Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 138 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 55 105 ... LastLast
Results 81 to 100 of 2754

Thread: Coltul de rai al consolistului

  1. #81 SP
    Member drati71's Avatar
    Quote Originally Posted by deyutzu View Post
    ,solutia pe scaun si cu vas pe el nush cat de buna e tinand cont ca e destul de puternic!
    Mda, de aia sta bassu pe scaun ca era singurul loc unde puteam sa-l pun si nu vroiam sa stea ascuns dupa canapea, mai ales ca-mi place cum arata si sa vada si lumea ce scoate sunetul acela atat de "special". Cat despre vaza cu flori... hmmm... cum am mai scris pe undeva, acestea mai taie din bass, multe tratative am mai dus cu nevasta-mea pentru asezarea bass-ului si asa am ajuns la un consens.

  2. #82 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Daca ar fi sa aleg un setup, l-as alege pe al tau drati71, pentru originalitate!
    M-am tot crucit cu nevasta-mea sa intelegem ce e cu scaunul...

  3. #83 SP
    Xtm
    Banned Xtm's Avatar
    Toata lumea are z5500 pentru ca este cel mai ieftin sistem digital

  4. #84 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    eu nu am Z5500

  5. #85 SP
    Member N3O2005's Avatar
    neither do i ... am un X530 care isi face treaba foaaaaaaaarte bine pentru marimea camerei mele

  6. #86 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Quote Originally Posted by Xtm View Post
    Toata lumea are z5500 pentru ca este cel mai ieftin sistem digital
    nu e cel mai ieftin digital... Ala cu 2 iesiri digitale, tot Logitec, e mai ieftin!

  7. #87 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Asta e coltisorul meu.Stiu ca nu e prea grozav,dar am mai adus cateva imbunatatiri cat de cat dupa ce mi-am luat ps3-ul .Mai trebuie sa aranjez alea pe acolo,firele de la net,modemu,trebuie sa le mai fac loc.Scuzati calitatea pozelor...sunt facute cu un N73...Ma gandesc ce fac la iarna cand va fi caloriferul deschis
    Attached Images Attached Images 07082008141.jpg 07082008142.jpg 07082008143.jpg

  8. #88 SP
    Junior Member deyutzu's Avatar
    drati stiu din proprie experienta ca dupa jumate daca ti o sticla de 2 litri de la vibratii ti-o da jos.eu il tin jos pe parchet si pe optic chiar se aude super ok!

  9. #89 SP
    Xtm
    Banned Xtm's Avatar
    Subwooferul nu se tine la inaltime "pe scaune and ****" se tine in coltul camerei,pe podea si de preferat sa fie in spatele vostru.Asta este pozitia perfecta pentru subwoofer.Sateliti la 1.5-2 m inaltime.

  10. #90 SP
    Member drati71's Avatar
    Se pare ca nu m-am facut inteles. Deci, nu am unde sa-l pun altundeva si vreau sa-l vad, sa fie vazut. Asta e toata treaba cu scaunul. Daca-l pun jos nu se mai vede, in stanga e iesirea pe terasa, asa ca am ales solutia asta. Si se aude si asa foarte bine. Oricum scaunul nu se vede decat daca esti foarte in stanga televizorului.

  11. #91 SP
    Member novi's Avatar
    Nici eu!Am Z2300!

  12. #92 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    lol, asta cu subwooferu in spate e tare. lasand la o parte imposibilitatea tehnica (cabluri and ****), mai toate aranjamentele se fac cu subwooferul in fata si intr-o parte. de acord ca tre sa stea pe jos, insa nu am auzit pina acum de setup cu subwooferul in spate.

    anyway, as fi vrut si eu sa postez ceva poze insa momentan stam la parintii ei si nu vreti sa stiti cum troneaza plasma mea pe un dulapior cu haine si fiecare console pe cite o biblioteca. o sa pun insa poze cu setupul lu socru-miu care e pasionat de muzica si de filme pe blu-ray (bineinteles, setupul lui contine si un PS3 ca altfel nu mai pomeneam)

  13. #93 SP
    Member novi's Avatar

    Wink

    Quote Originally Posted by h0stile View Post
    o sa pun insa poze cu setupul lu socru-miu care e pasionat de muzica si de filme pe blu-ray (bineinteles, setupul lui contine si un PS3 ca altfel nu mai pomeneam)
    Super!Inca un pasionat de filme pe blu ray!

  14. #94 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Blue-ray moovies or HD p*rn ?

  15. #95 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    coltul meu de rai
    Attached Images Attached Images img_0021.jpg img_0023.jpg

  16. #96 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Asta e micul meu colt de rai
    Attached Images Attached Images dsc03429.jpg dsc03430.jpg dsc03431.jpg dsc03432.jpg dsc03433.jpg dsc03439.jpg dsc03447.jpg

  17. #97 SP
    Xtm
    Banned Xtm's Avatar
    Spike, nu se vede urat cand te uiti la lcd(ma refer la unghiul de vizibilitate)?

  18. #98 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Banuiesc ca se da mai in spate cu scaunul ori sta in pat/canapea?

  19. #99 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Bobby in poza a 5-a voiai sa ne arati jucariile de plus, boxa, veioza sau fularul echipei cu care tii? :-P

  20. #100 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Quote Originally Posted by Xtm View Post
    Spike, nu se vede urat cand te uiti la lcd(ma refer la unghiul de vizibilitate)?
    Bobby a banuit bine, stau in spate pe canapea. Dar chiar dc stau la birou si ma joc de acolo se vede perfect pt ca unghiul de viuzibilitate de de 176 de grade parca.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 138 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 55 105 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul colectionarilor By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 1756 Last Post: 07-07-2023, 19:52
  2. Masina Consolistului! By DonAdryan in forum Auto & Moto
    Replies: 511 Last Post: 28-02-2017, 13:39
  3. Mancarea Preferata a Consolistului By Cristy in forum Offtopic
    Replies: 77 Last Post: 17-04-2015, 16:50
  4. Coltul programatorului By Dudel in forum Software
    Replies: 21 Last Post: 18-03-2014, 21:36
  5. Coltul gamerilor By kaoru in forum Console Club
    Replies: 3 Last Post: 06-04-2010, 14:26

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts