Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 26 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 20 of 512

Thread: Masina Consolistului!

  1. #1 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar

    Masina Consolistului!

    Titlul spune totul... poze cu masinile noastre! Eu momentan nu am nici un aparat, insa o sa pun ceva poze provizorii de pe net, cu o masina care arata exact ca a mea, pana fac rost zilele astea de ceva calumea, sa-i trag niste poze...

    So, my car is Citroen C4 Coupe, 1,6i 16V, 110CP, VTR: Black

    PS: Cred ca suntem cu toti curiosi sa vedem faimosul, de pe acuma BMW al lui Donely...
    Attached Images Attached Images 2297711165_dd43b577fa_o.jpg 2297711449_7af165846e_o.jpg 2298506974_4d8559b9fd_o.jpg 2630264803_f55c463067_o.jpg img3522dppqwkfilteredkv3.jpg img3525dppqwkfilteredll8.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    pana la masini serioase va prezint un mondeo

    2007, 2.0 TDCi, Magnum Grey, Dezent 17" + 235x45x17, -30mm Eibach, 38.000 km, duce 4 pers + 4 placi de snowboard
    Attached Images Attached Images 02022008.jpg 02022008002.jpg 02022008004.jpg

  3. #3 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Opel Astrah H model 2008, motor de 1.6 115 CP, argintiu metalizat, + alte optiuni (navigatie, MP3, scaune incalzite, ESP, senzor de ploaie si lumina, oglinda retrovizoare heliomata, display color, jante de aluminiu pe 16, proiectoare ceata, tapiterie partial piele, volan OPC, 4 geamuri electrice, climatronic, cotiera, oglinzi incalzite, reglabile si rabatabile electric, etc.)
    Il asteptam pe Donely cu BMW-ul.
    Attached Images Attached Images astra-h_1.jpg astra-h_2.jpg astra-h_3.jpg

  4. #4 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Avem voie si cu biciclete?

  5. #5 SP
    Xtm
    Banned Xtm's Avatar
    Da...si skateboard-uri,trotinete..orice are roti..

  6. #6 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    ffocus, de ce crezi ca masina ta nu e seriosa? Mie unu, nu mi se pare de jucarie...

    Ionutz83, nice ride! Cati km ai la bord?

    PS: Everything is allowed!

  7. #7 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    este chiar prea serioasa pentru mine...pe afara am vazut 99% numai 40+ cu mondeo

    ma refeream la masini "serioase" bmw, audi, merc

    Quote Originally Posted by DonAdryan View Post
    ffocus, de ce crezi ca masina ta nu e seriosa? Mie unu, nu mi se pare de jucarie...

    Ionutz83, nice ride! Cati km ai la bord?

    PS: Everything is allowed!

  8. #8 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    este chiar prea serioasa pentru mine...pe afara am vazut 99% numai 40+ cu mondeo

    ma refeream la masini "serioase" bmw, audi, merc
    Are 4 roti si un volan? Te duce in pct A in pct B ? Atunci e masina serioasa

  9. #9 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Quote Originally Posted by DonAdryan View Post
    ffocus, de ce crezi ca masina ta nu e seriosa? Mie unu, nu mi se pare de jucarie...

    Ionutz83, nice ride! Cati km ai la bord?
    Mersi.
    5964 KM
    Am luat-o de noua, in noiembrie anul trecut, nu circul chiar asa mult, de aia si mi-am luat pe benzina, dar oricum stau mai bine ca taica-meu care si-a luat tot Astra H, doar ca e SEDAN, si el a luat-o in ianuarie si de abia are 3000 KM.
    Sa le folosim sanatosi toti, si fara evenimente, inclusiv bicicletele.

  10. #10 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Btw, de ce va stergeti numerele de inmatriculare ?

  11. #11 SP
    Xtm
    Banned Xtm's Avatar
    Sa nu se trezeasca cu parbrizu spart si cu o eticheta : Xbox360 was here.

  12. #12 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    il sterg sa nu se vada ca e in leasing

    Quote Originally Posted by Xtm View Post
    Sa nu se trezeasca cu parbrizu spart si cu o eticheta : Xbox360 was here.

  13. #13 SP
    Member N3O2005's Avatar
    pwhahahaha ... rrod was here bah

    eu am un Renault Symbol 1.5 DCI - 75hp din Ian 2008 ... atm nu pot sa ii fac poze ca e plecata maica-mea cu ea ( will post asap )

  14. #14 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    il sterg sa nu se vada ca e in leasing
    Pai si ce daca e in leasing? Ca si al meu leutz la fel este, dar am numerele mele custom (si ca tot zicea lumea ca sunt fanboy PS3, dar am numere cu XBX )
    In poza e cu numerele de leasing... roarrrrr...
    Attached Images Attached Images picture-072.jpg

  15. #15 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Nu cred ca e vorba de leasing, a mea nu e luata in leasing, nu sunt adeptul leasingului si al creditelor in general, dar probabil ca e mai bine sa te feresti de eventuale situatii care ar putea sa apara, pentru ca nu stii cine intra pe forum si la cine i se poate pune pata pe tine dintr-un conflict minor si se apuca apoi sa iti caute masina prin oras dupa nr de inmatriculare ca sa se razbune.

  16. #16 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Pai si ce daca e in leasing ? Ca si al meu leutz la fel este, dar am numerele mele custom (si ca tot zicea lumea ca sunt fanboy PS3, dar am numere cu XBX )
    In poza e cu numerele de leasing... roarrrrr...
    Gata Cum te vad in trafic sar in fata Si dupa iti cer despagubiri

  17. #17 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ionutz83... sa fim seriosi. Crezi ca risca cineva dosar penal pentru daune in ziua de azi, mai ales ca avem CASCO si-n cateva zile e ca noua ?

  18. #18 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Ionutz83... sa fim seriosi. Crezi ca risca cineva dosar penal pentru daune in ziua de azi, mai ales ca avem CASCO si-n cateva zile e ca noua ?
    Te inseli amarnic. Crezi tu in cateva zile. Cand am facut accident minor .. sparta masca si un far mi-a stat service 1 luna si o saptamana. Si la service-ul de la producator.

  19. #19 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Bobby View Post
    Te inseli amarnic. Crezi tu in cateva zile. Cand am facut accident minor .. sparta masca si un far mi-a stat service 1 luna si o saptamana. Si la service-ul de la producator.
    Pai vezi... daca te duci asa oriunde. You need "pile" my friend
    Unii intr-o luna si o saptamana produc o serie de 100 de masini si tu o tii atat in service.

  20. #20 SP
    Xtm
    Banned Xtm's Avatar
    Monky,sunt destui nebuni pe lumea asta si nu ai de unde sa stii cum dai de unu.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 26 1 2 3 11 ... LastLast

Similar Threads

  1. Coltul de rai al consolistului By MonkY in forum Console Club
    Replies: 2753 Last Post: 08-03-2023, 22:39
  2. O masina in fiecare zi By trickz in forum Auto & Moto
    Replies: 114 Last Post: 28-10-2020, 15:00
  3. Mancarea Preferata a Consolistului By Cristy in forum Offtopic
    Replies: 77 Last Post: 17-04-2015, 16:50
  4. Ce nebunie de masina e asta? By MonkY in forum Auto & Moto
    Replies: 10 Last Post: 03-04-2011, 11:55
  5. "Bradul de Craciun al Consolistului" By sekhemet in forum Offtopic
    Replies: 6 Last Post: 03-02-2009, 04:38

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts