Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 134 of 283 FirstFirst ... 34 84 124 132 133 134 135 136 144 184 234 ... LastLast
Results 2,661 to 2,680 of 5655

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #2661 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by AngelOfPain View Post
    Mda, ne miram ca totul merge asa bine in tara, cu mentalitate dinasta...
    Ia-l digital daca vrei sa fii sigur, nu fi carnat .
    Mda, ne miram ca totul merge asa bine in tara asta, cu mentalitate dinasta pasiva de martalog.
    Daca nu iti convine ceva, ia atitudine, asa cum poti tu, nu fi carnat . Sau poate tu esti printre aia care au stat acasa la caldurica in ianuarie/februarie.

  2. #2662 SP
    Member AngelOfPain's Avatar
    Aia nu e atitudine, avand in vedere ca tu oricum propui refuzul a cel putin doua colete, aia e lipsa de respect doar pentru ca sistemul cu plata la destinatar iti permite!

    Daca nu iti convine, nu propune manevre stupide, nu mai lua fizic si ai rezolvat problema. Nu e ca si cum nu ai avea alta optiune.

  3. #2663 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Nu stiu daca s-a mai intrebat, m-am uitat asa razant pe pagina asta si nu am vazut, o sa gasesc in magazin day one God of War? Refuz sa precomand ca niciodata nu-mi ajunge la timp (and please dont ask me to do this), dar as vrea sa merg pana in magazin sa-l iau personal.
    Ar trebui sa fie aproape in toate magazinele in ziua lansarii. Din pacate va fi doar Day One Edition la raft, nu si Limited sau Collector's.

  4. #2664 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    [QUOTE=Media Galaxy;1430883]A ajuns si Limited Edition, Collector's, consolele si controller-ul.

    Bine, @MediaGalaxy. Am încredere în voi. Mi-am recuperat toate seminarele de vineri, doar ca să fiu liber, să pot juca tot weekendul God of War.

    Am încredere în voi. ^^

    ---------- Post added 18-04-2018 at 12:23 ----------

    Quote Originally Posted by Phi View Post
    Pana la urma, daca dau precomanda, il primesc vineri? Ca daca ajunge luni sau marti si trebuie sa merg eu sambata dupa el in magazin, nu am facut nici o afacere

    Via MediaGalaxy Timisoara
    Uite, asta am primit eu.

    "Salut

    Produsele din precomanda ta*#no....*sunt acum disponibile.
    Precomanda a intrat pe fluxul de confirmare automata si produsele vor fi livrate catre dumneavoastra.

    In cazul in care te-ai razgandit si nu mai doresti livrarea produselor, acceseaza*acest link*in 24 de ore."

  5. #2665 SP
    Phi
    Member Phi's Avatar
    Asta am primit si eu. Mai ramane sa fie livrat vineri

    Daca il aduce de dimineata, fug de la lucru

  6. #2666 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Hello. Mic update pentru voi. Acum o ora si un pic au plecat de la depozitul central camioanele Nemo si Altex cu precomenzile. Pe langa asta, am si un gameplay teaser:
    https://www.facebook.com/AltexRomani...7473138946408/

  7. #2667 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    @Media Galaxy

    Am primit email in care scrie "Produsul din comanda ta Media Galaxy cu nr. XXX a fost pregatit pentru livrare si urmeaza sa fie ridicat de catre curier. " dar nu am primit un AWB iar pe site-ul NEMO scrie "Expedierea cu numarul XXX nu a fost gasita" . (Alti colegi spun ca au primit si AWB in email.)

    Oare comanda mea a fost expediata comanda fara AWB? Sau nu a fost expediata?

  8. #2668 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Pai nu e niciun AWB in mail. Nu stiu ce ai cautat pe site la Nemo. Userul de la MG vad ca a confirmat ca au ridicat cei de la Nemo si curierii Altex produsele pentru livrare. Daca esti din Buc, cel mai probabil il vei primi prin curierul Altex, daca nu, prin Nemo. Daca e prin curier Altex, nu cred ca au ce AWB sa iti dea.

  9. #2669 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar

    Ce se intampla cu Altex / MediaGalaxy?

    Eu am inclusiv AWB-ul în mail.

  10. #2670 SP
    Member sahara's Avatar
    Cum arată awb-îl? Eu am doar un număr de comanda.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #2671 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Quote Originally Posted by keanustar View Post
    Pai nu e niciun AWB in mail. Nu stiu ce ai cautat pe site la Nemo. Userul de la MG vad ca a confirmat ca au ridicat cei de la Nemo si curierii Altex produsele pentru livrare. Daca esti din Buc, cel mai probabil il vei primi prin curierul Altex, daca nu, prin Nemo. Daca e prin curier Altex, nu cred ca au ce AWB sa iti dea.
    Sunt din Cluj iar comenzile vin cu Nemo aici. De obicei primesc si AWB in mail-ul de confirmare a expedierii. Iar ID-ul comenzii functioneaza de obicei ca AWB pe site-ul Nemo.

    EDIT: asa arata un email primit saptamana aceasta pentru o alta comanda: https://i.imgur.com/Cql7gby.png .

  12. #2672 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Quote Originally Posted by sahara View Post
    Cum arată awb-îl? Eu am doar un număr de comanda.
    Nu cred ca numarul comenzii poate fi folosit pe post de awb. Am atasat sa vezi cum arata (oricum awb-ul e diferit de nr. comenzii, cel putin in situata mea).
    Attached Images Attached Images img_0626.jpg

  13. #2673 SP
    Member sahara's Avatar
    Hmm, nu apare și awb in mailul meu


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #2674 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Quote Originally Posted by Alexandru View Post
    Nu cred ca numarul comenzii poate fi folosit pe post de awb. Am atasat sa vezi cum arata (oricum awb-ul e diferit de nr. comenzii, cel putin in situata mea).
    Am testat cu numarul de la o comanda facuta la inceputul saptamanii acesteia si functioneaza ca AWB: https://i.imgur.com/i6YReuh.png .

    Eu cred ca o sa ajunga comenzile, chiar daca nu au AWB. Probabil ca au fost foarte multe la numar si nu au mai generat AWB-uri pt fiecare.
    Depinde doar de domnii curieri sa-si faca datoria maine .

  15. #2675 SP
    Member sahara's Avatar
    Sun mâine si merg eu dupa pachet.

    With this:

    img_2761.jpg
    Nu este compromisa siguranța mașinii, nimic important afectat, absolut nimic. Măcar mâine sa am si eu o zi buna.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #2676 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by sahara View Post
    Sun mâine si merg eu dupa pachet.

    With this:

    Attachment 282319
    Nu este compromisa siguranța mașinii, nimic important afectat, absolut nimic. Măcar mâine sa am si eu o zi buna.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    A sunat Mad Max. Isi vrea masina inapoi.

    Cu privire la lipsa AWB-ului in unele comenzi, e foarte posibil daca aveti adresa de livrare pe Bucuresti, sa vina jocul prin intermediul unui curier Altex.

    In alt caz, poate a fost generat un AWB, dar nu a apucat sa fie introdus in sistemul celor de la Nemo.

  17. #2677 SP
    Member sahara's Avatar
    Sunt din tm


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #2678 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by sahara View Post
    Sunt din tm


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Trimite-mi un PM cu numarul de comanda sa vad daca cumva s-a generat un AWB.

  19. #2679 SP
    Phi
    Member Phi's Avatar
    Nici eu nu am primit AWB. Tot din Timisoara sunt, desi nu cred ca are asta vreo importanta. Daca nu ajunge azi, phuck it! nu bat orasul de la un capat la celalalt pentru el. Il iau de digital si aia e. Bonusul cu skin-urile l-am primit pe mail, all good

  20. #2680 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Lasati-l pe @Media Galaxy sa se bucure si el de joc, daca a zis ca s-au trimis coletele probabil vor ajunge.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 134 of 283 FirstFirst ... 34 84 124 132 133 134 135 136 144 184 234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts