Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 39 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 ... LastLast
Results 121 to 140 of 765

Thread: Review Codes & Giveaways

  1. #121 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Perioada de inscriere pentru Lone Survivor s-a incheiat. Castigatorul selectiei este AlanPoe.
    Attached Images Attached Images lonesurvivor.png

  2. #122 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Vreau sa ofer pt. review urmatoarele coduri:

    1x Atomic Ninja PS3 (PSN Code)
    1x Dragon's Crown PS3 (PSN Code)

    Singura conditie este ca cel care castiga codul/codurile sa imi permite publicarea articolului si pe alt website (bineinteles, articolul va avea la final numele autorului de drept - nu al meu si link catre review-ul de pe CG).

    In rest, il las pe ReNeGaDe124/ MonkY sau orice alt moderator care doreste sa se ocupe de extragere/ castigatori/ alte reguli.

    Thanks!

  3. #123 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Din partea noastra totul este in regula, cu conditia ca articolul sa fie postat initial pe ConsoleGames si ulterior pe siteul dorit. Daca naz este de acord cu aceasta conditie putem incepe inscrierile.

  4. #124 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Sigur!

  5. #125 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    [REVIEW CODE]
    • Atomic Ninja (PS3)
    • Dragon's Crown (PS3)





  6. #126 SP
    Member eneea's Avatar
    Am dat thanks doar pentru intiativa, inca nu am PS3 sa ma pot bucura de jocurile astea

  7. #127 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Nu e nimeni interesat? Mai prelungim cu inca o zi, poate apar doritori.

  8. #128 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Nu e nimeni interesat? Mai prelungim cu inca o zi, poate apar doritori.
    Ciudat ca nu sunt doritori, mai ales ca Dragon's Crown e un super joc. Eu tot incerc sa mi-l iau pe PSV, insa este al naibii de scump la 30 de lire (iar pe PS3 este chiar 37 de lire)... Sa nu-l vrea lumea gratis, that's really

    Anyway, daca nu il doriti for free, il puteti achizitiona de aici (la pre-order):
    Dragon's Crown (PS3): Amazon.co.uk: PC & Video Games
    Dragon's Crown (Playstation Vita): Amazon.co.uk: PC & Video Games

  9. #129 SP
    Senior Member Snick's Avatar
    Salut , stiu ca nu ma incadrez la aceasta rubrica ... dar , daca nimeni nu-l vrea ... pot sa-mi incerc eu calitatiile editoriale ( cu conditia unor pointers si cat % din trebuie terminat ca sa fac un review ) ... beeing an Atlus game and all

  10. #130 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Trebuie sa vedem ce are de spus si naz in privinta asta, el este cel care ofera codul. Nu pot lua decizia de unul singur.

  11. #131 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Il poate lua Snick. Singura conditie e sa realizeze un review decent, poate juca oricat doreste atat timp cat considera ca are o idee de baza despre joc.

  12. #132 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Bun, daca pana la noapte cand se termina perioada de inscriere nu vor fi alte persoane cu peste 1000 de posturi interesate sa scrie reviewul, atunci jocul va ajunge la Snick.

  13. #133 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Foarte frumos din partea voastra ca acordati sanse tuturor. Oricine ar primi codul sa speram ca face o treaba buna.

  14. #134 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Ar fi cineva interesat sa scrie review pentru Muramasa Rebirth (PS Vita)? Cred ca as putea face rost de un cod, dar inainte sa-l cer as vrea sa ma asigur ca exista cel putin un doritor, avand in vedere interesul scazut din ultima vreme pentru astfel de activitati.


  15. #135 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Eu

  16. #136 SP
    Admin MonkY's Avatar
    ReNeGaDe124: as fi zis si eu ca da... dar nu ma bag la chestii d-astea sa nu mi se reproseze ca profit de "functie"
    Eu zic sa ceri linistit... e un joc bun.

  17. #137 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Atâta timp cat scrii frumos si ne place, de ce nu?

  18. #138 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    ReNeGaDe124: as fi zis si eu ca da... dar nu ma bag la chestii d-astea sa nu mi se reproseze ca profit de "functie"
    Nu vad care ar fi problema. In momentul in care se realizeaza extragerea ai aceleasi sanse ca si ceilalti participanti.

  19. #139 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Daca exista interes, pot sa ofer un cod pt. Season Pass-ul jocului episodic The Wolf Among Us. Bineinteles, regulile de data trecuta plus rugamintea de a face review fiecarui episod (toate sunt incluse in acest cod si se vor debloca in ziua lansarii).

    Codul este pt. STEAM - PC.

    Se ocupa @ReNeGaDe124.

  20. #140 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Daca aveam pc bun eram interesat si eu, in cazul asta un thx doar pt iniţiativă

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 39 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 ... LastLast

Similar Threads

  1. Giveaways - Steam/EGS/EA Play/GOG/Uconnect Keys By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 455 Last Post: 20-01-2024, 15:39
  2. User Review: Ibb & Obb (PS3) By erik95 in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 0 Last Post: 20-08-2013, 18:31
  3. Review: Best PS1 & PS2 Games By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 49 Last Post: 20-05-2011, 20:50
  4. Primul review: Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts 8.3 By Bobby in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 05-11-2008, 20:39

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts