-ma" mi se face scarba. Si asta este doar un exemplu.

  12. #132 SP
    Member yoyokid's Avatar
    Singurul lucru care ma deranjeaza este lipsa animatiei de urcat/coborat scari, in rest mi se pare pur si simplu superb. Nu ma deranjeaza lipsa animatiei de imbracare... De abia astept sa apara si sper sa nu dezamageasca.

  13. #133 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    Eu ma astept de la ORICE joc sa fie fun, daca nu este, inseamna ca au gresit cu ceva...
    Si am observat ca de grafica se leaga in special, si de animatii, cam asta...
    Asta e intregul scop a jocurilor video din punctul meu de vedere, sa fie fun. Daca sunt frustrat din anumite puncte de vedere cu un joc(grafica prea proasta, story slab, gameplay greoi...depinde de genul de joc), este fail.
    voiam să-ţi răspund la postul ăsta dar �l las pe tipul ăsta, o face foarte bine:


  14. #134 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    If its on the internet...it must be true...
    Ori te-ai facut ca nu ai inteles ca am vrut eu sa zic,ori ai cautat o scuza sa postezi filmuletul.
    Ideea barbosului este ca jocurile ar trebui sa evolueze,si sa fie mai mult decat doar fun(dar nu stie nici el exact cum, doar sa fie "more interactive"), inschimb ideea mea era ca "mai lasati-ma frate atat cu grafica slaba, ca nu are animatie speciala de urcat scarile,daca o sa fie fun, si nu frustrant, that what matters."

    Pe bune,a trebuit sa fac mica asta analiza? Sau doar va place sa bolduiti o propozitie dintr-un post, sa o scoateti din context,just for the rant of it, si sa spuneti cum nu e asa?

  15. #135 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  16. #136 SP
    Senior Member Clopotarul's Avatar

  17. #137 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Hitman Absolution: Hiding In Plain Sight (Parody)


  18. #138 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    PREGATITI-VA!!!, serios pregatiti-va pentru cea mai buna veste legata de hitman:


  19. #139 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by Teo View Post
    ...a fost remdiat.
    WTF is remdiat ?

  20. #140 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Hitman: Absolution

    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    WTF is remdiat ?
    Typo, remediat

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 12 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 ... LastLast

Similar Threads

  1. Hitman: Absolution Videos By Nash in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 10-05-2011, 22:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts