Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 55 of 164 FirstFirst ... 5 45 53 54 55 56 57 65 105 155 ... LastLast
Results 1,081 to 1,100 of 3278

Thread: Battlefield 3

  1. #1081 SP
    Member rogele 1's Avatar
    Am primit un robotel la clasa mecanic.Mai trebuie sa invat cum sa in controlez dar mi se pare o chestie draguta.

    Si pentru unii,ar fi mult mai bine daca nu ati mai compara asa strict jocurile cu realitatea.ca e bine ca un joc sa fie cat mai real,e una,dar sa iei fiecare chichita din joc sa o analizezi...aveti grija ca imediat detonati bombe si omoriti sute de oameni.

  2. #1082 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Quote Originally Posted by Witchalok View Post
    Youtube are sigur
    De abia astept sa dau jos avioane cu tancul. Humiliation!

  3. #1083 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Te referi la inginer, nu există clasa "mecanic".

  4. #1084 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    gameplay cu avioane, pe xbox360, din campanie:



    sunetul este de nota 10

  5. #1085 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Bine ca s-au gandit si ei sa puna o misiune cu avioane in single player.

    Macar poti sa te mai antrenezi acolo, decat sa te sui pentru prima oara in avion MP, si sa-l lovesti de primul deal care-ti iese in cale.

    Am jucat si eu nitel mai mult beta aseara, cam vreo 2 ore. Nu e chiar asa de rau cum spun unii. Sper sa schimbe sunetul la arme (sunt 90% convins ca or sa o faca, la cata grija au aratat fata de sunet pana acum) si sa mai umble un pic la animatii.


    Enjoy:


  6. #1086 SP
    Banned isis's Avatar
    Camper

  7. #1087 SP
    Member caine_rau's Avatar
    nu prea ai cum sa joci altfel cu astfel de arma. nu e o arma de asalt e mai mult de suport si dupa parerea mea el cam asta si face.

  8. #1088 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    interesant, insa a avut si noroc sa cada numai cu agarici pe server.

  9. #1089 SP
    Member Asghaar's Avatar
    Imi explica si mie cineva ceva.
    Armele sunt diferite pentru fiecare factiune?
    Sau doar cateva arme sunt diferite?
    Intreb deoarece initial aveam arme diferite la inceput de joc,acum sunt acelasi arme.(presupun ca sunt unele comune)
    AAA si am vazut ca poti vedea cu triunghi info despre arma,gen nr gloante/rate of fire etc...DAR nu si damage-ul weaponului,a gasit cineva o modalitate sa vada cat damage are un weapon?

  10. #1090 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Quote Originally Posted by caine_rau View Post
    nu prea ai cum sa joci altfel cu astfel de arma. nu e o arma de asalt e mai mult de suport si dupa parerea mea el cam asta si face.
    Exact. Mai e si squad leader, si face exact ce ar trebui sa faca: sta pe langa obiective, sta in viata ca cei din squad sa dea spawn pe el si "countersnipe"-uieste.

    @SirAndrew: E posibil sa fi fost si jucatori slabi, dar omul oricum e tare la BF. Uita-te pe canalul lui.

    @Asghaar: Din cate imi dau seama, "prima" arma difera de la factiune la factiune.
    "Personal defense weapons" (pp2000 sau UMP) sau shotgun-urile sunt comune.
    Nu stiu exact cum sta treaba cu cele la care faci unlock la fiecare clasa, daca sunt faction specific sau nu.

  11. #1091 SP
    Member Dante's Avatar
    So far only two factions have been confirmed for Battlefield 3: USMC (United States Marine Corps), and Russian forces. Factions on Battlefield 3 will have faction specific weapons and unlocks, unlike Bad Company 2.

    Asta am vazut pe net de ceva vreme.

    Am urmarit si eu cateva clipuri ale tipului ala. Face exact ce trebuie, joaca pt echipa, face maxim de damage cu minim de gloante risipite. Deci nu ia bonus pt supresion fire

    De asemenea am mai gasit asta

    During Gamescom 2011, multiple bits of news about Battlefield 3 hit the net. One such piece of news is that when a kit is completed, you can unlock the other faction's weapons. There is no real information on how a kit can be completed. It may be similar to gun leveling system, getting a certain amount of kills/awards with a kit will help to complete it's overall progress. Once you complete a kit in Battlefield 3, you will have access to both faction's weapons.

    If you're playing as a US soldier in Battlefield 3 and your kit is completed, you could change your weapon to an AK if you would like.

  12. #1092 SP
    Teraflops Graft's Avatar

  13. #1093 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Ahahaha am vazut si eu cativa din astia in experienta mea limitata cu jocul. Zici ca erau girafe in tufisuri.

    character movement 2.0 - it only does streching!!

  14. #1094 SP
    Member SepticEye's Avatar
    Ce poate face squad leader-ul?Are ceva jucarii in plus gen BF2 commander?

  15. #1095 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Ia puncte la greu din coechipieri care dau spawn pe el, si din punand tinta pe obiective si apasand select (squad orders sau ceva de genul ii zice).
    A da, si poate da spawn pe oricare coechipier.

  16. #1096 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Quote Originally Posted by Witchalok View Post
    Ia puncte la greu din coechipieri care dau spawn pe el, si din punand tinta pe obiective si apasand select (squad orders sau ceva de genul ii zice).
    A da, si poate da spawn pe oricare coechipier.
    Asta nu poate face oricine? Chiar nu cred ca am fost eu intotdeauna squad leader.

  17. #1097 SP
    Member rogele 1's Avatar
    Ba da,cred ca asta poate face oricine.Si totusi,cum selectezi obiectivele daca esti squad leader ?Trebuie sa te duci personal sau dai de pe harta ?

  18. #1098 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    @rogele 1: banuiesc ca apasand select pe litera obiectivului (A sau B) ca in bc2.

    Sunt singurul caruia i se pare ca nu exista ammo boxes in beta asta? Nu am vazut un singur om cu clasa support care sa arunce un ammo box. Daca te duci la atac cu orice alta clasa in afara de asta mai mult ca sigur ramai fara glaonte la un moment dat, mai ales daca intri cu un SMG in ei. Fire rate mare + gloante putine = moarte curata.
    Si pe langa asta au mai si scos sunetul ala care il auzeai cand te reincarcai cu gloante. Si nici nu apare icon ul ala de ammo box cand este unul prin apropiere, si mai si dispare foarte repede cutia cu munitie.

  19. #1099 SP
    Member SepticEye's Avatar
    Deci tot nashpa e jocul?

  20. #1100 SP
    Member Downshifting's Avatar
    Jocul (beta) are doua buguri absolut frustrante:
    1. daca esti impuscat cand te afli in miscare iti iei instant death de la orice arma;
    2. unii inamici pe care ti arata morti sunt de fapt cat se poate de vii si te pot omori.

    Si nu pot intelege de ce au pastrat tampenia cu spawn delay. Nu e suficient ca in peste 50% din cazuri trebuie sa te spawnezi la mama dracu si sa alergi un sfert de harta ca sa te reintorci in actiune? De ce e nevoie sa mai astepti si 5-6 secunde pentru asta?! Demolition in COD nu are spawn delay si nu se supara nimeni, plus ca acolo hartile sunt mai mici.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 55 of 164 FirstFirst ... 5 45 53 54 55 56 57 65 105 155 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts