Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 38 of 283 FirstFirst ... 28 36 37 38 39 40 48 88 138 ... LastLast
Results 741 to 760 of 5655

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #741 SP
    Member theusher's Avatar
    Da, dar aia e doar editia normala de PS4. Bine, tot e ciudat ca si mie mi-au oferit-o dar la 120 lei.

  2. #742 SP
    Junior Member Monk's Avatar
    Pun pariu ca din stock-ul lor, care era de vreo 5 Notre Dame Edition, 3 sunt sigur, daca nu cumva mai multe sunt pe site-uri de vanzare.Vorba aia, ,,romanii sunt bisnitari, nu afaceristi''!

  3. #743 SP
    Member axel's Avatar
    la ce ora incepe black friday?

  4. #744 SP
    Junior Member Monk's Avatar
    Cel mai probabil 20.00

  5. #745 SP
    Member flamer's Avatar
    Probabil o sa dea drumul si la site la deschiderea mag fizice

  6. #746 SP
    Senior Member Snick's Avatar
    20.00 pare cam mult pt ei sa-si tina blocat site-ul

    Spor la cumparaturi ... s-a dat drumul la promotii

  7. #747 SP
    Member SavePluto's Avatar
    Am facut o comanda la MG acum,iar in mail-ul de confirmare apare mesajul :

    In cazul in care comenzile nu pot fi onorate din cauza lipsei stocului pentru produsele/serviciile achizitionate, vei fi informat despre acest aspect in cel mai scurt timp. De asemenea, pentru comenzile care au fost deja achitate, sumele de bani vor fi rambursate fara costuri suplimentare. Ne cerem scuze pentru eventualele neplaceri si te asiguram ca facem tot ce este posibil pentru a ne imbunatati permanent serviciile.
    Iti multumim!
    Echipa Altex

    Asa o fost si inainte, ca nu imi amintesc sa fi fost mesajul acesta inclus in confirmare pana acum?
    Deja in momentul in care faci comanda la un produs te anunta ca poate ca nici nu ti-l onoreaza. awsome...

  8. #748 SP
    Member bdevil's Avatar
    Din experientele voastre cu Altex / Mediagalaxy, e nevoie de confirmare telefonica sau orice altceva dupa ce primesti pe mail confirmarea comenzii? Va tin la curent c-o comanda The Order la 50 RON confirmata pe mail.

    ---------- Post added 29-04-2015 at 10:59 ----------

    Am primit AWB de la Nemo la comanda. Se pare ca se misca si ei cu comenzile...

  9. #749 SP
    Junior Member catalin0009's Avatar
    si mie mi-au naulat comanda....iar....
    nici macar dragon ball ps3 si naruto xbox 360....care au fost pe stoc mult si bine....
    daca are cineva in plus macar figurinele....la un pret normal, nu cu adaos 300-400 % ca si colegul nostru "super-mario"....as fi recunoscator....

  10. #750 SP
    Member kpy_here's Avatar
    Daca vrea cineva sa se scape de figurina cu Trunks, astept PM

  11. #751 SP
    Junior Member Monk's Avatar
    Catalin0009 Oau, deci nu sunt singurul care observa asta!Hai sa deschidem un topic nou, cred ca s-ar aduna 90% din cei de pe site )

  12. #752 SP
    Member Twiztid's Avatar
    one more thing...ce poti sa te mai astepti de la Altex daca pana si comentariile negative de pe facebook sunt sterse la putin timp dupa ce sunt postate? (si aici nu ma refer la cele vulgare ci la cele decente si de bun simt);
    cat despre suportul clienti...mai nou nici nu se mai sinchisesc sa raspunda...
    and once again...userii care lucreaza la Altex se fac ca ploua (nu ca n-ar ploua afara) cand acesta ar fi momentul sa ajute comunitatea de consolisti sau macar sa incerce sa o ajute...

  13. #753 SP
    Junior Member danutz9100's Avatar
    Salut, am efectuat o comanda astazi pe Altex, ora 15:10 si apare "Comanda procesata integral". Factura vad ca e generata si jos apare: "Curier 951". Din pacate nu a fost generat AWB.

    Sa inteleg ca nu a fost trimisa catre curier?
    Multumesc

  14. #754 SP
    Member bdevil's Avatar
    Mie mi-au trimis toate comenzile, am avut trei comenzi plasate la promotia Black Friday Spring si mi-au venit toate deodata la pretul comandat pe site. Erau The Order 1866 la pretul de 60. Am comandat de pe contul meu si de pe contul fratelui in speranta ca voi primi macar o comanda, cunoscand experienta ''nu mai e pe stoc'' de aici.

  15. #755 SP
    Member SavePluto's Avatar
    Am fost norocoasa si am primit astazi comanda, The order 1866 la pretul de 49.38 Ron.

  16. #756 SP
    Member cimaron's Avatar
    Va dati seama la ce preturi ieftine cumpara Altex jocuri si console? Sau cat adaos isi pun la ele de isi permit sa le dea cu pretul asta?
    Daca as stii de unde cumpara Altex am cumpara si noi...

  17. #757 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by cimaron View Post
    Daca as stii de unde cumpara Altex am cumpara si noi...
    Ma indoiesc profund ca ai putea sa cumperi si tu mii de bucati deodata... asta este avantajul marilor retaileri, cumpara in cantitati "industriale".

  18. #758 SP
    Member cimaron's Avatar
    Pai cumpara in cantitati industriale dar si acolo se permite negocierea...noi daca mergem la Altex si cerem discount sau reduceri dupa bugetul nostre ne da cineva ceva...?

  19. #759 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Sunt aproape sigur ca daca vei suna la Altex sau eMag si vei spune ca vrei sa cumperi 20.000 de jocuri, iti vor face reducere

    P.S. De fapt poti sa suni direct la Gameshop (Best Distribution), pentru ca multe din jocuri sunt distribuite de ei...

  20. #760 SP
    Member cimaron's Avatar
    Da, e si asta o varianta dar tot ma gandesc la ce preturi le au cei de la Gameshop (Best Distribution)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 38 of 283 FirstFirst ... 28 36 37 38 39 40 48 88 138 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts