Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 26 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 24 ... LastLast
Results 261 to 280 of 509

Thread: Hearthstone: Heroes of Warcraft

  1. #261 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    I'll just leave this here.
    Attached Images Attached Images pp5bmidc.png

  2. #262 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Poate sa-mi explice si mie cineva cum vor fi aceste "wings"? Platesti odata... intri si te bati cu diversi eroi, unul dupa altul (controlati de AI), sau ii alegi dintr-o lista (asa cum poti face acum training)? Daca pierzi, platesti iar sa intri (ca in Arena) sau odata deschisa asa ramane?

    Also, castigi si ceva random din fight-urile arenei, sau doar daca bati eroul final primesti reward-ul?

    Merci anticipat... incerc sa inteleg de ce costa atat de mult (6.99$) un wing... 24.99$ toate.

  3. #263 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Vezi ca prima aripa o sa fie gratis in prima luna dupa ce se lanseaza (iulie/august), deci ar trebui sa cumperi doar restul de 4. Ele se cumpara o singura data si apoi le poti face de cate ori vrei.

    In total vor fi 30 de carti noi: 1 carte pentru fiecare boss batut (15 in total); 1 carte legendara pentru fiecare aripa terminata; 9 carti pentru fiecare class challenge (primesti un deck pre-built cu care trebuie sa bati un anume boss); pana acum sunt 29 deci banuiesc ca inca o carte vom primi daca terminam toata aripile/facem toate challenges sau poate exista un boss final dupa cei 15.

    Au anuntat si Heroic mode pentru fiecare boss, iar daca ii bati pe toti in modul asta primesti un card back.

  4. #264 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Stiti cumva daca va iesi in acelasi timp si pe iOS? Sau intai PC/Mac si mai astept pt. iPad?

  5. #265 SP
    Member zulander's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Stiti cumva daca va iesi in acelasi timp si pe iOS? Sau intai PC/Mac si mai astept pt. iPad?
    Pai cred ca simultan. Daca nu ma insel jocul e coss-platform, deci o sa fie simultan.

  6. #266 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Eu inca ma intreb ce cauta threadul asta aici
    Nu se aude nimic de console :-s

  7. #267 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Cel mai sponsor.
    Attached Images Attached Images 10305597_719257814800668_6735149578996843842_n.png

  8. #268 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by zulander View Post
    Pai cred ca simultan. Daca nu ma insel jocul e coss-platform, deci o sa fie simultan.
    Nici cand l-au lansat nu a fost pe toate platformele odata. Intai Win, dupa care iOS si MacOS.... de-asta intrebam daca va fi simultan.
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Eu inca ma intreb ce cauta threadul asta aici
    Nu se aude nimic de console :-s
    Nu este aici pt. ca e de console... ci pt. ca aici sunt trecute toate jocurile multiplatform. Daca ar fi mutat, probabil ar fi mutat in sectiunea Apple, pt. ca la ei merge pe doua platforme, nu? Si-atunci ar sari in aer cei cu PC. Si invers

  9. #269 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Inteleg
    Am ajuns de la rank 16 la rank 10 fara sa pierd o lupta, si la toate terminam cu ~25 hp . Pacat ca tocmai mi-a dat shutdown un warlock nesimtit

  10. #270 SP
    Member mof990's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Stiti cumva daca va iesi in acelasi timp si pe iOS? Sau intai PC/Mac si mai astept pt. iPad?
    Cei de la blizz au spus ca va iesi pe toate platformele in acelasi timp.

    Btw, cui ii este dor sa joace cu hunterul de cand cu nerful UTH, acest deck este cel mai potent pe care l-am incercat. (original avea 2x snipe pe care le-am inlocuit cu 2x animal companion si baron geddon pe care l-am inlocuit cu leeroy)
    Attached Images Attached Images hearthstone_screenshot_7.11.2014.14.57.08.png

  11. #271 SP
    Senior Member Trefla's Avatar

  12. #272 SP
    Admin MonkY's Avatar
    ROFL... ce tare a fost meciul

  13. #273 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Mars ma...
    Am dat concede ca nu mai aveam chef, oricum ma batea.
    Attached Images Attached Images 2014-07-14_16h17_04.jpg

  14. #274 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Cum ti-ai pus chestia aia in dreapta de-ti arata ce carti ai jucat?

  15. #275 SP
    Member mof990's Avatar
    Deck tracker, si eu folosesc unul similar. De asemenea imi arata in ce tura a primit adversarul cartile, ce a jucat (partea stanga). Imi spune cate carti am in mana (foarte folositor pentru handlock si miracle) si ce sansa am sa primesc o anume carte. Cine vrea link PM.
    Attached Images Attached Images hearthstone_screenshot_7.14.2014.17.33.06.jpg

  16. #276 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ah, pai voi deja jucati cu "cheaturi"

  17. #277 SP
    Member mof990's Avatar
    Hai ca nu-i asa, ori cu aia ori cu caietu' e acelasi lucru.

  18. #278 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    Pana acum jucam pe Ipad dar n-am mai rezistat si mi-am facut cont si pe PC

    Add chynagods#2299

  19. #279 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Ah, pai voi deja jucati cu "cheaturi"
    Stai tu linistit, ca sunt unele "cheaturi" si magarii pe bune. Ba stiu pe cineva care a reusit sa-si ia bundle din-ala cu 40 de pachete sau cate or fi, pe moka. Blizzard sta prost cu securitatea

  20. #280 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Eu folosesc MKJOGO

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 26 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 24 ... LastLast

Similar Threads

  1. Castigatorul turneului de Hearthstone, acuzat ca a trisat By flavi_us in forum Stories & Other News
    Replies: 7 Last Post: 18-06-2014, 09:15
  2. Licitatie: Cheie Hearthstone By Razorel in forum Licitatii
    Replies: 8 Last Post: 15-01-2014, 15:00
  3. Replies: 0 Last Post: 15-08-2011, 17:39
  4. Replies: 0 Last Post: 21-06-2011, 20:34
  5. Replies: 4 Last Post: 21-08-2010, 20:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts