Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 113 of 164 FirstFirst ... 13 63 103 111 112 113 114 115 123 163 ... LastLast
Results 2,241 to 2,260 of 3278

Thread: Battlefield 3

  1. #2241 SP
    Member bartonn's Avatar

  2. #2242 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Jocul e clar capabil de niste momente epice (de destule ori am dat si eu jos elicoptere cu tancul) dar in filmuletul ala nu m-a impresionat mare lucru.

    Singurul moment EPIC de acolo ar fi ala in care sare pe Jet, omoara pilotul si fura jet-ul, dar cum deja comenteaza lumea pe youtube, pilotul e acelasi cu ala care primeste headshot-ul ala de la 1000 si ceva de metri, deci sunt sanse mari sa fie totul regizat.
    Poate sa fie si coincidenta dar sunt mai sceptic de felul meu.

  3. #2243 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar

  4. #2244 SP
    Banned asperas's Avatar
    gata ..l-am luat din nou(de data asta limited edition)!he he acum am 2 bucati asa ca paf paf bum bum..

    ---------- Post added 21-12-2011 at 06:03 PM ----------

    revin:damn si asta e la fel imi da shut down the consoles (fat&slim)!ma gandesc sa merg cu astia de la eA unde trebuie(in justice) dar cum noi nu prea avem din aia parca vad cum le da castig de cauza lor si pleaca aia pe cal(ii) lor precum nutu de la bulau iar eu raman de fluier a paguba ca deh am 2 console care nu pot duce jocul lor, acesta fiind perfect deci..??!sorry pt acest post si va doresc o zi buna la toti(macar voua) ca mie.. si in incheiere SCREW you eA with your ****ty games!!

  5. #2245 SP
    Member cipvas's Avatar
    In campania de single player...la penultima misiune, Kaffarov parca sau ceva de genul. Cand ajungi la vila aia, la un moment dat trebuie sa fii sniper si primesti o arma cu IRNV. Cum se cheama arma aia? In multiplayer nu o regasim, nu? E dementiala, mai ales la cum se aude.

  6. #2246 SP
    Member robilicious's Avatar
    cred ca este un sniper rifle gen m98b.
    Battlefield 3 Sniper Rifles - Battlefield 3

  7. #2247 SP
    Member cipvas's Avatar
    Seamana cu M85. Pacat ca nu au bagat-o si in multiplayer.

  8. #2248 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Networking: How a Shooter Shoots
    Presupun ca majoritatea stiu deja chestiile astea (de ce esti impuscat chiar dupa ce ai dat prone sau te-ai ascuns dupa un zid, sau de ce ai tras in cineva si nu ai avut nici un hit market) dar tot e interesant de citit.

  9. #2249 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Cum era smecheria sa fac sa activez online pass-ul de zona 2 pe account de zona 1 ?

  10. #2250 SP
    Member Dante's Avatar
    pai intri pe cont de uk( sau altul de zona 2 care are store), activezi passul si apoi te loghezi pe cont de ce zona vrei tu si pam pam....merge

  11. #2251 SP
    Member bartonn's Avatar

  12. #2252 SP
    Member prise's Avatar
    cam ce medie de puncte aveti per runda? eu fac cam 2000-3000 si incep sa cresc din ce in ce mai mult.

  13. #2253 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by prise View Post
    cam ce medie de puncte aveti per runda? eu fac cam 2000-3000 si incep sa cresc din ce in ce mai mult.
    Eu fac cam 12k-15k + award-urile si ajung pe la 25k-30k per runda fara gluma (joc doar Metro 64 pe PC)

  14. #2254 SP
    Member prise's Avatar
    Ohoho, prietene faci ceva treaba, bravo. Eu maxim am facut 5000 k si asta ca joc medic si am salvat multi camarazi ca la capitolul tinta is varza

  15. #2255 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by prise View Post
    Ohoho, prietene faci ceva treaba, bravo. Eu maxim am facut 5000 k si asta ca joc medic si am salvat multi camarazi ca la capitolul tinta is varza
    Pai si eu, dau revive-uri in prostie si heal, se aduna la un colt cate 20 de persoane si pun un health kit imagineaza-ti cate puncte se fac acolo
    Am avut runde in care aveam 3 kill-uri si 15 death-uri si eram pe primul loc

  16. #2256 SP
    Member prise's Avatar
    exact prietene si eu la fel chiar ma gandeam ce ziceai ceilalti cand vedeau ce k/d am )

  17. #2257 SP
    Member caine_rau's Avatar
    Distractia conteaza nu pct ele. Aia impreuna cu squad ul

  18. #2258 SP
    Junior Member CeReaLK's Avatar
    O intrebare. Cand dau spot pe cineva ca si clasa recon cine aude in casca "There is a soldier in your area" doar squad-ul meu? Doar cei langa care ii inamicul spot-uit sau toata lumea?

  19. #2259 SP
    Member prise's Avatar
    Doar cei la care poate sa apara pe mini map banuiesc.

  20. #2260 SP
    Senior Member Razvan's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 113 of 164 FirstFirst ... 13 63 103 111 112 113 114 115 123 163 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts