Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 32 of 87 FirstFirst ... 22 30 31 32 33 34 42 82 ... LastLast
Results 621 to 640 of 1722

Thread: Call of Duty: Black Ops

  1. #621 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    Quote Originally Posted by kane86 View Post
    Se duce sa ia Verbatim-ul, logic.
    are ps3.Daca zice cineva ca are jocu mai devereme gata sariti cu *** pe el ca are consola modata
    PS:mai e cineva pe ps3 care joaca black ops so what?

  2. #622 SP
    Member DJ-InFeRnO-'s Avatar
    Quote Originally Posted by kane86 View Post
    Se duce sa ia Verbatim-ul, logic.
    1-nam xbox(gaybox) DA sunt FANBOY
    2-dc vb fara sa stii?
    3-zombies are awesome!

  3. #623 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    ca sa va lamuresc cum sta treaba cu "ce nu pot sa il am mai devreme", nu nu poti. de ce? simplu:

    Dear Valued Customer,

    We are writing to you in reference to your pre order for Call of Duty Black ops. (all formats, normal and hardened editions)

    In accordance with Activision requiring a simultaneous release date please note that all copies of this title will be dispatched Monday 8th November in time for its official release date of 9th November 2011.

    Please remember that current statistics should see 98% of Royal Mail orders arrive next working day.

    Due to record breaking pre order figures, we will start processing the orders from Thursday November 4th, which will mean charging credit/ debit cards for successful payment.

    To avoid any disappointment please make sure your payment details on your account are correct.


    in plus mai nou, nu trebuie nici macar sa il arzi pe 10 lei, ci doar sa il pui pe hdd la un PS3, drept urmare sper sa nu vad nimic pe aici ca scot hammerul de la naftalina

  4. #624 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Eh, și tu acum, �ți dai seama că o să vină cu o scuză gen "păi că stai, că să vezi, că am eu un prieten care-i tester și mi-a �mprumutat o copie LEGALĂ care o avea el de la muncă �mprumutată pentru acasă"

  5. #625 SP
    Member x F u Z e R's Avatar
    Black ops dispatched Baietii de la zavvi zic ca in 3-5 zile e aici : \

    In 3 ar fi chiar tare

  6. #626 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Lansarea oficială este pe 9, adică peste fix exact 3 zile.

    PS: ar fi = corect; ar fii = incorect.

  7. #627 SP
    Member x F u Z e R's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Lansarea oficială este pe 9, adică peste fix exact 3 zile.

    PS: ar fi = corect; ar fii = incorect.
    Whoops

    Si stiu, dar la cum e cu jocurile in romania ce sa mai faci, Xbox-ul nici nu e lansat oficial inca

  8. #628 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Eh, și tu acum, �ți dai seama că o să vină cu o scuză gen "păi că stai, că să vezi, că am eu un prieten care-i tester și mi-a �mprumutat o copie LEGALĂ care o avea el de la muncă �mprumutată pentru acasă"
    Defapt, a �mprumutat consola unui prieten ce e tester

  9. #629 SP
    Member Cata96's Avatar
    Off freateeeeeeeeeee!!!!!
    de ce va tot certati, dati-o DRE*U de treaba.....
    daca are jocu bravo lui ca nu il are din romania
    de exemplu eu am in lista de 2 care joaca Black Ops
    ei sunt din spania si gamestop livreaza mai repede

  10. #630 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Quote Originally Posted by x F u Z e R View Post
    Whoops

    Si stiu, dar la cum e cu jocurile in romania ce sa mai faci, Xbox-ul nici nu e lansat oficial inca
    Cum e cu jocurile in Romania ? Eu il primesc pe al meu in dimineata zilei de 9, poate mai rapid decat tine.

    Cata96, GameStop-ul nu livreaza nicaieri mai devreme, doar unele magazine care "fac greseli". Insa la GameStop nu se intampla asa ceva.

  11. #631 SP
    Member RaduValentin's Avatar
    Lansarea "Black Ops" din UK va fi transmisa LIVE pe 8 Noiembrie, 2010, la ora 18:30:00 UTC GMT (Londra) / 20:30:00 UTC+2 EET (Bucuresti) pe:
    Call of Duty: Black Ops | Facebook

  12. #632 SP
    Junior Member laptarul's Avatar

  13. #633 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Foarte originala si "New" reclama de mai sus:


  14. #634 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar


  15. #635 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Frate , intradevar , scrie mai incorect si polueaza thread-ul , dar de aici si pana a-l acuza ca joaca de pe HDD mi se pare un pic cam aiurea , mai ales ca omul sta in Spania unde poate le-au primit un pic mai devreme . Ce , gameshopul nu aduce jocuri cu 2 zile inainte de lansare la clienti ?

  16. #636 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    Mai copii sunt sigurul de aici caruia harta asta,nuketown i se pare nerealista?
    Adica,culorile mi se par mult prea tipatoare,si-mi creaza starea asta de nerealism.In momentul asta le compar cu hartile din COD 5 ,care dupa parerea mea, sunt mult mai bune.

    P.S
    Daca sunt sigurul care crede asta,o sa las naibii bautura (dee ,am pacatuit e sambata seara)

  17. #637 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Pai este oras artificial, creat pentru a testa bombe nucleare. Stiu ca am vazut unul de genul si in ultimul film Indiana Jones si tot asa colorat era.

  18. #638 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    doamne ce thread.Dupa ororile care sunt pe threadul de MW2 decisesem sa nu mai uit si pe threadul asta ca sigur e la fel.

    De curiozitate nu am mai rezistat.Mi se ridica paru la ceafa cand aud de quickscope,camping,nuke the enemies mother and ****....acelas thread,se poate muta la categoria funny.

  19. #639 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Este un lucru bun si asta: Call of Duty Black Ops - GameShark� Store

  20. #640 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Chiloti Black Ops nu fac? Macar niste ciorapi cu miros de praf de pusca?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 32 of 87 FirstFirst ... 22 30 31 32 33 34 42 82 ... LastLast

Similar Threads

  1. Call of Duty: Black Ops 4 By Alex Khan in forum Console Club
    Replies: 60 Last Post: 09-07-2019, 20:20
  2. Call of Duty: Black Ops 2 By Ionut Laurentiu in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 1 Last Post: 20-10-2014, 00:26
  3. Call of Duty: Black Ops 2 By darkpaul13 in forum Console Club
    Replies: 588 Last Post: 18-05-2014, 23:50
  4. Replies: 0 Last Post: 02-05-2012, 12:07
  5. Replies: 0 Last Post: 21-06-2011, 17:59

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts