Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 18 of 39 FirstFirst ... 8 16 17 18 19 20 28 ... LastLast
Results 341 to 360 of 765

Thread: Review Codes & Giveaways

  1. #341 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    sper la asta sa pot sa fac platina, daca castig ) ca la ala cu painea inca ma mai chinui si degeaba

  2. #342 SP
    Member Snookerdog89's Avatar
    Ma bag si eu

  3. #343 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Hai, aștept înscrieri până la miezul nopții. Până acum avem doar doi

  4. #344 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Avem și un câștigător, dacă termini cumva jocul repede să nu pui recenzia înainte de 18 septembrie, embargo. Ai timp două săptămâni. Spor la joacă!

    uploadfromtaptalk1442348631546.jpg

  5. #345 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    k. mersi.

  6. #346 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    pana cand am timp sa fac review-ul, pana pe 29? sunt cam la jumatea jocului . destul de amuzant jocul

  7. #347 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pe 1 octombrie cel târziu să fie postat te rog, have fun, am văzut ca a primit note bune

  8. #348 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    da e tare jocul. are niste puzzle-uri interesante. si unele dialoguri sunt amuzante aseara in schimb trebuia sa ajung cu o foaie care ardea sa aprind un foc... dupa juma de ora de incercat sa ajung cat mai repede pana la foc mi-am dat seama ca trebuie pe drum sa tot reaprind alta foaie ca sa tina flacara pana acolo pentru ca m-am uitat pe youtube sa vad cum fac astia sa aprinda focul dupa ce m-am tot chinuit si majoritatea se duceau direct acolo si numai aprindeau alta foaie....dar era varianta de pc si apasau direct cu mouse-ul sa iasa din incaperi....pe ps4 nu poti sa faci la fel...asa ca trebuie sa aprinzi inca vreo 2 pana la foc.




    Iar pentru cei care il iau, recomand din cand in cand sa mai dati un save (cu toate ca jocul are si un autosave), pentru ca mie de 2 ori mi s-a blocat in loading cand treceam in alta incapere. dupa 10 minute de asteptat am dat restart la consola....pentru ca nici aplicatia nu mergea sa o inchid.

  9. #349 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Băieții cu XOne ar vrea să scrie un review?

  10. #350 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    stiu ca suntem pe CG dar intreb, ca poate este cineva pasionat. are cineva chef sa joace si sa scrie un preview despre Legacy of the Void? pot sa ofer un cod ce da acces atat la beta, cat si la minicampania care face legatura cu LOTV. astept doritori azi si maine dimineata (daca sunt mai multi) aleg norocosul. cei care au mai scris pe CG au prioritate.

  11. #351 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Băieții cu XOne ar vrea să scrie un review?
    Daca se accepta pot face eu un live stream cu comentariu si la final un clip cu cele mai funny sau fail faze asa cum am mai facu la Rogue Legacy - nu ma pricep la scris :/


  12. #352 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Din păcate nu se poate, doar review

  13. #353 SP
    Member Zahpeter's Avatar
    Quote Originally Posted by h0stile View Post
    stiu ca suntem pe CG dar intreb, ca poate este cineva pasionat. are cineva chef sa joace si sa scrie un preview despre Legacy of the Void? pot sa ofer un cod ce da acces atat la beta, cat si la minicampania care face legatura cu LOTV. astept doritori azi si maine dimineata (daca sunt mai multi) aleg norocosul. cei care au mai scris pe CG au prioritate.
    A fost vreun giveaway de beta code ? Astia de la altex dau codul doar la precomanda platita in avans, mi s-a parut jenant sa platesc Collector's inainte cu 2 luni de lansare.

  14. #354 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    Altex da cod de beta la precomanda cu plata pentru versiunea standard si cod de beta+minicampanie (ce ofer eu aici pentru un preview scris) la precomanda cu plata pentru CE. Sunt reguli impuse de Blizzard, insa ce am eu aici este un cod teoretic pentru jurnalisti, sa fie publicate articole pe baza lui (si iti da acces, asa cum am spus, la beta si minicampanie).

  15. #355 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by LeicaBogdan View Post
    da e tare jocul. are niste puzzle-uri interesante. si unele dialoguri sunt amuzante aseara in schimb trebuia sa ajung cu o foaie care ardea sa aprind un foc... dupa juma de ora de incercat sa ajung cat mai repede pana la foc mi-am dat seama ca trebuie pe drum sa tot reaprind alta foaie ca sa tina flacara pana acolo pentru ca m-am uitat pe youtube sa vad cum fac astia sa aprinda focul dupa ce m-am tot chinuit si majoritatea se duceau direct acolo si numai aprindeau alta foaie....dar era varianta de pc si apasau direct cu mouse-ul sa iasa din incaperi....pe ps4 nu poti sa faci la fel...asa ca trebuie sa aprinzi inca vreo 2 pana la foc.




    Iar pentru cei care il iau, recomand din cand in cand sa mai dati un save (cu toate ca jocul are si un autosave), pentru ca mie de 2 ori mi s-a blocat in loading cand treceam in alta incapere. dupa 10 minute de asteptat am dat restart la consola....pentru ca nici aplicatia nu mergea sa o inchid.
    Te-ai apucat de recenzie? Te rog să o publici până joi. Merci

  16. #356 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    aseara l-am terminat pe la 6 dimineata (am facut platina la el, a 9 persoana care l-a terminat aparent dupa psnprofiles) azi sau maine pun si review-ul

  17. #357 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Aștept înscrieri pt SOMA - PS4, până vineri la miezul nopții. Câștigătorul e rugat să posteze recenzia în cel mult 10 zile. Mulțumesc anticipat și baftă!

  18. #358 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    count me in

  19. #359 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Si eu vreau SOMA.

    L.E.: acum am vazut termenul limita de 10 zile. Daca acele 10 zile pot fi lucratoare (in cazul in care mi s-ar atribui mie in urma tragerii la sorti) in asa fel incat sa pot posta pe 18/10, I'm still in. Daca nu, nu-i bai, dar mai devreme mi-e imposibil, asa ca las locul liber.

  20. #360 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Jocul nu depășește 10 ore. 10 zile începând cu vineri, am promis ca recenzia se va publica pe 12 octombrie cel târziu. Îmi pare rău, nu am ce face.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 18 of 39 FirstFirst ... 8 16 17 18 19 20 28 ... LastLast

Similar Threads

  1. Giveaways - Steam/EGS/EA Play/GOG/Uconnect Keys By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 455 Last Post: 20-01-2024, 15:39
  2. User Review: Ibb & Obb (PS3) By erik95 in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 0 Last Post: 20-08-2013, 18:31
  3. Review: Best PS1 & PS2 Games By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 49 Last Post: 20-05-2011, 20:50
  4. Primul review: Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts 8.3 By Bobby in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 05-11-2008, 20:39

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts