Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 119 of 164 FirstFirst ... 19 69 109 117 118 119 120 121 129 ... LastLast
Results 2,361 to 2,380 of 3278

Thread: Battlefield 3

  1. #2361 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Cum e jocul pe ps3 merge ca uns ca ma bate gandul sa il cumpar pentru ps3.

    Se merita?
    Momentan il am pentru Pc,si vad ca din ce in ce mai multe probleme apar al al lor punkbuster si hackeri.

    Unde as putea gasi un limited edition?

  2. #2362 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    E plin forumul de oferte cu prețuri bune.

    Versiunea PS3 este hacker free spre deosebire de PC/XBOX, să sperăm că o să răm�nă așa. Singura problemă mai "agasantă" ar fi comunicarea VOIP, momentan lasă de dorit, �nsă au promis că se repară la următorul patch. Dar există soluții, se poate comunica pe Skype de exemplu, unde se aude mai bine dec�t pe Live.

  3. #2363 SP
    Member robilicious's Avatar
    faceti parte careva dintr-un platoon?

  4. #2364 SP
    Member cipvas's Avatar
    Nu. nici unul dintre noi.


    am fost rau, nu?

  5. #2365 SP
    Member Caponescu's Avatar
    Dap pe PS3 este mult mai fun, imi pare rau ca l-am vandut si acum il joc pe PC. Din cate observ pe PC incep sa apara si "codati", am descarcat un incarcator de Famas intr-un jucator si nu a avut nici pe naiba; dupa ce am crapat el avea tot 100% health iar la sfarsitul rundei avea 0 deaths - 38 kills. Pacat ca nu am filmat intreg gameplay-ul.

    LE. Daca il cumpar acum sh si are codul online folosit il pot juca pe PS3 fara sa fiu nevoit sa cumpar un alt cod de pe PSN? Anterior am avut varianta LE si a fost activata pe acest cont de PSN.

  6. #2366 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    daca il cumperi tot zona care l-ai avut cred ca merge..ar fi ilogic sa nu functioneze..

    legat de hackeri,chiar nu-i inteleg...ce sens are sa joci un joc cu hackuri ?esti prea frustrat in viata reala si n-ai ce face ?trageti un glont in cap dar nu ii enerva pe alti oameni.chiar nu gasesc o explicatie logica la asta,sa trisezi intr-un joc,macar de-ar fi pe bani.

  7. #2367 SP
    Member Dante's Avatar
    @Caponescu daca contul pe care ai activat jocul initial si noul disc sunt aceiasi zona nu vei avea nicio problema

  8. #2368 SP
    Member prise's Avatar
    Cum dau unlock la FAMAS? pe site imi apare sa termin best friend forever sau ceva de genu. Ce inseamna asta?
    Multumesc!

  9. #2369 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Trebuie sa dai 10 reviveuri si 10 healuri. E foarte usor, faci intr-un meci sau doua.

  10. #2370 SP
    Member prise's Avatar
    pai intr-o runda sau cum? ca am pana acum peste 700 de reviveuri si healuri numai zic
    sau cum mai exact te rog?

  11. #2371 SP
    Member robilicious's Avatar
    mai intai, ai dlc-ul Back to Karkand?

  12. #2372 SP
    Member prise's Avatar
    nope, sa fie asta o problema?

  13. #2373 SP
    Member lucian43's Avatar
    Nu am stiut ca poti face asta pana ieri !


  14. #2374 SP
    Member robilicious's Avatar
    Quote Originally Posted by prise View Post
    nope, sa fie asta o problema?
    10 points for gryffindor!

  15. #2375 SP
    Member prise's Avatar
    la voi cum mai merge? eu mi-am rezolvat problemele cu routerul dar degeaba din 3 incercari sa ma conectez 2 nu merg zice sa verific conexiunea din network, dar acolo daca dau test totul iese in regula.

  16. #2376 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    �ncearcă să joci pe servere din Europa cu semnal full. BF3 este singurul joc care �ți face probleme online?

  17. #2377 SP
    Member Iarba's Avatar
    Rup discu cu B3 daca ma mai omoara unu cu FAMAS

  18. #2378 SP
    Member BLAUPUNKT's Avatar

  19. #2379 SP
    Junior Member FRKALEX's Avatar
    salut . stie cineva cum pot seta default firing mode? Acelea cu un glont,doua gloante , sau nelimitat (3 buline dinalea).. la arma AN-94 imi sta pe doua gloante .

    stiti ce vreau sa spun..

  20. #2380 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Apesi pe "up" (butoanele din stanga controller-ului)

    In legatura cu problema cu conectatul la meciuri, si eu o am. De cateva saptamani nu ma lasa sa intru in jocuri, imi da failed to connect to EA bla bla bla. Si nu numai mie, face squad, tot schimbam squad leader-ul dar tot nu merge.
    EA sucks

    L.E.: am mai cautat, cica daca dai disable la UPnP din setarile de retea ale PS3-ului merge.
    Am schimbat si a luat-o din prima. Sa vedem daca o tine.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 119 of 164 FirstFirst ... 19 69 109 117 118 119 120 121 129 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts