Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 39 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 18 ... LastLast
Results 141 to 160 of 765

Thread: Review Codes & Giveaways

  1. #141 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Sorry naz, dar pentru PC va trebui sa postezi aici: http://www.consolegames.ro/forum/f17...n-desura-keys/.
    Din pacate insa, nu facem reviews pentru PC games, insa cine ia codul poate face un review pe threadul dedicat al jocului pe aria Jocuri PC.

  2. #142 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Sorry naz, dar pentru PC va trebui sa postezi aici: http://www.consolegames.ro/forum/f17...n-desura-keys/.
    Din pacate insa, nu facem reviews pentru PC games, insa cine ia codul poate face un review pe threadul dedicat al jocului pe aria Jocuri PC.
    Nu este exclusiv PC, de aia am crezut ca se poate strecura.

    Eh, am incercat sa fac pe cineva fericit si sa apara un review mai proaspat pe CG, dar cum doresti.

  3. #143 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    @naz: E in regula, ma ocup eu de organizare de indata ce primesc un raspuns in legatura cu Muramasa. Probabil MonkY nu stia ca jocul este si pe console. Am mai oferit aici cod de Steam pentru review in cazul lui Payday 2.

  4. #144 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Asa e, am crezut ca e exclusiv PC. Daca e multiplatform, merge... desi nu e foarte fair pentru un review (in special cand vorbesti de partea de control, grafica, etc...).

  5. #145 SP
    Member Mechatronick's Avatar
    Well, jocul cred ca este atat identic si pe console cat si pe pc (cu exceptia rezolutiei superioare de pc) in materie de grafica si control.
    E exact situatia lui The walking Dead

  6. #146 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    [REVIEW CODE]
    • The Wolf Among Us Season Pass (Steam)




    Perioada de inscriere se termina pe 20 octombrie, ora 14:00.

  7. #147 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Ma inscriu pentru The Wolf Among Us.

  8. #148 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Ma bag si eu la The Wolf Among Us

  9. #149 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Perioada de inscriere pentru The Wolf Among Us s-a terminat. Castigatorul extragerii este paunstefan.
    Attached Images Attached Images thewolfamongus.jpg

  10. #150 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    [REVIEW CODE]
    • Muramasa Rebirth (PS Vita)




    Perioada de inscriere se termina pe 22 octombrie, ora 21:00.

  11. #151 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    sign me up

  12. #152 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Intrucat doar OEE a dorit jocul, codul va ajunge la el.

  13. #153 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Ok hai sa mai insufletim userii site-ului nostru drag ! Ofer Fifa 11 (Xbox 360 folosit, dar in stare impecabila) primului user care se incumeta sa faca review la Assassins Creed : Black Flag sau Batman : Arkham Origins (xbox360 sau PS3 ). Termen de publicare : 5 zile !

    3,2,1....si !

  14. #154 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Frumos din partea ta Leo. Am sa mai scriu si eu un review la un arcade terminat recent. Nu vreau nimic la schimb ca si asa am fost inactiv.

  15. #155 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Cineva interesat sa scrie review pentru Velocity Ultra (PS3)? Pot face rost de cod daca exista cel putin un doritor.


  16. #156 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Se ofera spre Review una bucata Gran Turisomo 6.

    Conditii:
    1. Ca sa participati trebuie sa aveti minim premium user;
    2. Thanks la post pentru extragere (sa nu spamam mai mult decat este necesar);
    3. Cel care castiga jocul va trebui sa ii faca review (conform http://www.consolegames.ro/forum/f51...nsolegames-ro/) intr-o saptamana;
    4. Extragerea va avea loc duminica, 08.12.2013 intre orele 23:00-24:00.

  17. #157 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Doar ca o sugestie, cred ca ar fi bine sa extindeti putin perioada, e putin cam pripit o saptamana pentru un joc asa complex si review-ul ar putea avea de suferit.

  18. #158 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    And the winner is.... Dant3.
    Te rog sa imi lasi datele de contact (adresa, tel, etc) ca sa pot expedia jocul (se va face pe cheltuiala mea, prin fan).

    In urma discutiilor cu reprezentantii Sony putem prelungi data publicarii review-ului pana la 20.12.2013.
    Attached Images Attached Images random_gt6.jpg

  19. #159 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Multumesc mult, o sa iti las datele pe pm. O intrebare doar si sper sa nu deranjez, nu se poate ca ultima zi sa fie 22 decembrie? In felul acesta aveam două weekenduri intregi la dispoziţie in care puteam sa butonez mai bine si MP-ul. Daca nu se poate nu e nicio problema.

  20. #160 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Am primit datele, te anunt cand este ridicat jocul cu nr. de AWB.

    Incerc sa obtin o prelungire, dar nu promit inca nimic 100%.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 39 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 18 ... LastLast

Similar Threads

  1. Giveaways - Steam/EGS/EA Play/GOG/Uconnect Keys By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 455 Last Post: 20-01-2024, 15:39
  2. User Review: Ibb & Obb (PS3) By erik95 in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 0 Last Post: 20-08-2013, 18:31
  3. Review: Best PS1 & PS2 Games By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 49 Last Post: 20-05-2011, 20:50
  4. Primul review: Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts 8.3 By Bobby in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 05-11-2008, 20:39

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts