Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 17 of 73 FirstFirst ... 7 15 16 17 18 19 27 67 ... LastLast
Results 321 to 340 of 1460

Thread: Battlefield 4

  1. #321 SP
    Member SepticEye's Avatar

  2. #322 SP
    Member Wagram's Avatar
    Mersi, exact asta voiam să văd, o captură directă, fără compromisuri de compresie şi FPS, ca pe Youtube.
    Arată bine şi îmi place la nebunie cât de fluent se mişcă.

  3. #323 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Bai, n-am ce zice, arata prea bine si se misca demenţial, asa da

  4. #324 SP
    Member cipvas's Avatar
    Ala kill-arit la 5:57 o fi roman? Ca are id-ul Igromania.

  5. #325 SP
    Member Dante's Avatar
    da, apare in multe alte video-uri de la intalnirea review-arilor de la stockholm

  6. #326 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Holy sh!t....Deci imi pare rau, dar n-am cum sa nu cumpar asa ceva!!

  7. #327 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Sony au arata ce inseamna next gen pana la urma...comparati va rog putin cu Ryse: Son of Rome care este exclusiv pe o platforma pe cand BF4 e lansat pe 5 platforme ( PC , 360 , PS3 , PS4 , Xbone ) Abea astept sa vad ce minune fac cei de la Naughty Dog cu U4

  8. #328 SP
    Member MENTATAL0R's Avatar
    DAAAMN!!!E film sau..ps4-really??!

  9. #329 SP
    Member Caponescu's Avatar
    Muaama ce calumea ... a stai ca de fapt nu interesa pe nimeni grafica unui joc.

  10. #330 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Considerel un bonus Doar e next gen pana la urma , nu puteau sa vina cu grafica de 360.
    Totusi astept niste jocuri sa arate si puterea din Xbone , sunt destul de sigur ca este si vina developerilor puturosi.

  11. #331 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Caponescu View Post
    Muaama ce calumea ... a stai ca de fapt nu interesa pe nimeni grafica unui joc.
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    Io nu inteleg cum dreac' nu va intereseaza grafica...No' pe bune, ca si cum nu te-ar interesa cum arata o femeie cand alegi sa te joci cu ea....de-a doctoru'.

    Si da, jocurile bune sunt ca o femeie implinita pentru subsemnatu':
    - frumoasa aka grafica
    - desteapta aka story
    - voce suava aka sunet
    - bitch in pat aka gameplay
    - complexitatea aka pe langa cele de mai sus face si mancare buna
    - rejucabilitatea aka ma asteapta in fiecare zi cu un pahar de whiskey si o bere rece

    No' asta da joc!!!!
    Io am fost tot timpul sincer, altii Batman Batman.

  12. #332 SP
    Member SepticEye's Avatar
    Quote Originally Posted by Wagram View Post
    Mersi, exact asta voiam să văd, o captură directă, fără compromisuri de compresie şi FPS, ca pe Youtube.
    Arată bine şi îmi place la nebunie cât de fluent se mişcă.
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Bai, n-am ce zice, arata prea bine si se misca demenţial, asa da
    Bf4 e jucabil aici pana pe data de 1 decembrie la PS4 Lounge. Am incercat doar singleplayer si rula pe un Sony W650 ( tv cu timp de raspuns foarte mic) si sunt incantat, mai ales cum se joaca cu noul controller. Multiplayer nu e valabil deoarece nu erau conectate consolele la PSN. Insa ceea ce ma ingrijoreaza e faptul ca fire si aim e doar pe L2/R2. Eu joc R1/L1 de ani de zile si refuz sa cumpar jocul daca nu vine producatorul cu un patch. O gramada de lume se plange de aceeasi problema pe forumuri oficiale.

  13. #333 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Aveti insa grija la aceste probleme daca aveti de gand sa cumparati jocul pe PS4:

    - People are barely able to get into games, and when they are, they'll usually get booted or disconnected within a fairly short amount of time.
    - Commander mode doesn't work.
    - Single player campaign saves are constantly being corrupted, forcing deletion.
    - There is no party system (not really a bug...just an amazingly stupid "design decision").
    - The mode that most people would have bought this game for, 64 player Conquest, does NOT work. When people are able to get into a Conquest match, it's with much less than 64 people.
    - A rep from EA said that the server counts show him that everything is running fine...wtf.
    O avea el grafica frumoasa, dar la ce folos daca nu poate fi jucat in conditii optime?

  14. #334 SP
    Member SepticEye's Avatar
    Jumate din probleme au fost adresate. Oricum battlefield e doar jucabil dupa 2 luni, asa a fost cu toate, heh.

  15. #335 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Wow, se misca superb. Observ ceva blur+aliasing in obiectele de la distanta, dar sper ca jocurile n-o sa mai aiba problema asta pe masura ce producatorii invata sa optimizeze mai bine.

  16. #336 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    bine..probabil ca toti jurnalistii care joaca(Eurogamer,IGN,Digital Foundry) au fost chemati la vreun sediu EA/DICE...e total lipsit de lag ce au filmat ei..pai sa intrati pe server public sa vedeti acolo..rubber banding si lag la greu..dar da..arata exceptional pe next-gen

    de crash-uri/glitch-uri nu mai vorbesc ..pana acum jocul este in stadiu de paid beta..

  17. #337 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Eu as vrea sa vad DLC cu hartile din BC2

  18. #338 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    parerea mea ca e bine sa ramana fiecare dintre cele 2 mini francize(BF si BC) cu identitate ei ..poate in BC3

  19. #339 SP
    Member MENTATAL0R's Avatar
    Am luat azi din media galaxy varianta simpla de pc la 189 ron-cica black friday-oricum nu ma interesa aspectul asta..important e ca se vede incredibil pe ultra si se misca super! Probleme sunt la partea de sunet si te mai scoate din joc cu eroare.Asteptam niste patch-uri

  20. #340 SP
    Member Caponescu's Avatar
    Quote Originally Posted by MENTATAL0R View Post
    Am luat azi din media galaxy varianta simpla de pc la 189 ron-cica black friday-oricum nu ma interesa aspectul asta..important e ca se vede incredibil pe ultra si se misca super! Probleme sunt la partea de sunet si te mai scoate din joc cu eroare.Asteptam niste patch-uri
    Varianta de PC este o mizerie ordinara, disconecturi random, buguri la greu, glich-uri ... o bataie de joc. Il am de 2 saptamani si in afara de nervi, nervi, nervi ... si iar nervi nu este nimc de jocul asta.
    Am ajuns sa fim beta-testeri pe banii nostri ... halal exact DLC ii trebuia acum jocului.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 17 of 73 FirstFirst ... 7 15 16 17 18 19 27 67 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts