Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 17 of 164 FirstFirst ... 7 15 16 17 18 19 27 67 117 ... LastLast
Results 321 to 340 of 3278

Thread: Battlefield 3

  1. #321 SP
    Member 573ph4n's Avatar
    Arata super ok.Nu am nici-un repros.

  2. #322 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Tinand cont de ce pot consolele, arata exceptional. Normal ca n-o sa arate la fel ca pe PC, unde grafica se imbunatateste continuu.. Ultima tehnologie pe PC vs hardware de cativa ani de zile pe console, iar diferentele sunt mici. What more could you want?..

    Sper doar ca se va misca ceva mai fluid decat BC2. Dupa cateva meciuri in Black Ops, BC2 se simte destul de sacadat...

  3. #323 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Quote Originally Posted by LeveL View Post
    Prin intermediul manager-ului său general, studiourile DICE anunță că pachetul special Physical Warfare va fi distribuit �n mod gratuit tuturor jucătorilor (cumpărătorilor), �nsă acesta va fi disponibil �ncă de la lansarea lui Battlefield 3 persoanelor care au plasat o precomandă adecvată. De altfel, Karl Magnus Troedsson a mai precizat că add-on-ul Back to Karkand va fi oferit tuturor jucătorilor, dar gratis va fi oferit doar persoanelor care au precomandat mult așteptatul sequel.
    Pareri?

  4. #324 SP
    Member hibrid13's Avatar
    E foarte buna initiativa cu Physical Warfare Pack-ul si cu Back to Karkand DLC, un mod excelent de a-i rasplati pe cei interesati cu adevarat de joc, indeajuns de interesati incat sa plaseze o precomanda. Cei care nu vor fi pe faza sau nu vor dori o precomanda, sunt sigur ca vor avea acces la continutul celor doua DLC-uri/pack-uri prin intermediul PSN sau XBL, bineinteles contra-cost.
    Anyway, Back to Karkand mi se pare super tare avand in vedere hartile refacute cu ajutorul FrostBite 2, un motiv pentru pasionatii jocului pentru a-si aduce aminte de orele petrecute in Battlefield mai demult.

  5. #325 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Mie nu mi se pare ok toata treaba cu Karkand. Deja nu mai e destul sa cumperi jocul ca sa demonstrezi developerului si publisherului ca ii sustii, trebui sa faci preorder. Adica is fan adevarat doar daca le promit banii mei cu X luni inainte? Ma gandesc ca nu se vor opri la asta lucrurile, cine stie ce dovezi de sustinere vor mai dori sa vada pe viitor...

    Cred ca e presiune tare mare pe ei, sa stie exact cam unde se vor situa cu vanzarile. In mod normal, sunt sunt oameni de marketing care fac estimarile astea, acum cred ca s-au dus toti la culcare. Se discuta despre o posibila actiune de mass-preorder urmata de anularea precomenzilor, sa se invete minte si sa nu mai frece publicul in felul asta. Nu zic ca ar fi o idee rea

  6. #326 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    e si o chestie psihologica...omul,in speta gamer-ul reactioneaza altfel cand vede pe pachet cuvantul Limited...

  7. #327 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Si culmea ca produsele limited ar trebui sa fie LIMITED ca numar .

  8. #328 SP
    Member 573ph4n's Avatar
    Cred ca ei se refera la o limitare din punct de vedere al intervalului de timp in care poti sa faci rost de aceea editie .Oricum astea sunt niste chestii de marketing si cam atat.

  9. #329 SP
    Member SepticEye's Avatar
    Eu unul gasesc convenabil pre-order-ul.Titlurile de success se vand aici ca painea calda, tin minte cum dupa 5 ore de la lansare, nimeni nu mai avea pe stock in magazin GT5, Black Ops, U2... etc... in mare francizele de top.Odata facut pre-order-ul, iti este asigurata o copie, o ridici din magazin.Te razgandesti, iti ceri inapoi banii, 2 lire amarate.

  10. #330 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Eu am facut pre-order la Physical Warfare Pack doar pentru ca are box-artul diferit. Call me crazy.

  11. #331 SP
    Member LeGenD's Avatar
    Battlefield 3 to run in 720p, 30fps on consoles - Battlefield 3

    daca o sa arate si o sa se miste putin mai bine decat bc2 vers. de ps3 o sa fie minunat zic eu...daca nu, tot bine a fi...nu toti pot si au timp si CHEF(cel mai important) ) ca si exclusivistii gen GG NG etc...

  12. #332 SP
    Member anes's Avatar
    Zvon:SystemLink Multi | Recording gameplay accidentally revealed for Battlefield 3?

    Woah - slow down, there. Pop to the kitchen, swing open those cupboards, and take a pinch of salt before reading this - it's one of those rumours that has deep philosophical roots.

    It may be that the ability to record and upload videos on Battlefield 3, similar to Black Ops' 'Theatre Mode', has been accidentally confirmed.

    Daniel Matros, Global Battlefield Community Manager at DICE, answered a fan question on Twitter:

    Twitter user: Any news on if BF3 will have a theatre mode and/or the ability to upload videos?

    Matros: no comment on battlerecorder

    BattleRecorder was around for Battlefield 2; I doubt they would say no comment on BattleRecorder if there weren't any plans for it.

    "But he said no comment!', I hear you cry. As one Battlefield 3 forum user pointed out: "The absence of evidence is not evidence of absence". The fact there is no comment, rather than an outright 'no' or even ignoring the question, combined with the fact Battlefield's main competitor, Call of Duty, will no doubt continue with Theatre Mode, mean it's looking more than likely.

  13. #333 SP
    Member anes's Avatar

  14. #334 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Assault cu kit de medic, wat?

  15. #335 SP
    Member anes's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Assault cu kit de medic, wat?
    Battlefield 3 classes - Battlefield 3

    Assault

    The Assault class carries a primary weapon consisting of an assault rifle — like the M4 and AK-47 — and is now merged with the medic class — the Assault class can now heal and revive teammates. It can also function as a more offensive class with ability to swap out the revive kit for a grenade launcher.

  16. #336 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    E ok pana la urma. Daca observam atent, in BFBC2 medicul cara dupa el si kit-ul medical, grenade, balena LMG, pistol. E putin cam tras de par sa care atatea si sa mai si alerge. In locul lor, inventam a 5-a clasa, a medicilor, cu echipament minimal la arme dar cu functii avansate de revive, pt ca nici Assault, sa fie cu kit medical toata lumea, nu e normal. Daca am inteles bine, se poate opta intre kit medical si GL ?
    It can also function as a more offensive class with ability to swap out the revive kit for a grenade launcher
    Daca va fi asa, atunci nu vom avea o ploaie de medici.

  17. #337 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Dap, dar sa nu ajungem nici sa avem penurie de medici. E enervant, mai ales in Rush, sa vezi ca nimeni din echipa nu e medic si ca pierzi ticket dupa ticket.
    Cei drept nici eu nu ma pun medic, dar asta pentru ca nu prea sufar LMG-urile, prefer un SMG sau un assault rifle. (plus ca medicul e singurul care nu are posibilitatea sa omoare pe cineva dupa cover)

  18. #338 SP
    Member anes's Avatar
    That VideoGame Blog � Battlefield 3 co-op campaign supports 2 players, has 10 maps

    Now that E3 is over and done with, EA and DICE have shown plenty from both Battlefield 3‘s single- and multiplayer components. But one thing they’ve yet to properly talk about is the new cooperative mode.

    We’ve known that the game will ship with a co-op campaign since its initial reveal back in February, but details thus far have been all but non-existent. Executive producer Patrick Bach has changed that, even if just to the smallest extent.

    According to Bach, who was speaking in the latest issue of PSM3, the dedicated co-op mode includes ten maps and are designed for two players. Sadly, that’s all the details the mag could squeeze out of the man, so expect a proper reveal somewhere down the line.

    Battlefield 3 will ship in October, with a preceding beta happening in September.

  19. #339 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Deci asalt cu autoheal nu o sa fie in nici un fel broken? Ce-i drept, se elimina grenade spamul in felul asta.
    Fara heal, am o banuiala ca Support va fi cea mai putin jucata clasa.

  20. #340 SP
    Member Asghaar's Avatar
    Era interesanta ideea de suppressing fire...dar sa joc cu LMG...nu prea cred.
    Asta e,assaultul isi va numara bine gloantele.
    Totusi Support pare a fi gandita sa stea undeva in spate pt a face suppressing fire...,atunci cine mai arunca ammo la assault\ingineri din fata ?
    Sincer cred ca au vrut musai sa aiba "inovatia" asta de suppressing fire in joc,si probabil s-au dat seama nu au cum sa o implementeze corect la una dintre clasele existente.
    Astfel au facut o clasa noua si combinat assault cu medic pentru a nu le da peste cap "marketingul" squadului de 4.
    (parereea mea este ca assaultul a cam disparut,e doar un medic ce poate arunca si grenade + are rifles)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 17 of 164 FirstFirst ... 7 15 16 17 18 19 27 67 117 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts