Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 26 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 22 ... LastLast
Results 221 to 240 of 509

Thread: Hearthstone: Heroes of Warcraft

  1. #221 SP
    Member zulander's Avatar
    Quote Originally Posted by chesterb View Post
    Am jucat numai la ranked so far.
    Sfatul meu: cum ai strans 150 gold, baga-te la o Arena, acolo macar sunteti pe acelasi nivel dpdv al cartilor. Daca obtii 2 victorii deja ti-ai recuperat banii, adica primesti un pack si 35-50 gold sau o carte (sau dust). Spor

  2. #222 SP
    Member chesterb's Avatar
    Mersi. O sa tin cont.

  3. #223 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Lasa si tu id-ul sa jucam

  4. #224 SP
    Member chesterb's Avatar
    Cu mine? Really?! N-ai mai bătut pe nimeni de mult?
    Chester#2278 parcă.
    Pe la 3 o să joc când ies de la muncă. I-am promis și lui eagle-eye că îl distrug

  5. #225 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pe seara sunt si eu prezent, pe la 9

  6. #226 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Vreau sa-mi fac un pachet aggro, pana acum am incercat warlock si paladin dar nu au prea fost sanse de izbanda. Care e cel mai aggro erou?

  7. #227 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Warlock Murloc, dar depinde cum intră cărțile de murlocs și de adversar - dacă e druid cu taunts sau shaman cu lighting storms în mână, atunci ai pierdut jocul deja. În tura 4 trebuie să fie mort adversarul sau aproape mort.

  8. #228 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Problema e ca nu prea am carti cu Murloc.

  9. #229 SP
    Member zulander's Avatar
    Card skin-ul pentru cei ce trec de rank 20 sezonul asta
    Attached Images Attached Images qpz4av186ruk1404172823076.jpg

  10. #230 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Problema e ca nu prea am carti cu Murloc.
    Dacă nu ai cărți la warlock de rush, atunci singura variantă pe care o văd este warrior. Are foarte multe standard cards care pot fi folosite la rush, trebuia doar să dai în față cu tot ce ai și să ai mulți minioni cu charge în deck. Nu ții cont de ce pune adversarul pe masă, dar această strategie nu va merge decât în anumite meciuri.

  11. #231 SP
    Junior Member Monex's Avatar
    Imp Master e foarte buna, mai ales in deck urile de druid. Cei care nu stiu ar fi tentati sa o lase pe masa gandidu se " Eh, ce strica 1 dmg, du te pe el " si bam 2 savage roars + curse of nature.


    * Nu stiu la ce post am raspuns, oricum.. nu conteaza . Ignorati ma.

  12. #232 SP
    Member mof990's Avatar
    Quote Originally Posted by Scofield91 View Post
    Warlock Murloc, dar depinde cum intră cărțile de murlocs și de adversar - dacă e druid cu taunts sau shaman cu lighting storms în mână, atunci ai pierdut jocul deja. În tura 4 trebuie să fie mort adversarul sau aproape mort.
    Murlock e muuuult prea inconsistent, daca nu iti vine warleader si ala care da +3 viata esti mancat, putin AoE, niste taunturi si la revedere. Pentru cine are nevoie, cel mai folosit si mai solid deck de rush este Zoolock (dati un search pe google).

  13. #233 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Tot incerc combinatii de aggro pe Paladin (e cel mai jucat deck al meu), dar ori n-am carti ori nu iese bine. Cred ca o sa merg pe control, am mai multe carti in domeniul ala, desi mi-ar mai trebui.

  14. #234 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mai joaca cineva? Am zis pe la 9 dar m-am luat cu meciu' lu' peste

  15. #235 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Ce ID ai?

  16. #236 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Tot incerc combinatii de aggro pe Paladin (e cel mai jucat deck al meu), dar ori n-am carti ori nu iese bine. Cred ca o sa merg pe control, am mai multe carti in domeniul ala, desi mi-ar mai trebui.
    Paladin-ul nu mi se pare a fi o clasă de aggro... Dacă vrei aggro eu zic să mergi pe Warlock, Hunter, Warrior sau Mage - chiar în această ordine.

  17. #237 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Yeah, mi-am dat si eu seama ca incerc imposibilul. Warlock intr-adevăr e cel mai potrivit, mi-am luat-o de 2 ori de la el, dar trebuie sa ai si carti bune.

    ---------- Post added 02-07-2014 at 18:31 ----------

    EagleEye#2192 pentru cei care nu ma au in lista si vreti sa ne duelam.

    ---------- Post added 02-07-2014 at 18:32 ----------

    Si daca ma vedeti in Diablo sa stiti ca e tata de fapt, he fancies the late night hellspawn run.

  18. #238 SP
    Junior Member alexqw's Avatar
    Am facut rank 20 si nu am primit card back (in aprox 1,5 h am trecut de la 24 la 20 cu miracle rogue

  19. #239 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Card back primesti la sfarsitul sezonului (lunii).

    Nu trebuie neaparat deck cu murloci daca vrei warlock rush. Poti sa joci Zoo. Am atasat deckul meu, dar exista mai multe variante daca cauti pe net.
    Attached Images Attached Images zoo.jpg

  20. #240 SP
    Member mof990's Avatar
    Eu zic ca ar merge mai bine mortal coil in loc de elven archer. Cred ca valoreaza mai mult un card draw decat un 1-1 pe teren.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 26 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 22 ... LastLast

Similar Threads

  1. Castigatorul turneului de Hearthstone, acuzat ca a trisat By flavi_us in forum Stories & Other News
    Replies: 7 Last Post: 18-06-2014, 09:15
  2. Licitatie: Cheie Hearthstone By Razorel in forum Licitatii
    Replies: 8 Last Post: 15-01-2014, 15:00
  3. Replies: 0 Last Post: 15-08-2011, 17:39
  4. Replies: 0 Last Post: 21-06-2011, 20:34
  5. Replies: 4 Last Post: 21-08-2010, 20:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts