Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 19 of 186 FirstFirst ... 9 17 18 19 20 21 29 69 119 ... LastLast
Results 361 to 380 of 3702

Thread: Destiny

  1. #361 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Îl mai joaca cineva pe PS3?

  2. #362 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Locatiile din story mi s-au parut extrem de repetitive...
    +1

  3. #363 SP
    Member malpraxis06's Avatar
    Eu il mai joc pe PS3 add malpraxis06.

    As cumpara jocul asta doar ca sa-l am pe Tyrion ca narator. Meh, nu e Morgan Freeman dar merge

  4. #364 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Si eu joc pe PS3.
    Superb jocul, singura problema e ca se deconecteaza de la servere destul de des, sper ca in versiunea finala sa fie rezolvat.

  5. #365 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ciudat e ca la mine in Alpha nu s-a deconectat niciodata. In Beta m-a scos de 2 ori, dar nu din joc... mi-a zis ceva de genul "you have been removed from region" or something...

  6. #366 SP
    Member Buyk's Avatar
    Chiar ca este ciudat eu nu am întâmpinat probleme de deconectare, pe versiunea de PS4

  7. #367 SP
    Member malpraxis06's Avatar
    eu am probleme cu wired connection si imi zice "An ethernet cable was disconnected" sau ceva de genul si apoi revine la normal..

  8. #368 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Da, nu iese din joc, daca sunt intr-o misiune co-op imi dispar partenerii si daca sunt in PvP sau in Tower ma trimite inapoi pe orbita.

  9. #369 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Am 2-a coduri pentru BETA PS4, daca cumva mai sunt doritori lasati o vorba aici sau P.M.

  10. #370 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by malpraxis06 View Post
    eu am probleme cu wired connection si imi zice "An ethernet cable was disconnected" sau ceva de genul si apoi revine la normal..
    Schimba cablul UTP, e dus.

  11. #371 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Si eu joc pe PS3.
    Superb jocul, singura problema e ca se deconecteaza de la servere destul de des, sper ca in versiunea finala sa fie rezolvat.
    Eu am jucat ieri 3 ore iar acum sunt de vreo 4 ore in el fara nicio deconectare (ps3)

  12. #372 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Mda apar si eu tarziu la petrecere daca are cineva un cod pentru ps3 si nu are ce face cu el as aprecia foarte mult gestul un pm va rog si o sa ma revansez

  13. #373 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Eu am jucat ieri 3 ore iar acum sunt de vreo 4 ore in el fara nicio deconectare (ps3)
    Si mie mi s-a deconectat de doua trei ori...

  14. #374 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Parerea mea dupa 5h de joc :

    -repetitiv in draci , poate in final build cand o sa avem acces la mai multe misiuni / planete o sa fie altfel.

    -FPS chiar daca e stabil la 30 parca tot se simte sluggish , de exemplu infamous SS este tot la 30 fps dar se simte de 100x mai smooth

    -PVP e foarte unbalanced si un haos total cu atatea vehicule si turete

    -Gameplay-ul in sine nu e nimic inovator , incerci sa pui tinta la cap si sa iti omori inamici cat mai repede.

    -Imi plac luptele cu bossi , am stat vreo 30-40 min in Coop cu alte 2 persoane ca sa omor un ditai gandacul sau ceva de genul cu o tona de armura care scotea pe c.. drone.

    -U.I foarte simplu , curat si intuitiv.

    -I-au stricat vocea lui Peter dinklage cu totul fata de Alpha.

    Concluzie : Alt joc mediocru overhyped , nu este chiar un fps generic dar nici inovator nu este pe langa 2-3 features.

  15. #375 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Cat ma enerveaza ca e level cap de 8
    Deja am facut mai tot. Strang bani sa-mi iau motor nou, eventual poate fac si crucible rank 2 pana atunci.

  16. #376 SP
    Member Buyk's Avatar
    eagle observ ca iti place mult :d joci de rupi

  17. #377 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    I'm loving this game, nu stiu de ce. Inca din alpha il jucam ca disperatul, aseara am stat pana la 4 dimineata sa strang glimmer de-o nava noua
    I-as da preorder daca n-as fi in sesiune cand apare, iti dai seama ca pic toate examenele cu asta in casa.

  18. #378 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Quote Originally Posted by Trefla View Post
    Parerea mea dupa 5h de joc :

    -repetitiv in draci , poate in final build cand o sa avem acces la mai multe misiuni / planete o sa fie altfel.

    -FPS chiar daca e stabil la 30 parca tot se simte sluggish , de exemplu infamous SS este tot la 30 fps dar se simte de 100x mai smooth

    -PVP e foarte unbalanced si un haos total cu atatea vehicule si turete

    -Gameplay-ul in sine nu e nimic inovator , incerci sa pui tinta la cap si sa iti omori inamici cat mai repede.

    -Imi plac luptele cu bossi , am stat vreo 30-40 min in Coop cu alte 2 persoane ca sa omor un ditai gandacul sau ceva de genul cu o tona de armura care scotea pe c.. drone.

    -U.I foarte simplu , curat si intuitiv.

    -I-au stricat vocea lui Peter dinklage cu totul fata de Alpha.

    Concluzie : Alt joc mediocru overhyped , nu este chiar un fps generic dar nici inovator nu este pe langa 2-3 features.
    Stiu ce zici, si eu am stat o gramada pe gandac si pe ochiul ala zburator din final )

    ---------- Post added 18-07-2014 at 18:31 ----------

    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    I'm loving this game, nu stiu de ce. Inca din alpha il jucam ca disperatul, aseara am stat pana la 4 dimineata sa strang glimmer de-o nava noua
    I-as da preorder daca n-as fi in sesiune cand apare, iti dai seama ca pic toate examenele cu asta in casa.
    Dafuq?! Voi aveti sesiune in Septembrie? Sau nu-mi spune ca te duci la mariri

  19. #379 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Restante

  20. #380 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Aaa, deci tot un fel de mariri Bafta!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 19 of 186 FirstFirst ... 9 17 18 19 20 21 29 69 119 ... LastLast

Similar Threads

  1. Destiny By costy29lan in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 09-03-2015, 06:22
  2. X-Men: Destiny By Nash in forum Console Club
    Replies: 4 Last Post: 24-03-2011, 16:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts