Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 185 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 22 62 112 ... LastLast
Results 221 to 240 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #221 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1378844115598.jpg

  2. #222 SP
    Member Pr3D4TH0R's Avatar
    Trebuie sa am PS Plus ca sa pot iau demo-ul?

  3. #223 SP
    Junior Member iamennys's Avatar
    Nu.

  4. #224 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    e genial jocul ... nu am jucat fifa 13, cat de bine se simte... are cateva buguri dar sunt sigur ca versiune e finala e ok. cred ca o sa fac un mic review al demo-ului in curand

  5. #225 SP
    Member BatsBike's Avatar
    chiar sa il faci,man .. o parere in plus nu strica pentru cei,inca,nehotarati daca sa sau sa nu cumpere jocul ..

  6. #226 SP
    Member TheSpider's Avatar
    jucatorii se misca mai natural, merge mai repede jocul, suturile de la distanta intra prea usor, grafica meniului e foarte misto, destul de tare dupa primele cateva meciuri.
    am gasit si un bug, aveam de batut o lovitura libera rapid si jucatorul a fugit de langa minge undeva in afara terenului si nu mai puteam sa fac nimic, plus ca timpul mergea si am asteptat aproape o repriza dupa care am dat quit (ca ramasese in min 90)

  7. #227 SP
    Banned asperas's Avatar
    avem un alt joc,e schimbat intradevar!ca off aveti si pes demo pe psn US!si pesu' e alt joc anul acesta mai multe nu spun

  8. #228 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    L-am jucat si eu aseara...cu siguranta gameplayul e mai bun,fizica mingii si a jucatorilor e alta acum parca par mai grei..,duelurile 1contra1 se simt mai bn,driblingurile se fac fara sa mai apesi LT,ca si grafica parca arata mai.bine dar ma asteptam.la mai mult..am dat gol iar cand se bucurau jucatorii unul i a trecut altuia mana prin corp parca avea sabie...probabil cand va aparea jocul va fi ok...oricum jocul mi a placut si cred ca merita cumparat fara ezitare!

    ---------- Post added 11-09-2013 at 06:30 ----------

    Va astept pe Live pe cei care va veti lua jocul ..gamertag nerazzurr10

  9. #229 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Din pacate pe mine nu m-a impresionat. Am FIFA13 si imi place , dar la FIFA14 nu vad diferente de gameplay asa mari incat sa se justifice cei 200 de RON pentru a face un mic upgrade. Poate si asteptarile mele au fost prea mari , dar credeam ca o sa se simta o diferenta mai mare la gameplay.

  10. #230 SP
    Member Nonelito's Avatar
    In afara de Origin, mai exista vreun site (FARA TORRENT) de unde poate fi downloadat DEMO pt PC? Thx! (origin sucks, imi da n erori la download, don't know why)

  11. #231 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    A dat cineva pre-comanda pe shopto , ca ma bate gandul sa.l iau de la ei , vine in ziua lansarii? Trebuie sa semnezi ceva la postas , ca pe adresa din buletin , stau dor bunicii mei.

  12. #232 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Eu am facut precomanda pe ShopTo. Ma astept sa-l primesc in ziua lansarii, avand in vedere sa anul trecut asa s-a intamplat

  13. #233 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Quote Originally Posted by Nonelito View Post
    In afara de Origin, mai exista vreun site (FARA TORRENT) de unde poate fi downloadat DEMO pt PC?
    Torrentii musca? Doar e gratuit daca te mustra constiinta

  14. #234 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Din ce tin eu minte anul trecut se organizase un concurs FIFA13 de catre cei de la GameShop , pentru anul acesta s-a discutat cumva existenta unui nou concurs?

  15. #235 SP
    Member Daghiu98's Avatar
    V-a avea implementat si campionatul Ucrainei? De cand astept o cariera cu Sahtior.

  16. #236 SP
    Member Fizzl3's Avatar
    Pare schimbat in bine FIFA 14,gameplay-ul e mai realistic,fundasii chiar stiu sa iasa la offside,de asemenea atacantii se demarca bine,suturile de la distanta intra mai greu,ceea ce e un plus fata de precedentul FIFA,am observat ca e destul de usor sa marchezi prin suturi cu efect(R1+O),asta ar cam fi singurul bug vizibil dupa vreo 4-5 meciuri jucate..

  17. #237 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    E mai greu sa dai gol si ajungi mai greu la poarta adversa..

  18. #238 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Mi se pare mult mai real, abea il astept, mai ales ultimate team

  19. #239 SP
    Member Daghiu98's Avatar
    Imi poate imprumuta si mie cineva un cont de Origin sa-l pot lua si eu pentru PC?
    Nu ma lasa de nici o culoare sa-mi fac cont.

  20. #240 SP
    Member rokococo's Avatar
    Stie cineva daca se aplica si la Fifa 14 faza cu cei 10$ in plus ca sa poti sa-l joci de pe PS3 pe PS4?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 185 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 22 62 112 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts