Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 34 of 283 FirstFirst ... 24 32 33 34 35 36 44 84 134 ... LastLast
Results 661 to 680 of 5659

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #661 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pt cei mai mulți precomenzile nu ajung niciodată...
    http://www.consolegames.ro/forum/sho....php?p=1169197

  2. #662 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Cu o luna inainte de lansare sigur nu ajung. Cel mult cred ca s-a intamplat sa ajunga cu o saptamana inainte, cum a fost de ex cu The Last of Us.
    Este riscant cand au vreo mega promotie inainte de lansarea vreunui joc, atunci vor fi ingreunate livrarile. Anult trecut s-au ingreunat f mult cele de GTA V datorita Black Friday.
    Ce am mai luat cu pre-comanda de la ei (Fifa15 si Mortal Kombat) au venit fix in ziua lansarii. Asta se intampla, daca le confirmi in ziua in care primesti mail-ul de confirmare al pre-comenzii.

  3. #663 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by keanustar View Post
    Cu o luna inainte de lansare sigur nu ajung..
    Cine a spus o luna?

  4. #664 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Eu încă aștept Bloodborne, Dark Souls 2, mk, infamous și altele. Vad ca în continuare sunt "în așteptare".

  5. #665 SP
    Member Harkonnen's Avatar
    Am precomandat Mk si a venit in ziua lansarii si Metro Redux care a venit la 2 zile dupa lansare

  6. #666 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Cine a spus o luna?
    Acum mi-am dat seama ca am citit o luna in loc de o saptamana

  7. #667 SP
    Member Zahpeter's Avatar
    Comand trilogia Hobbit (n-am apucat sa o vad la cinema) pe 12.04. Pe 21.04 sun eu sa confirm (ca deh...), chipurile mi-o confirma tipa de la relatii clienti. Astazi...sunt iarasi. Noua tipa imi raspunde ca prima tipa a facut cererea mai departe dar..."nu a primit raspuns". Ma intreb care e problema. Nu vor sa-mi trimita precomanda ca era facuta cu 10% reducere ? Sunt doar complet idioti ? Logic, as putea sa ma deplasez pana la cel mai apropiat Media Galaxy sa-l cumpar de acolo, cu 30 de lei mai scump. Dar wtf, astia chiar isi bat joc de noi ?

  8. #668 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Quote Originally Posted by Zahpeter View Post
    Sunt doar complet idioti ? [...] Dar wtf, astia chiar isi bat joc de noi ?
    Din pacate...
    Attached Images Attached Images simpleanswer.jpg

  9. #669 SP
    Junior Member Molurus's Avatar
    Tocmai am precomandat Witcher 3 la Media Galaxy. Am primit un mail azi si n-am mai rezistat -.-'

  10. #670 SP
    Member eastbason's Avatar
    Am plasat mai multe comenzi separate cu cate un produs fiecare ( doar collectors edition ). Va tin la curent cu ce imi confirma si ce nu. Eu am nevoie de una singura...restul merg catre doritori.

  11. #671 SP
    Member kinezu's Avatar
    Tot ce am comandat a fost confirmat. Sper sa onoreze.

  12. #672 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Quote Originally Posted by eastbason View Post
    Am plasat mai multe comenzi separate cu cate un produs fiecare ( doar collectors edition ). Va tin la curent cu ce imi confirma si ce nu. Eu am nevoie de una singura...restul merg catre doritori.
    Daca primesti si o sa ai disponbil un kyrat si/sau notre dame, ma abonez eu. am vrut sa plasez si eu o comanda si pan la checkout gata stocul

  13. #673 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    @kinezu, confirmat pe mail, sau doar acel mail de inregistrare a comenzii? Ca nu cred ca e cineva acum in magazine sa-ti confirme (asta in cazul in care ai facut rezervare pe magazin).

  14. #674 SP
    Member GODZYLLA's Avatar
    Sa dea dracu' sa faca ca data trecuta. Eu am 3 din 4 confirmate, ca una e dublura pentru un prieten. Am primit mailul de confirmare imediat dupa mailul standard si sunt confirmate si pe cont.

  15. #675 SP
    Member kinezu's Avatar
    Doar pe mail.

  16. #676 SP
    Senior Member ilie11's Avatar
    Vreau si eu Kyrat ED sau Notre Damme daca il are cineva. Sper totusi sa primesc si Dragonball ca arata destul de bine.
    LE: daca le va primi cineva....

  17. #677 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Cred ca am invatat cu totii ca, pana nu primim produsele, nimeni nu are nimic.

  18. #678 SP
    Junior Member sirian21's Avatar
    Salut! La ora 1:44 am dat finalizare comanda pentru AC Unity Notre Damme CE Xbox One si Far Cry 4 Kyrat Edition PS4! Am primit mesajul ,,Am primit o eroare in timp ce procesam comanda, va rugam incercati mai tarziu!" Am tot incercat, am primit acelasi mesaj! Am incercat cred de 10 ori, din browsere diferite! La un moment dat am reusit sa finalizez comanda si am primit mail cu ,,Comanda inregistrata!" dar mail-ul cu acea confirmarea a comenzii nu l-am primit! In timp ce vb cu Godzilla la telefon, i-am spus ca nu merge sa dau finalizare comanda si a incercat si el, a reusit sa finalizeze comanda. Apoi i-am spus sa comande si pt mine inca odata si la fel, a mers! Cum a spus si el, a primit confirmare pentru toate, doar cea care a pus-o dublura pt mine nu a primit-o! Dimineata la ora 8 sun la Altex! Sper ca rezolv ceva! BTW: daca a prins cineva titlurile mentionate si le da 1/1 ... i'm here!
    Attached Images Attached Images 11164103_974927502525347_1110332842_n.jpg

  19. #679 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mi-am comandat si eu AC Unity Notre Dame Edition PC la 120 ron. Restu nu mai sunt disponibile, dar sper sa-l prind macar pe asta. Statueta ma intereseaza la banii astia

  20. #680 SP
    Member lucas22010's Avatar
    daca a comandat cineva rocksmith si nu are ce face cu el il iau eu.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 34 of 283 FirstFirst ... 24 32 33 34 35 36 44 84 134 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts