Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 232 of 283 FirstFirst ... 132 182 222 230 231 232 233 234 242 282 ... LastLast
Results 4,621 to 4,640 of 5655

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #4621 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Quote Originally Posted by JohnnyUSA View Post
    Ce model, mai exact? Eu am avut zowie 2411 si stia 144hz doar pe DVI.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Verifica setarile de la PS5. Si mie imi aparea doar 60 HZ prima oara cand l-am conectat pe led-ul LG insa dupa ce si-a facut consola un update acum am optiunea de 120 HZ disponibila. Succes!

  2. #4622 SP
    Member Bogdan47xD's Avatar
    Salutare. Am o intrebare pentru ATX-MG si aceea ar fi daca va veni la precomanda pe Altex ambele versiuni CE de la Horizon Forbidden West ( simplu si Regalla ) . Multumesc!

  3. #4623 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Bogdan47xD View Post
    Salutare. Am o intrebare pentru ATX-MG si aceea ar fi daca va veni la precomanda pe Altex ambele versiuni CE de la Horizon Forbidden West ( simplu si Regalla ) . Multumesc!
    Salut! Maine ar trebui sa primim informatii de la Sony in ceea ce priveste Horizon Forbidden West.

  4. #4624 SP
    Member Bogdan47xD's Avatar
    Quote Originally Posted by ATX-MG View Post
    Salut! Maine ar trebui sa primim informatii de la Sony in ceea ce priveste Horizon Forbidden West.

    Am inteles, atunci voi astepta noile informatii si sper sa apara si la Altex cele 2 versiuni. Multumesc de raspuns!

  5. #4625 SP
    MMG
    Junior Member MMG's Avatar
    Salut @ATX-MG

    Ai idee daca veti aduce Xbox Seriex X Halo Infinite Edition, chiar si cateva bucati, poate chiar in regim de tombola?

    O sa aduceti si Diablo 2 Ressurected pentru PS4/PS5? Se lanseaza luna asta dar nu l-am vazut listat mai pe nicaieri pe la noi.

  6. #4626 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by MMG View Post
    Salut @ATX-MG

    Ai idee daca veti aduce Xbox Seriex X Halo Infinite Edition, chiar si cateva bucati, poate chiar in regim de tombola?


    O sa aduceti si Diablo 2 Ressurected pentru PS4/PS5? Se lanseaza luna asta dar nu l-am vazut listat mai pe nicaieri pe la noi.
    Salut! Inca nu avem informatii de la furnizor in ceea ce priveste acel model de consola. Din pacate, Diablo 2 Ressurected nu se lanseaza in format retail.

  7. #4627 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Quote Originally Posted by ATX-MG View Post
    Din pacate, Diablo 2 Ressurected nu se lanseaza in format retail.
    Ma interesa si pe mine treaba asta, multumesc frumos pentru update...

    Sunt dezumflat total, sunt niste imbecili...

  8. #4628 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Xander RO View Post
    Ma interesa si pe mine treaba asta, multumesc frumos pentru update...

    Sunt dezumflat total, sunt niste imbecili...
    Inainte sa las comentariul respectiv am primit si confirmarea de la furnizorul oficial.

    Also, heads Up! Am dat drumul la o noua runda de precomenzi pentru consola PlayStation 5:
    https://altex.ro/consola-playstation...cpd/CNSPS51TBB

  9. #4629 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Quote Originally Posted by Xander RO View Post
    Ma interesa si pe mine treaba asta, multumesc frumos pentru update...

    Sunt dezumflat total, sunt niste imbecili...
    Nici World of Warcraft Shadowlands nu au lansat in format fizic…


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #4630 SP
    Member Johnny's Avatar
    Salut

    Intrebare pentru ATX-MG : jocurile la precomanda vine launch day si dupa apar cu Stoc epuizat. ( cel mai recent exemplu The Medium PS5 )

    Jocurile respective chiar le primiti la timp si sunt disponibile in depozit ? ( urmand sa fie actualizat si site-ul in cateva zile ) Sau sunt intarzieri si chiar nu sunt disponibile...

    Daca vreau sa stiu ca primesc jocul in ziua lansarii trebuie sa fac precomanda? Intreb pentru ca apar cateva titluri in septembrie - octombrie si vreau sa le cumpar de la magazinul dumneavoastra.


    Multumesc

  11. #4631 SP
    Member Bogdan47xD's Avatar
    Quote Originally Posted by ATX-MG View Post
    Salut! Maine ar trebui sa primim informatii de la Sony in ceea ce priveste Horizon Forbidden West.
    Salutare. Ceva noutăți de la Sony? Mulțumesc!

  12. #4632 SP
    Member SeCeX's Avatar
    Quote Originally Posted by Johnny View Post
    Salut

    Intrebare pentru ATX-MG : jocurile la precomanda vine launch day si dupa apar cu Stoc epuizat. ( cel mai recent exemplu The Medium PS5 )

    Jocurile respective chiar le primiti la timp si sunt disponibile in depozit ? ( urmand sa fie actualizat si site-ul in cateva zile ) Sau sunt intarzieri si chiar nu sunt disponibile...

    Daca vreau sa stiu ca primesc jocul in ziua lansarii trebuie sa fac precomanda? Intreb pentru ca apar cateva titluri in septembrie - octombrie si vreau sa le cumpar de la magazinul dumneavoastra.


    Multumesc
    Ultimele 2 precomenzi facute la ei au ajuns dupa o saptamana, monster hunter stories 2 si spiritfarer, ce e drept mai low key, poate de aia nu au ajuns in depozit cand trebuia, aceasi poveste cu the medium, nada inca...

  13. #4633 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Salut ATX-MG,

    Cu scuzele de rigoare daca s-a mai intrebat/raspuns, veti aduce versiunea fizica de PS5 pentru Kena: Bridge of Spirits?
    Lansarea este pe 21 Septembrie.

    Multumesc!

  14. #4634 SP
    Member Bogdan47xD's Avatar
    Quote Originally Posted by Xander RO View Post
    Salut ATX-MG,

    Cu scuzele de rigoare daca s-a mai intrebat/raspuns, veti aduce versiunea fizica de PS5 pentru Kena: Bridge of Spirits?
    Lansarea este pe 21 Septembrie.

    Multumesc!
    Din câte știu nu are versiune fizica, doar digital la lansare ( și eu voiam fizic ) , pe viitor probabil vor face și fizic. ( dacă cumva ceva s-a mai schimbat atunci scuzele mele )

  15. #4635 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Mi se pare foarte trist in cazul asta, nu ma gandeam la asa ceva pentru ca pe alte site-uri locale vad ca apare la precomanda.
    Daca se poate confirma, multumesc in avans!

  16. #4636 SP
    Manager paul's Avatar
    Physical, poate, later:

  17. #4637 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar

  18. #4638 SP
    MMG
    Junior Member MMG's Avatar
    Quote Originally Posted by ATX-MG View Post
    Salut! Inca nu avem informatii de la furnizor in ceea ce priveste acel model de consola. Din pacate, Diablo 2 Ressurected nu se lanseaza in format retail.
    Multumesc mult de raspuns! Ar fi dragut sa aduceti niste bucati, dar daca nu se poate, cam asta este.

  19. #4639 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Xander RO View Post
    Salut ATX-MG,

    Cu scuzele de rigoare daca s-a mai intrebat/raspuns, veti aduce versiunea fizica de PS5 pentru Kena: Bridge of Spirits?
    Lansarea este pe 21 Septembrie.

    Multumesc!

    Salut! In clipa de fata nu a fost anuntata o versiune fizica a jocului.


    Quote Originally Posted by Johnny View Post
    Salut

    Intrebare pentru ATX-MG : jocurile la precomanda vine launch day si dupa apar cu Stoc epuizat. ( cel mai recent exemplu The Medium PS5 )

    Jocurile respective chiar le primiti la timp si sunt disponibile in depozit ? ( urmand sa fie actualizat si site-ul in cateva zile ) Sau sunt intarzieri si chiar nu sunt disponibile...

    Daca vreau sa stiu ca primesc jocul in ziua lansarii trebuie sa fac precomanda? Intreb pentru ca apar cateva titluri in septembrie - octombrie si vreau sa le cumpar de la magazinul dumneavoastra.


    Multumesc

    Salut! Cea mai mare parte dintre titluri le livram in ziua lansarii, dar mai sunt cazuri de natura logistica care tin si de furnizor sau sunt titluri mai "mici" cu probleme de disponibilitate de la producator. De exemplu, la The Medium tine de procesul de vamuire in clipa de fata.

    Daca apare cu stoc epuizat pe site in ziua lansarii, inseamna ca nu a ajuns marfa. Daca apare cu stoc epuizat cu mult inainte de data lansarii, inseamna ca a fost setata o limita de stoc si a fost epuizata prin precomenzi, cum ar fi cazul la Collector's Edition sau alte editii limitate.

  20. #4640 SP
    Member iErvin's Avatar
    De Horizon Forbidden West Collector's/Regalia se mai aduce ceva? @ATX-MG

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 232 of 283 FirstFirst ... 132 182 222 230 231 232 233 234 242 282 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts