Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 342 of 452 FirstFirst ... 242 292 332 340 341 342 343 344 352 392 442 ... LastLast
Results 6,821 to 6,840 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #6821 SP
    Member viezure's Avatar
    Va dati seama daca stau la coada mai multi care n-au cont? O frumusete.

  2. #6822 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    bai tu unde te crezi ma?

    sa stea si la coada? pai daca prinzi 3 oameni in magazinul ala zici ca e aglomeratie

  3. #6823 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Daca sunt intrebari la care pot sa va raspund, va rog sa le adresati punctual. Pe ultima pagina se fac prea multe presupuneri ca sa pot sa clarific ceva.

    Va stau la dispozitie, dupa intrebare vine si raspunsul cat de repede posibil.

  4. #6824 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Eu din curiozitate intreb de ce se trebuie facuta comanda online chiar si din magazin?

  5. #6825 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Dudel - este o politica a firmei. Se doreste unificarea bazei de date de clienti magazin fizic + online. De asemenea, se pot genera mai usor rapoarte care ne pot spune ce gen de produse sunt cautate, la ce preturi sunt cele mai cumparate, etc.

  6. #6826 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    cam cat mai e pana la implementarea noului site?

    sau macar o sectiune pe site-ul actual cu stocul magazinului...
    chiar si manual daca adaugati produsele existente in stoc nu cred ca dureaza asa mult... pt ca nu sunt chiar asa de multe.

  7. #6827 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    SirAndrew - mai dureaza noul site, nu pot spune cat de repede se va lansa. Nu se poate din pacate implementa acum o sectiune cu stocul din magazin. Se poate suna la magazin pentru confirmare de stoc sau puteti intreba si aici si voi face tot posibilul sa raspund cat mai repede. Nu este cea mai buna solutie, dar este singura pe care o avem deocamdata.

  8. #6828 SP
    Member viezure's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Dudel - este o politica a firmei. Se doreste unificarea bazei de date de clienti magazin fizic + online. De asemenea, se pot genera mai usor rapoarte care ne pot spune ce gen de produse sunt cautate, la ce preturi sunt cele mai cumparate, etc.
    Ok, dar prin asta alungati din start clientii casual, daca vine tata sa ia lu' fiul de sarbatori, n-o sa-i arda de cont. Asta ca exemplu, mai sunt destule. In fine, cam atat pe subiectul asta

  9. #6829 SP
    Member s0whaT's Avatar
    A ti putea face un singur cont care va fi universal pentru comenzile din magazin .
    Si a ti putea elimina timpul petrecut la log in / log up

  10. #6830 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    it.addi - se poate face acest lucru, dar nu se doreste de catre noi din motive pe care le-am expus mai sus.
    viezure - am retinut, multumim.

    ---------- Post added at 11:19 AM ---------- Previous post was at 08:09 AM ----------

    Pentru Fear 3 - aveti acum si cod de bonus pentru deblocarea unei arme in joc pentru fiecare precomanda, pe orice platforma.

  11. #6831 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    La FEAR 3 nu aduceti si editia de colectie?

  12. #6832 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Ba da, dar asteptam confirmarea ca sa o punem pe site, probabil cu cateva zile inainte de lansare.

    Referitor la Duke Nukem - am facut eforturi ca sa fie in stoc la timp, estimam ca va fi in magazinul nostru pe 10.06 si in aceeasi zi se va trimite si spre voi urmand sa ajunga, daca livreaza curierul cum trebuie, pe 11.06.

    Va fi si editia Balls of Steel, o vom pune pe site la precomanda in scurt timp. Intr-adevar, cantitatea este limitata si va fi scoasa de pe site dupa ce se vor inregistra precomenzi pentru numarul de unitati pe care le vom primi.

  13. #6833 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Cod pentru demo cand vom primi?

  14. #6834 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Codurile sunt disponibile, daca nu ai primit inca te rog scrie un email la [email protected] si colega mea iti va trimite luni. Multumesc.

  15. #6835 SP
    Member luciteck's Avatar
    Bineinteles ca nici eu n-am primit codul respectiv, si ma indoiesc ca la ora aceasta imi va mai raspunde cineva la mail. Chiar asa multe precomenzi ati avut la DuKe Nukem Forever, incat a fost imposibil ca toti cei care au facut precomanda sa primeasca amaratul ala de cod pentru demo in aceeasi zi?

  16. #6836 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    luciteck - Scrie-ne la [email protected], uneori ajunge mailul in spam, mai ales daca ai email pe yahoo. Ti-l va trimite colega mea luni, da-i un email. Multumesc.

  17. #6837 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Un pret estimativ la Balls of Steel Xbox 360? Sa stiu ce fac cu precomanda la amazon

    Mersi.

  18. #6838 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Aproximativ 329,9 lei, la care nu se vor aplica reduceri suplimentare (de membri). Insa, va exista o promotie de pret combinata cu Duke despre care vom putea vorbi luni.

  19. #6839 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    La Infamous 2 va fi disponibila si Hero Edition?

  20. #6840 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Aduceti editia de colectie de la Uncharted 3?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts