Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 72 of 492 FirstFirst ... 22 62 70 71 72 73 74 82 122 172 ... LastLast
Results 1,421 to 1,440 of 9837

Thread: Decizii

  1. #1421 SP
    Member sentyno's Avatar
    @G-Xtreme - ahh, crede`ma, it's a taugh call !
    Dar daca baietii spun ca am sa ma enervez ( "de`mi vor iesi peri albi" ), atunci demon's souls baby ! Sa fie casa inconjurata de energieeeee negativaaaaa
    ..ce m`as face fara opiniile voastre

  2. #1422 SP
    Member davidteen14's Avatar
    Vreau sa achizitionez un X360 Elite si intrebarea mea este urmatoare: sa o iau de pe playcom.ro, gata modata la un pret super cu trei jocuri, sau de pe alt site?

  3. #1423 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    Quote Originally Posted by davidteen14 View Post
    Vreau sa achizitionez un X360 Elite si intrebarea mea este urmatoare: sa o iau de pe playcom.ro, gata modata la un pret super cu trei jocuri, sau de pe alt site?
    din cate am inteles de la colegii mei de forum, playcom nu sunt de incredere si ar fi indicat sa nu apelezi la serviciile lor.

  4. #1424 SP
    Member davidteen14's Avatar
    Am un prieten care si-a luat x360 elite, gata modat si merge super, fara probleme.

  5. #1425 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Exista multe reclamatii pentru Playcom, majoritatea legate de garantie si de modarea prost facuta. Sunt oamenii care au cumparat de acolo, au refacut modarea si cand li s-a stricat consola s-au trezit si fara garantie. Mai bine cumpara de la Gameshop.

  6. #1426 SP
    Member davidteen14's Avatar
    La gameshop nu au nici o consola xbox360 pe stoc, dar ce ziceti de shopto.net, de la englezi?

  7. #1427 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    De ce nu cumperi din magazin?

  8. #1428 SP
    Member davidteen14's Avatar
    Prea expensive, si nu au oferte care sa ma atraga foarte tare...

  9. #1429 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by davidteen14 View Post
    La gameshop nu au nici o consola xbox360 pe stoc, dar ce ziceti de shopto.net, de la englezi?
    Mai bine o iei din tara. Cauta prin MG, Domo, Altex, TechnoMarket, Diverta.

    ---------- Post added 10-01-2010 at 07:56 PM ----------

    Quote Originally Posted by davidteen14 View Post
    Prea expensive, si nu au oferte care sa ma atraga foarte tare...
    La TechnoMarket aveau X360 Elite cu Halo 3 la 1200lei, un pret destul de bun.

  10. #1430 SP
    Member davidteen14's Avatar
    Am fost astazi la Real de exemplu si era scumpe,15 mil, cat un PS3 cu hard de 250, 2 filme,telecomanda blu ray si un joc, iar consola nu avea decat un hard de 60 GB , era varianta PRO.Am vazut si varianta Arcade care era si ea scumpa, 12 mil, asa pe net gasesc mult mai ieftin.

  11. #1431 SP
    Member Energizer's Avatar
    Am vazut o consola X360 cu PES 2009 in Technomarket din Real (Deva). Ai incercat Amazon UK? Sunt oferte foarte bune dar ai garantie 1 an.

  12. #1432 SP
    Member davidteen14's Avatar
    Mai e o problema cu consolele de la englezi, au stecherul adaptat pentru prizele lor economice, trebuie sa cumpar si un alt cablu din ala de alimentare.Nu mi-ati raspuns al o intrebare: este bun shopto.net ?

    Re: m-am uitat pe amazon si am gasit o oferta destul de buna, un super elite la 230 L, dar ramane de vazut cum fac cu stecherul pentru prizele noastre din tara.

  13. #1433 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by davidteen14 View Post
    Mai e o problema cu consolele de la englezi, au stecherul adaptat pentru prizele lor economice, trebuie sa cumpar si un alt cablu din ala de alimentare.Nu mi-ati raspuns al o intrebare: este bun shopto.net ?

    Re: m-am uitat pe amazon si am gasit o oferta destul de buna, un super elite la 230 L, dar ramane de vazut cum fac cu stecherul pentru prizele noastre din tara.
    Exista adaptor.
    ShopTo sunt seriosi, dar in continuare iti recomand sa o iei din tara.
    Cauta si in ale magazine, ce ai vazut tu la Real era intradevar foarte scump.

  14. #1434 SP
    Member davidteen14's Avatar
    Mda, dar tot ma incanta ofertele strainilor.

  15. #1435 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    atunci cumpara de la englezi

  16. #1436 SP
    Member davidteen14's Avatar
    Cred ca asa o sa fac, imi poate spune cineva si mie unde gasesc adaptorul ala blestemat, ca pe amazon nu am dat de el

  17. #1437 SP
    Senior Member Zero's Avatar

  18. #1438 SP
    Member davidteen14's Avatar
    Quote Originally Posted by Zero View Post
    Multumesc dar s-ar putea sa nu mai fie nevoie de ala daca cei de la debo.ro au pe stoc aceeasi consola, aprope aceeasi pentru ca ei zic ca e super elite dar are hard de 120 gb . Foarte ciudat...

  19. #1439 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by davidteen14 View Post
    Multumesc dar s-ar putea sa nu mai fie nevoie de ala daca cei de la debo.ro au pe stoc aceeasi consola, aprope aceeasi pentru ca ei zic ca e super elite dar are hard de 120 gb . Foarte ciudat...
    Te sfatuiesc sa nu o modifici. Castigi ceva bani, dar pierzi exact ce este mai important si anume distractia de pe Live. Vei fi ca un copil bogat, inchis in casa.

  20. #1440 SP
    Member davidteen14's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    Te sfatuiesc sa nu o modifici. Castigi ceva bani, dar pierzi exact ce este mai important si anume distractia de pe Live. Vei fi ca un copil bogat, inchis in casa.
    Asta asa e, m-am hotarat si o sa imi iau de pe amazon.
    Acum mai am o intrebare, o sa imi petrec o mare parte din vacanta de vara la bunici si vreau sa imi iau un monitor FULL HD care va inlocuii televizorul cu tub GoldStar, si ma gandeam la un Samsung P2370HDTV, cred ca este destul de bun pentru PS3 si XBOX360.
    Este bun, imi puteti spune ceva asemanator la acelasi pret?As fi recunoscator daca m-ati ajuta si acum .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 72 of 492 FirstFirst ... 22 62 70 71 72 73 74 82 122 172 ... LastLast

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts