Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 359 of 381 FirstFirst ... 259 309 349 357 358 359 360 361 369 ... LastLast
Results 7,161 to 7,180 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #7161 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Am cumparat doar o singura data de la ei, insa stiu ca sunt foarte ok.
    Spor la cumparaturi !

  2. #7162 SP
    Member kinezu's Avatar
    Ceva pentru PS Vita in Auchan?

  3. #7163 SP
    Member musat's Avatar
    Nimic special la reducere pentru Vita. Majoritatea erau pentru Xbox360, Ps3 si Ps4. Cel putin asa era aseara, azi nu am mai ajuns pe acolo.

  4. #7164 SP
    Junior Member boborpacku's Avatar
    Aveți idee, din experiența proprie, cât durează livrarea precomenzilor la gamerland.ro?
    În concret, am primit email că a fost predat astăzi curierului din Ungaria exemplarul din Xenoblade Chronicles X (care se lansează mâine) și vreau să știu dacă am vreo șansă să îl primesc măcar sâmbătă, să apuc să joc și eu puțin în week-end

  5. #7165 SP
    Member eastbason's Avatar
    Cam in 2 zile dupa ce au confirmat comanda

  6. #7166 SP
    Junior Member boborpacku's Avatar
    Mersi, dar liverează și în week-end (sâmbăta)?

  7. #7167 SP
    Junior Member biggynr3's Avatar
    Atentie la promotiile altex,eu am cumparat o consola pentru cineva din familie (promotie la deschiderea unui nou magazin) la pretul de 1199ron 500gb iar cand am desfacut-o am constatat ca nu are butoane cu touch ci fizice. Acum nu spun ca asta ar fi o problema dar pentru pretentiosi poate fi.. Spor la cu paraturi.

    Ps: pt cei nehotarati,xbox sau ps4 , cel mai bine va orientati in functie de prieteni. Daca toti au ps4 si tu iti cumperi xbox o sa te zgarii putin pe ochi cand toti vor juca impreuna un nfs si tu singur . Daca nu ai prieteni si esti un singuratic vizioneaza videoclipuri pe youtube si dupa vei alege singur consola potrivita pentru tine.

  8. #7168 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    pai cea cu butoane fizice e seria noua... tu vroiai seria veche sau cum?

  9. #7169 SP
    Junior Member biggynr3's Avatar
    Am crezut ca este un lot mai vechi..

    Pe langa butoanele cu touch lipseste si partea superioara lucioasa. Nu mi se pare nimic nou la aceste doua aspecte ,ba din contra .

  10. #7170 SP
    Member eastbason's Avatar
    Quote Originally Posted by boborpacku View Post
    Mersi, dar liverează și în week-end (sâmbăta)?
    Asta tine de curier. De exemplu, la mine in Constanta, Cargus face livrari si sambata ( prin Cargus imi ajung coletele de la ei ).

  11. #7171 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by biggynr3 View Post
    Am crezut ca este un lot mai vechi..

    Pe langa butoanele cu touch lipseste si partea superioara lucioasa. Nu mi se pare nimic nou la aceste doua aspecte ,ba din contra .
    Stai liniștit, e varianta mai ok. Nu o să ai probleme cu auto eject. Eu prefer varianta asta cu butoane fizice

  12. #7172 SP
    Junior Member Aresus's Avatar
    Quote Originally Posted by biggynr3 View Post
    Am crezut ca este un lot mai vechi..

    Pe langa butoanele cu touch lipseste si partea superioara lucioasa. Nu mi se pare nimic nou la aceste doua aspecte ,ba din contra .
    Butoanele cu touch uneori nu raspundeau asa cum trebui, sau se actionau singure, iar pe partea lucioasa din partea superioara a consolei se vedea imediat orice zgarietura, iar praful depus era foarte vizibil. Seria CUH 1200 are consum mai mic de energie, si ruleaza la o temperatura mai scazuta.

  13. #7173 SP
    Junior Member boborpacku's Avatar
    Mersi, şi la mine Cargusul livrează sâmbăta, m-ai mai liniştit!

  14. #7174 SP
    Junior Member biggynr3's Avatar
    Nu am probleme nici cu partea lucioasa nici cu butoanele. Seara faina!

  15. #7175 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Ati vazut pe undeva figurine Disney Infinity reduse? Pe altex momentan sunt 50 lei / buc.

  16. #7176 SP
    Member musat's Avatar
    @Aliosa: Incearca aici pentru figurine si pad. Discuta cu vanzatorul despre pret, mai scazuse din cel afisat initial:
    http://www.consolegames.ro/forum/f90...ack-ps4-bonus/

  17. #7177 SP
    Junior Member Ryan1's Avatar
    Le-am dat. Multam

  18. #7178 SP
    Junior Member mhn3a's Avatar
    Salut ,am vazut ca postul asta e mai invechit si voiam sa va intreb care sunt magazinele pe care le recomandati(ati mai comandat de la ele),as vrea sa-mi deschid un micut magazin la mine in oras si vreau sa stiu un magazin de unde pot sa iau mai ieftin ca sa le vand si mai ieftin decat la altex si celelalte si sa ies si in profit

  19. #7179 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    bad post//

  20. #7180 SP
    Member memol's Avatar
    Quote Originally Posted by Aliosa View Post
    Ati vazut pe undeva figurine Disney Infinity reduse? Pe altex momentan sunt 50 lei / buc.
    Daca esti din Bucuresti dai o tura in Carrefour Vitantis, au acolo cateva figurine la de Disney Infinity la 5 lei

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 359 of 381 FirstFirst ... 259 309 349 357 358 359 360 361 369 ... LastLast

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts