Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Ce lifepath ai ales?

Voters
95. You may not vote on this poll
  • Nomad

    34 35.79%
  • Streetkid

    35 36.84%
  • Corpo

    26 27.37%
Page 31 of 77 FirstFirst ... 21 29 30 31 32 33 41 ... LastLast
Results 601 to 620 of 1531

Thread: Cyberpunk 2077

  1. #601 SP
    Member smits's Avatar
    La fel si eu, sper sa ajunga la timp.

  2. #602 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    Oare ce vanzari va avea in Romania .screenshot_20201205-115812.jpg

    Sent from my moto g(7) power using Tapatalk

  3. #603 SP
    Junior Member Staticrzr's Avatar
    M-am trezit și eu. Vreau jocul. Ce opțiuni am? Precomanda la Altex sau eMag cu 300 Ron? Îl primesc și eu pe 10? Am văzut că gamesline îl au la 269 pe eMag dar cu livrare începând cu 17 dec. In schimb am un magazin gamesline in constanta local, cred că vor avea stoc in data lansării, nu?

  4. #604 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Jocurinoi.ro, e 250 acolo.

  5. #605 SP
    Junior Member Staticrzr's Avatar
    Și scrie că se livrează pe 10, nu? In romana, adică ajunge la mine pe 10?

  6. #606 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Safest bet e digital, desi ai sanse sa-ti vina mai devreme cu cateva ore daca comanzi

  7. #607 SP
    Junior Member Staticrzr's Avatar
    Nu vreau digital. Dar discuri..e ușor să scrii, nu cred că a fost niciodată probleme la stocuri pt jocuri.

  8. #608 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    Tocmai am primit sms de la Fan ca maine imi va fi livrat jocul . Oare voi putea sa il joc ?

  9. #609 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Quote Originally Posted by lukecelmare View Post
    Tocmai am primit sms de la Fan ca maine imi va fi livrat jocul . Oare voi putea sa il joc ?
    Poti sa-l joci (pe PS4 ?) fara day 1 patch si fara a putea sa-l termini ! De unde l-ai comandat ?

  10. #610 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    In afara de durata foarte mare a jocului, care este celalalt motiv pentru care nu ar putea sa-l termine pana pe 10, daca il joaca mai devreme?

  11. #611 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Nu mai poti avansa in story la un moment dat fara day 1 ! Ca masura de precautie a CDPR

  12. #612 SP
    One Man Army Cristy's Avatar

  13. #613 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Mi se pare bizar ca GameSpot i-a oferit nota 7.0.


    IGN.com i-a oferit nota 9.0 iar IGN.jp nota 10.

  14. #614 SP
    Manager paul's Avatar
    Easy Allies Impressions - Cyberpunk 2077 After 30 Hours:

    GameSpot - Cyberpunk 2077: Does It Live Up to the Hype?:

    IGN PC review:

  15. #615 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    Quote Originally Posted by IsNotMe View Post
    Poti sa-l joci (pe PS4 ?) fara day 1 patch si fara a putea sa-l termini ! De unde l-ai comandat ?
    De la JRC

    Sent from my moto g(7) power using Tapatalk

  16. #616 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Vad ca si gamers au inceput sa predea coletele curierilor. Asa da

  17. #617 SP
    Member Iarba's Avatar
    Cyberpunk 2077
    Attached Images Attached Images 130706608_179120690548817_2865798735479701721_n.jpg

  18. #618 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    la o scanare pe metacrittic inteleg ca e un joc bun (si cred imens, multi zic de open world), cu characters si lore interesante, dar nu perfect. cred ca hype-ul e prea mare si unii vor fi usor dezamagiti. e genul de joc dens, de pus multe ore in el. publicului asta i se adreseaza.

    cred ca nota 90 va reflecta jocul. bun dar nu de 95-100 (excelent, "perfect"", etc).

    eu nu am probleme cu asta dar cred ca tb temperat hype-ul.

  19. #619 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Cred ca baietii "destepti" se vor bate sa dea note cat mai mici... pentru ca nu-i asa, atrage atentia. Ia spuneti cinstit, cati dintre voi ati citit review-urile tonelor de site-uri care i-au dat 100/100, si cati ati sarit direct pe cel de la Gamespot cu 70/100?

  20. #620 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    La gamespot am citit doar sumarul pe metacritic. Si am citit la celelalte site-uri mai cunoscute ( de mine). Am evitat tona de 100/100, ptr ca in general nu mi se pare realist (si nu stiu site-ul sa il numesc trustworthy, adica in cazul asta daca ii da 100 de la hype). Un scor perfect e nerealist. Pentru mine, se intelege.

    Bine metacritic pune un scor pana in 100, desi reviewerul poate are alt sistem de notare. De ex imi place sistemul lui ACG (sau a hulitului, ptr ca e casual, Jahns pe partea de fiilme). Sau spune-mi plusurile si minusurile, si de ce le ai.

    Anyway, my rule of thumb, caut sa fie peste 70, pana in 80 desi vizibil flawed probabil o sa imi placa sa il joc (Watch Dogs 2 sau Wildlands) 80-89 e bun dar nu e up there, 90-95 e f bun dar nu "perfect", 95-100 e zona aia cu TLOU sau Bioshock sau Half Life 1, jocuri care raman cu tine, si odata cu timpul deviin clasice si hai sa zicem ating statutul ala de masterpiece in mintea colectiva.

    Si reamintesc ca am scanat ce au zis. Nu intru deep. Am cautat un consensus ca asta ma intereseaza. Daca era peste 80 eram multumit ca ceea ce cumparam (vreau sa il iau in weekend) e un joc in general bun. Eu nu prea cad la extreme si in general sunt de acord cu consensul (la jocuri sau filme -rotten tom). E bine ca e 91. Dar asta imi arata ca prob va avea si minusuri aferente zonei (care fara l-ar duce la peste 95). Gen missed it by a few inches Si ca tb sa fiu constient de asta, si sa privesc jocul ca atare.

    Nu imi plac chestiile de genul "best, ori worst, game/movie/book ever". Si nu vreau sa cad in entuziiasm, sau hate, la cald.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 31 of 77 FirstFirst ... 21 29 30 31 32 33 41 ... LastLast

Similar Threads

  1. CD Projekt RED anunta Cyberpunk 2077 By Clopotarul in forum Console News
    Replies: 13 Last Post: 16-04-2017, 18:12
  2. Replies: 0 Last Post: 11-01-2013, 00:15

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts