Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 183 of 282 FirstFirst ... 83 133 173 181 182 183 184 185 193 233 ... LastLast
Results 3,641 to 3,660 of 5621

Thread: Grand Theft Auto V - GTA 5 - GTA Online

  1. #3641 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    This :
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    De asemenea, mi se pare foarte aiurea ca nu poti schimba setarile chatului din timpul misiunilor. Daca joci moduri pe echipe nu mai auzi persoanele din echipa adversa. Iar daca joci free for all nu mai auzi pe nimeni. Pe Xbox banuiesc ca se poate evita asta folosind Party Chat.
    Mult prea multi gangster wannable de 8-9 ani care zbiara in casca.Se poate da mute dupa ce incepe misiunea din Start > Online > Players dar trebuie la fiecare player in parte..

  2. #3642 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by Trefla0874 View Post
    This :

    Mult prea multi gangster wannable de 8-9 ani care zbiara in casca.Se poate da mute dupa ce incepe misiunea din Start > Online > Players dar trebuie la fiecare player in parte..
    Asa faceam si eu initial pentru a le da Mute dar am descoperit ca poti seta sa auzi doar Friends, membrii din Crew sau combinatia celor doua. Tii apasat pe Select si este undeva sectiune Chat de unde poti schimba.

  3. #3643 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Facem ceva in seara asta pe PSN ? O ora la care sa ne stragem mai multi ar fi bine.

    Also:


    ---------- Post added 05-10-2013 at 17:52 ----------

    Iarasi au picat serverele...

  4. #3644 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Switching to Trevor is always fun


  5. #3645 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Aveti idee de ce nu se contorizeaza toate strangers and freaks?

  6. #3646 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Bag pixu' ca n-am timp sa ma joc, facultatea naibii... cum se fac banii? greu/usor?

  7. #3647 SP
    Junior Member bubu91's Avatar
    se stie ceva de misiunile co op?

  8. #3648 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Nu stiu cum poti sa spuneti ca e praf. Mi se pare absolut genial si inca nu au bagat tot ce trebuia.
    Ma joc de app 3h deja si am facut curse cu masini si arme (pe langa ce are personajul, gaseam pe traseu, ca in Re-Volt rachete samd), curse de moto in oras si afara, curse de rally (cu copilot), batai cu JET-urile si multe altele.

    Chiar mi se pare un joc foarte reusit si abea astept sa mai dau de cativa membrii CG sa facem in 3-4 CG only misiuni, sa luam mai multi bani si sa ne pregatim pentru cand dau astia drumu la jafuri bancare
    In ochii mei e praf na ce vrei sa-ti zic, fiecare cu ce-i place. Ideile sunt bune insa executia lasa mult de dorit glitchuri si iar glitchuri. Vad ca nici macar nu ai jucat in coop cu ceva prieteni, pai la partea aia sufera cel mai mult, e foarte prost implementat totul. Faci un party privat ca sa joci cu prietenii si dupaia la sfarsit de misiune ii arunca pe toti afara in lumi diferite, nu mai zic de cate erori de join mission si friends exista ca stai mai mult prin meniuri decat sa joci.
    Iar pe de alta parte la gameplay, multiplayerul asta nu este competitiv, e mai mult casual asa de frecat menta cu masinute si avionase...nu pot sa-l iau in serios imi pare rau, R* niciodata nu au fost buni la mp, nu e punctul lor forte asta e clar.

  9. #3649 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Depinde de gusturi. Eu personal nu ma joc FPS-uri in multiplayer, tocmai din cauza repetivitatii, iar aici nu este cazul.

    M-am jucat si cu prietenii (adaugati personal si a mers fara probleme azi, nu si pana miercuri) si 2 persoane din crew-ul CG (nu le stiu nick-ul).

    Mi se pare normal sa fie casual, asta-mi si place. Nu vreau sa ma chinui sa dau 1000 de head shot-uri, ci sa ma distrez, sa fac curse, sa trag samd. Asta m-a atras de la inceput si asta-mi place.

    Iar cu problemele mentionate de voi, nu stiu frate, nu le-am intalnit. Intr-adevar, miercuri cand l-am lasat pana azi, mi se blocase de cateva ori in loading screens si n-am mai avut chef sa astept. Azi, in schimb, deloc, ba chiar am observat ca se incarca mai repedecand intrii in misiuni sau cand iesi, chiar si cand schimbi server-ul (sau ce schimba el acolo).

    Chiar si mai mult, nu mi-am pierdut absolut nimic la caracterul de MP sau la povestea SP, nici pana miercuri si nici azi.

    Ah, da, sa mentionez din nou. Il joc pe X360.

  10. #3650 SP
    Member Ma_Plictisesti's Avatar

  11. #3651 SP
    Junior Member radufirstro's Avatar
    Pot primi si eu accept la requestul de pe social club? AgreeableRogue3 ( xbox)

  12. #3652 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Si la voi e down for maintenance BAWSAQ?

  13. #3653 SP
    Member Dante's Avatar
    da , asa era acu o ora cand am jucat

  14. #3654 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Am strans bani si am reusit sa cumpar apartamentul de 400k$. Va astept in viloaie baieti

  15. #3655 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Eu am stat 2 ore prin meniuri, erori si alte rahaturi doar ca sa joc 10 min de multiplayer. Am luat si 3 freeze-uri la consola. R* ma poate pupa undeva.

  16. #3656 SP
    Member raptorscream's Avatar
    am primit mail de la R* ...

    Update -- 5:30 PM ET 10/5/13: We have worked with Sony to stabilize connection on PlayStation 3 but have been experiencing some network service issues over the past hour. We are working on fixes and you should see improvements shortly.

  17. #3657 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Ok am o intrebare la cum sa fac bani cu acele Assasination mission deci am terminat prima misiune si am investit in ce mi-a zis Lester,intrebarea mea e cand sa vand acele actiuni dupa o ora dupa 2 ore dupa o zi?!

  18. #3658 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Imediat ce faci profit. In general la cateva secunde dupa ce se termina misiunea.

  19. #3659 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cum pot sa refac o misiune terminata ? Am vazut intr-un filmulet de pe gametrailers ca spuneau ca daca vrei sa faci bani repede, sa refaci misiunea la care castigi 9.000$ si am ajuns la ea, am trecut de ea, am mai facut cateva dupa aia, dar toate de 1500-2000 si as vrea sa o refac p-aia de cateva ori, ca o pot face si singur.

  20. #3660 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Foarte tare a fost azi...pana mi-a dat freezecred ca mai intru diseara...si sper sa va mai gasesc
    Shmaf98 e ID-ul pt. cine a jucat cu mine si nu ma are..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 183 of 282 FirstFirst ... 83 133 173 181 182 183 184 185 193 233 ... LastLast

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto VI - GTA 6 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 285 Last Post: Yesterday, 01:16
  2. Grand Theft Auto IV - GTA 4 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 20-01-2021, 23:32
  3. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54
  4. Grand Theft Auto 4 Complete By paunstefan in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-10-2010, 20:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts