Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 220 of 283 FirstFirst ... 120 170 210 218 219 220 221 222 230 270 ... LastLast
Results 4,381 to 4,400 of 5655

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #4381 SP
    Junior Member tony98's Avatar
    @ATX-MG

    Salut!
    Ai idee daca Cyberpunkk 2077 va ajunge si la raft in format fizic in magazinele din Bucuresti pe data de 10?

  2. #4382 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    @cecil-the-frog


    Salut! In clipa de fata nu am primit informatii daca se va face vreo livrare pentru PS5 Digital Edition.


    Quote Originally Posted by tony98 View Post
    @ATX-MG

    Salut!
    Ai idee daca Cyberpunkk 2077 va ajunge si la raft in format fizic in magazinele din Bucuresti pe data de 10?
    Salut! Da, il vei gasi in urmatoarele magazine:

    - Altex Sun Plaza
    - Media Galaxy Feeria
    - Media Galaxy Orhideea
    - Media Galaxy Mall Vitan
    - Media Galaxy Mega Mall

  3. #4383 SP
    Member Bogdan47xD's Avatar
    @ATX-MG, oare saptamana asta ajunge acea statie de incarcare? N-am mai sunat la Altex sa intreb de ea daca tot femeia aceea a zis ca a primit informatii ca vor fi la inceputul saptamanii.

  4. #4384 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    @ATX-MG Poate eviti sa răspunzi la subiectul ăsta (si pe buna dreptate) si ma gândesc ca te-ai saturat de întrebări pe tema asta, dar sunt nerăbdător ca majoritatea, asa ca intreb si eu, scuze. Despre stocul nou de PS5 stii ceva? A ajuns? Cand incep expedierile?

  5. #4385 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by GabiCutlac View Post
    @ATX-MG Poate eviti sa răspunzi la subiectul ăsta (si pe buna dreptate) si ma gândesc ca te-ai saturat de întrebări pe tema asta, dar sunt nerăbdător ca majoritatea, asa ca intreb si eu, scuze. Despre stocul nou de PS5 stii ceva? A ajuns? Cand incep expedierile?
    Poate au niște NDAuri și nu pot comunica.

    Și eu îl susțin să nu dea nici un răspuns, că mai avea un pic și îl înjurați pe el - pt tombola organizată de Altex. De parcă userul ATX-MG e CEO și e full-time dedicated să răspundă aici.

    Ia sunați in call-center oficial Altex și întrebați de re-stock PS5. Și evitați să puneți presiune pe om cu formulări de genul "poate eviți să răspunzi".

    Cred că s-a mai spus de multe ori, dar o repet: cam abuzați de voluntariatul omului și credeți că e plătit de Altex să răspundă aici. Era mai bine pt toată lumea să nu mai răspundă deloc. Nu are nici o obligație să zică status de stock pe un forum. Poate să aibă probleme la muncă pentru divulgarea de astfel de informații.

    Lăsați omul in pace și are tot dreptul din lume să răspundă doar la ce vrea el și când vrea el, dacă vrea.

    O să fie și PS5 când va vrea Sony, nu Altex. Dacă vreți neapărat luați de la scalpers...

  6. #4386 SP
    Member DrDeath's Avatar
    Sustin tot ce a zis colegul LucKos. Am simtit nevoia sa si exprim in scris, nu doar prin "Thanks". Lasati omul sa mai respire, va rog eu. Si eu sunt unul dintre, sa-i spunem norocosii care asteapta consola PS5 de la Altex pana pe 15 decembrie, dar nu deranjez omul degeaba. Cand o sa vina si cand o sa fie stocuri, atunci o sa primim.

    El face toata treaba asta pro bono si personal, il apreciez foarte mult, desi nu l-am intrebat nimic nicodata de vreo comanda.

  7. #4387 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Doamne ferește, pune omu o întrebare si deja se aprind toate beculetele la unii. Eu ziceam doar că il înțeleg dacă nu răspunde, exact din motivele enumerate de tine. Doar ca n-am mai scris atâta. De aia am si scris formularea aia in paranteză. Nu era nevoie sa ma mustruluiești cu ditamai postarea de parcă l-am acuzat eu de ceva. Vezi doamne pun presiune, zici ca am mers la el acasa cu paru.

  8. #4388 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu cred ca e cazul sa ne suparam aici. Sunt sigur ca desi ti-a dat tie quote la postare, pentru ca a fost ultima, raspunsul lui nu ti-a fost adresat doar tie.
    Daca ne uitam in urma, nu cred ca exista pagina sa nu avem cel putin 2-3 intrebari despre stoc si PS5.
    Si pe buna dreptate, as putea spune, dar astfel de intrebari ar trebui adresate catre Sony Romania pe toate platformele de comunicare, care efectiv refuza sa comenteze pe subiectul asta in timp ce-si promoveaza campaniile pe jocuri in continuare, ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat.

    Dar intrebarile astea efectiv nu-si au rostul, mai ales ca a zis destul de clar ca atunci cand va avea vreo informatie (pe care o poate share-ui, sau care merita sheruita, nu cum a fost acum, stoc alocat exclusiv celor care au numere de "ordine" de la "tombola"), ne va da un heads up aici inainte, asa cum a facut absolut de fiecare data.

  9. #4389 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Din pacate, in clipa de fata nu am informatii in ceea ce priveste livrarea la depozit a noului stoc de console PS5. Asteptam camionul de la Sony PlayStation.

  10. #4390 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by ATX-MG View Post
    Din pacate, in clipa de fata nu am informatii in ceea ce priveste livrarea la depozit a noului stoc de console PS5. Asteptam camionul de la Sony PlayStation.
    Acum că ai zis că se așteaptă camionul, așteaptă-te să fii întrebat din oră în oră dacă a ajuns camionul sau nu. Mai bine o dădeai pe modul: "don't call us, will call you".

    Că cel puțin pe acest thread se obișnuiește să ți se ia toată mâna, când dai un deget.

  11. #4391 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    Acum că ai zis că se așteaptă camionul, așteaptă-te să fii întrebat din oră în oră dacă a ajuns camionul sau nu. Mai bine o dădeai pe modul: "don't call us, will call you".

    Că cel puțin pe acest thread se obișnuiește să ți se ia toată mâna, când dai un deget.

    Vestea buna e ca am scapat. A ajuns camionul la depozit.

  12. #4392 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by ATX-MG View Post
    Vestea buna e ca am scapat. A ajuns camionul la depozit.
    Păi și cum? A ajuns camionul și încă nu au început să curgă din secunda 2 cu awb-uri la toată lumea care a fost sunată și care a plătit cu bună credință cu cardul??? Cineva trebuie să dea explicații... Să vină Iohannis aka ATX-MG!!!!

    ... Just having a deja vu

  13. #4393 SP
    Junior Member tony98's Avatar
    Quote Originally Posted by ATX-MG View Post
    @cecil-the-frog


    Salut! In clipa de fata nu am primit informatii daca se va face vreo livrare pentru PS5 Digital Edition.




    Salut! Da, il vei gasi in urmatoarele magazine:

    - Altex Sun Plaza
    - Media Galaxy Feeria
    - Media Galaxy Orhideea
    - Media Galaxy Mall Vitan
    - Media Galaxy Mega Mall

    Eu am vorbit cu cei de la Orhideea dimineata si mi-au spus ca nu il aduc
    Ca e exclusiv online

  14. #4394 SP
    Member VictusG's Avatar
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    Păi și cum? A ajuns camionul și încă nu au început să curgă din secunda 2 cu awb-uri la toată lumea care a fost sunată și care a plătit cu bună credință cu cardul??? Cineva trebuie să dea explicații... Să vină Iohannis aka ATX-MG!!!!

    ... Just having a deja vu
    Nu mai fi arogant, ca nu iti sta bine
    Tu probabil ai prins consola, si eu la fel, dar sunt multi care nu au avut noroc si nu inseamna ca trebuie sa facem misto de ei, iti dai seama ca sunt nerabdatori si intreaba si ei.

  15. #4395 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    Păi și cum? A ajuns camionul și încă nu au început să curgă din secunda 2 cu awb-uri la toată lumea care a fost sunată și care a plătit cu bună credință cu cardul??? Cineva trebuie să dea explicații... Să vină Iohannis aka ATX-MG!!!!

    ... Just having a deja vu
    Ceva de genul?
    Attached Images Attached Images untitled2.jpg

  16. #4396 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar

    Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy ?

    Quote Originally Posted by VictusG View Post
    Nu mai fi arogant, ca nu iti sta bine
    Tu probabil ai prins consola, si eu la fel, dar sunt multi care nu au avut noroc si nu inseamna ca trebuie sa facem misto de ei, iti dai seama ca sunt nerabdatori si intreaba si ei.
    Nu cred ca face nimeni misto de ei, le inteleg nerabdarea pana la un punct. Cand intrebi din ora in ora aceleasi chestii, devine deranjant, zic eu.

    Userul ATX-MG, stie asta deja si posteaza update-uri ori de cate ori are ceva nou de anuntat, ar trebui sa fie de ajuns. Sa ne bucuram ca la noi inca mai vin stocuri, citesc ca prin India, nici vorba de asa ceva, exceptie facand samsarii.

    @ATX-MG, sunt si accesorii in acest transport? Sau doar consolele? Sunt interesat in primul rand de charging dock.

    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #4397 SP
    Member Bogdan47xD's Avatar
    Este in stoc statia de incarcare. : )

  18. #4398 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar

    Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy ?

    Multumesc! Stiu ca aseara ma uitasem si nu era pe stoc.

    Time to get one and a second controller


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #4399 SP
    Junior Member kypycus's Avatar
    La Cyberpunkk 2077 CE primim ceva ca si bonus de precomanda?

  20. #4400 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by kypycus View Post
    La Cyberpunkk 2077 CE primim ceva ca si bonus de precomanda?
    Salut. Nu vine cu bonus. CE are deja Steelbook inclus.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 220 of 283 FirstFirst ... 120 170 210 218 219 220 221 222 230 270 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts