Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 116 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 61 111 ... LastLast
Results 201 to 220 of 2303

Thread: Fifa 13

  1. #201 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Asta e thread de FIFA, nu de shootere.

  2. #202 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Cred ca este o confuzie, eu pe afara pe site-uri care nu prea trimit in Romania vad un pret in jur de 245 lei + transport. Aici cu cod de membru este 250 lei, transport gratuit. Poate ai vrut sa spui 5 lei, care oricum se anuleaza cand se pune si transportul si diferenta de curs valutar a bancii...
    bine ca acum ne comparam cu site-uri din afara...dar cand erau oferte bune la site-uriile de afara si la shop era peste 250 ron/jocul....

  3. #203 SP
    Member Sepy's Avatar
    mersi baieti pentru raspunsurile primite ......cred ca il cumpar de la Altex....mersi mult

  4. #204 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    bine ca acum ne comparam cu site-uri din afara...dar cand erau oferte bune la site-uriile de afara si la shop era peste 250 ron/jocul....
    Eu doar am raspuns la un comentariu eronat.

  5. #205 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Eu doar am raspuns la un comentariu eronat.
    postul meu era mai mult un mesaj pentru sefii de la gameshop..

  6. #206 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar

    Fifa 13

    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Cred ca este o confuzie, eu pe afara pe site-uri care nu prea trimit in Romania vad un pret in jur de 245 lei + transport. Aici cu cod de membru este 250 lei, transport gratuit. Poate ai vrut sa spui 5 lei, care oricum se anuleaza cand se pune si transportul si diferenta de curs valutar a bancii...
    Ba țin sa te contrazic eu am făcut precomamda cu 230 RON transport inclus si e zona 2 jocul, �l primesc la 2 zile de la lansare nu mă deranjează dacă stau cu 50 RON in buzunar sau cu 20....

  7. #207 SP
    Member Fizzl3's Avatar
    Poti sa-mi spui si de unde ai facut precomanda?
    Mersi!

  8. #208 SP
    Member Seryaph's Avatar
    Quote Originally Posted by FallouT View Post
    Ba țin sa te contrazic eu am făcut precomamda cu 230 RON transport inclus si e zona 2 jocul, �l primesc la 2 zile de la lansare nu mă deranjează dacă stau cu 50 RON in buzunar sau cu 20....
    Suna bine, poate ne spui si noua de unde ai facut precomanda asta

  9. #209 SP
    Ω Pira's Avatar
    din cate au anuntat cei de la ea sports, fifa 13 precomandat ar trebui sa vina obligatoriu cu ultimate edition. dar la noi ciuciu.
    fratilor, ia uitati aici: http://www.pcgarage.ro/jocuri/ea-spo...playstation-3/

  10. #210 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Nu trebuie sa vine obligatoriu cu Ultimate Edition.
    Ultimate Edition este disponibil doar pentru PS3 si Xbox si este mai scump. Ei iti recomanda varianta Ultimate Edition, dar exista si variante simple, care costa mai putin:
    ShopTo.Net - Search Product
    Found 13 results for ""fifa 13"" | Zavvi.com
    GAME - FIFA 13
    Si vei gasi asa pe toate siteurile de afara. Nu este o conspiratie la noi.

    Bun pretul de la PC Garage.

  11. #211 SP
    Ω Pira's Avatar
    da, am inteles eu gresit. am anulat comanda de la altex si am ales pc garage. am cumparat de la ei de multe ori si sunt parolisti.

  12. #212 SP
    Junior Member Magnum1's Avatar
    +1


    Quote Originally Posted by PiraSword View Post
    nu va mai complicati fratilor, luati-l de la altex, e 259 transport inclus si-l primesti in ziua lansarii. am prieteni care din comoditate isi iau doar de la altex si chiar sunt mega seriosi.
    eu de exemplu am facut precomanda la ei pe site de fifa 13, si dupa nici macar 2 minute m-au si sunat sa-mi dea detaliile care le-am cerut la comanda. le specificasem ca, confirm comanda doar daca primesc jocul in ziua lansarii, cel tarziu a doua zi. si mi-au spus ca ei oricum jocurile le primesc cu 2 zile, sau cel tarziu 1 zi inaintea lansarii si vor face tot posibilul sa am jocul in ziua lansarii. cam asa a fost si anul trecut la gameshop cand am precomandat fifa 12. ca si chestie, la ventum se plateste 18 lei curieratul rapid, pt cine nu stie.

  13. #213 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar

    Fifa 13

    Quote Originally Posted by Seryaph View Post
    Suna bine, poate ne spui si noua de unde ai facut precomanda asta
    De la user-ul catza86 aici de pe forum e 230 fără transport..
    Recomand cu plăcere acest user!

  14. #214 SP
    Ω Pira's Avatar


  15. #215 SP
    Member DUMYMIX's Avatar
    Deci pana la urma ....altex este cel mai ok....?...pe Romania?

  16. #216 SP
    Member Seryaph's Avatar

    FIFA 13 Collectors Edition Includes:

    Star Metalpack game case
    EA Sports Football Club Bootbag
    Competition Sized Ball
    FIFA Cap
    EA Sports Flag
    FIFA Ultimate Team
    ADIDAS Star Team
    Kickstart your ultimate team with 24 Gold Packs
    Special Gold Pack each week for 6 months
    10,000 EA Sports Football Club Credits



    Sursa: FIFA 13 Collectors Edition

  17. #217 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar

  18. #218 SP
    Member Seryaph's Avatar
    alea de pe ebay le-am vaz si eu dar cred ca sunt fake-uri@ Hong Kong, nu arata poze, detalii nimik.

    ---------- Post added 06-09-2012 at 11:42 AM ----------

    Scuze, acum am vazut ca cea de xbox de pe ebay are poze si detalii. In orice caz mai misto sunt variantele pt Australia si Noua Zeelanda

  19. #219 SP
    Ω Pira's Avatar

  20. #220 SP
    Member RaduHawk's Avatar
    Voi sunteti ironici sau chiar faceti precomanda?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 116 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 61 111 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts