Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 117 of 164 FirstFirst ... 17 67 107 115 116 117 118 119 127 ... LastLast
Results 2,321 to 2,340 of 3278

Thread: Battlefield 3

  1. #2321 SP
    Member LeGenD's Avatar
    Quote Originally Posted by Mariusik View Post
    Ceva fix pentru input lag a mai aparut?
    eu nu mai zic nimic....

  2. #2322 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    M-am pus si eu pe Battlefield si observ ca am cateva probleme.

    Dupa cateva jocuri cand primesc unlock la orice sau la sfarsitul meciului cand iti arata ce ai deblocat plus ribbons la mine nu mai imi arata nimic in chenarele alea. Sunt blank si dor scrie ce si cum.
    Lipsesc imaginile.

    Alta chestie e ca imi cam dispare crossair-ul din cand in cand in timpul jocului.
    Vi s-a intamplat si voua problemele astea?

  3. #2323 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Quote Originally Posted by LeGenD View Post
    eu nu mai zic nimic....
    Please do tell. Sterg praful de pe joc sau il bag la vanzare?

  4. #2324 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Are cam multe probleme varianta de ps3 . PE coperta mea s a pus praful de 1 inch ...

  5. #2325 SP
    Member Witchalok's Avatar
    ^ Adevarul e ca inca ma distrez jucand BF3.
    Cu toate hibele lui, si in ciuda faptului ca il joc in 576p, tot ma tine cu orele in fata televizorului.
    In schimb nu prea am mai vazut multa lume on-line, cel putin nu cum era la inceput, cand erau cate 10-15 mai tot timpul.

    Conteaza mult si peste ce echipa dai, acum 2 zile jucam rush si astia din echipa nu cred ca stiau niciunul ca poti dezamorsa obiectivele.
    Cand atacam noi, unul campa in fata obiectivului, nu stiu ce avea de gand, dar numai de armat nu.
    Sau meciuri de conquest in care nu sunt in stare nici un steag sa tina.
    In fine, poti schimba serverul, poti schimba echipa, si pana la urma dai peste unii competenti. Ca altfel prea iti faci nervi cand vezi ca esti singurul care joaca obiectivele.
    Daca m-as incapatana sa joc cu noobi din astia nu cred ca as rezista mai mult de o ora.
    Meciurile stranse sunt oricum mai distractive decat alea in care ii bagi in baza si-i campezi acolo.

    Ce ma poate insa determina si pe mine sa las cd-ul cu BF3 sa stranga praf e noul patch care se anunta saptamana asta.
    Ma rog, el vine pe PC, pana ajunge pe PS3 va fi mult si bine, ca noi oricum suntem cu un patch in urma.
    Alan Kertz ala pare dobitoc de-a binelea.
    Vrea sa schimbe de tot cum functioneaza atasamentele. De exemplu fore-grip cica va spori hip-fire accuracy si scade aimed accuracy. Pai cum dracu vine asta, ca n-are nici un sens.

  6. #2326 SP
    Member LeGenD's Avatar
    Quote Originally Posted by G-XtremE View Post
    Please do tell. Sterg praful de pe joc sau il bag la vanzare?
    eu zic sa mai lasi putin praful pe el...cine stie...cel putin eu, inca nu mi-am pierdut sperantele

  7. #2327 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Quote Originally Posted by Witchalok View Post
    ^
    Alan Kertz ala pare dobitoc de-a binelea.
    Vrea sa schimbe de tot cum functioneaza atasamentele. De exemplu fore-grip cica va spori hip-fire accuracy si scade aimed accuracy. Pai cum dracu vine asta, ca n-are nici un sens.
    Battlefield 3 gameplay designer Alan Kertz leaves BF3 team
    Battlefield 3

  8. #2328 SP
    Member lucian43's Avatar

  9. #2329 SP
    Member omudinmultime's Avatar
    Quote Originally Posted by Witchalok View Post
    Si mobule ce e cu tine? Faci o pauza sa termini RDR sau te-ai lasat de BF3?
    Cum sa ma las de Bf3, ai inebunit? Nici vorba, doar ca am primit de la niste prieteni jocuri imprumut si trebuie sa le termin ca sa le pot restitui, cum ar fi red dead sau uncharted 1, si nu am fost nici in forma anul asta dar am mai intrat si nu tare a mers....ma enerveaza ca nu il patch-uiesc odata.

  10. #2330 SP
    Member Downshifting's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    Vinde careva Bf3 cu 80 de lei,ca vreau sa ma fac tovaras cu Denveris si sa prabusim avioane in testele romanilor
    Daca vorbesti pe bune, iti vand eu BF3 cu 70 RONi PS3, ca din 8 noiembrie nu face decat sa-mi adune praf. Nu are cod multiplayer dar discul e impecabil (a fost ff putin folosit).

  11. #2331 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Quote Originally Posted by omudinmultime View Post
    am mai intrat si nu tare a mers....ma enerveaza ca nu il patch-uiesc odata.
    Pai daca oi fi intrat singur. Am bagat ieri mai intai cu eagle_eye si cu fasole_nebuna si a fost misto rau.
    Apoi a iesit fasole si am jucat cu eagle, iarba si dan.

    Meciuri frumoase toate, 2 dintre ele s-au terminat ceva gen 0-4 si 0-2.

    ---------- Post added 17-01-2012 at 08:35 PM ----------

    Ia uitati aici meci:

    Battle Report - Battlelog / Battlefield 3

    50 de killuri si zero morti a facut unul.
    A stat in LAV tot meciul, si aia din echipa mea erau prea prosti sa-l distruga (ce-i drept avea si proximity sensor deci slabe sanse cu C4, si advance optics sau cum ii zice la perk-ul care ii da zoom).
    Si a iesit el, ca zic ca mai facea cateva killuri.

  12. #2332 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Quote Originally Posted by LeGenD View Post
    eu zic sa mai lasi putin praful pe el...cine stie...cel putin eu, inca nu mi-am pierdut sperantele
    Eu l am vandut azi pe al meu ca nu a mai intrat in consola de cateva luni bune. Am pasat ca*atul mai departe, cum ar veni.

    BC2 ramane singurul joc care il mai pastrez, ca m a atins la inima .

  13. #2333 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    Mie nu imi vine sa cred ca are bug pana si sa imi dispara crossair-ul la Famas in timpul jocului.WTF Nici CS nu are asemenea bug.

  14. #2334 SP
    Member Downshifting's Avatar
    Si eu am vandut azi BF3 pentru PS3 si l-am luat pt PC, am zis sa nu renunt totusi asa de usor la el. Si bine am facut. E o diferenta neta intre cele doua versiuni. Pe langa libertatea mai mare in privinta setarilor serverelor si a numarului mare de jucatori care schimba in bine ritmul de joc, grafica e clar superioara (nu atat de buna pe cat m-as fi asteptat cu toate setarile la max, dar nici nu se compara cu cea de consola) iar controlul este perfect. Totusi gasesc relativ putine servere de Europa. Pe console care mai e situatia?

    ---------- Post added 19-01-2012 at 12:17 AM ----------

    Quote Originally Posted by Pisboy View Post
    Mie nu imi vine sa cred ca are bug pana si sa imi dispara crossair-ul la Famas in timpul jocului.WTF Nici CS nu are asemenea bug.
    Dispare si la 870 chiar si pe PC, exact cum se intampla pe PS3 cand tocmai aparuse jocul. Si spawnurile in TDM vad ca au ramas la fel de retardate.

  15. #2335 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Cred ca o buna perioada de timp il las si eu deoparte pentru PS3 si il joc mai mult pe PC.

    Pana nu rezolva input lag, VOIP, si mai nou ca nu te lasa sa intri in meciuri (check your connection, ieri am stat 30 de minute sa reusesc sa intru pe server) screw this ****ty game.

    ---------- Post added 19-01-2012 at 03:57 PM ----------

    Semn clar ca nu prea mai joaca lumea BF3 e ca nici nu prea se mai posteaza.

    Ce parere aveti de tipul asta:

    Vehicles and Unlocks - FAE-CHACON - Battlelog / Battlefield 3

    L-am intalnit ieri pe Noshar Canals. 16.000 de kills cu Tunguska.

  16. #2336 SP
    Member lucian43's Avatar
    Quote Originally Posted by Witchalok View Post
    Ce parere aveti de tipul asta:
    Vehicles and Unlocks - FAE-CHACON - Battlelog / Battlefield 3
    L-am intalnit ieri pe Noshar Canals. 16.000 de kills cu Tunguska.
    In 537 ore sa ai deja level 82 ... hell no !
    Parerea mea este ca il ajuta prietenii lui foarte mult... uite si la Accuracy semn ca tinta lui nu a trebuit sa depuna prea mult efort (stai pe loc ca eu trag )

    @EDIT: Defapt eu am avut 14+ la Accuracy, avand in vedere ca sunt incepator in shootere pe consola (cam 300 ore jucate - 250 ore Battlefield 3 + 50 ore Medal of Honor ) e destul de mult pentru mine, cine stie ce experienta are baiatul ala. Deci afirmatia cu acuratetea nu o luam in calcul... La "hold on, i shoot you" ar trebui sa aiba 90~100 accuracy.

    Anyway, pentru mine e' clar >
    You have friends, you can say that:
    Question: [Pissed kid] hi mate, you want to spend some time with me, making boosting?
    Response: [Coward] Hell yeah !

  17. #2337 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Cand am vazut ca are nivel 82 am crezut si eu ca e booster.

    Dar dupa profil nu cred. SPM nu e exagerat de mare, doar are foarte foarte multe ore jucate.

    Si are in Tunguska cam cate ore am eu jucate in total

  18. #2338 SP
    Member lucian43's Avatar
    uite la Kill Streak Bonus...

  19. #2339 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Cu tunguska nu cred ca e imposibil sa faci atat, daca se ajunge pana la ultimul set de obiective.

    Am vazut eu cu ochii mei pe unul cu 50 kill streak pe Seine Crossing rush cu LAV-ul.

  20. #2340 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 117 of 164 FirstFirst ... 17 67 107 115 116 117 118 119 127 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts