Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 17 of 283 FirstFirst ... 7 15 16 17 18 19 27 67 117 ... LastLast
Results 321 to 340 of 5659

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #321 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    te cred man, dar eu in acelasi timp eram si pe IE si chrome, iar pe chorme se bloca la cos si tot dadeam refresh si in paralel pe IE am facut cont si 3 comenzi. la fel si niste amici ca ei mi-au zis de faza cu IE. eu am vrut sa dau un sfat sa incercati si varianta asta, ca incercarea nu are moarte

  2. #322 SP
    Senior Member Snick's Avatar
    Daca are cineva in plus un Far Cry 4 ... il iau eu cu incredere ... orice platforma ... mie nu mai imi merge ( evident vreau statuia )

  3. #323 SP
    Member GODZYLLA's Avatar
    Am reusit sa prind Kyrat de PC, desi mi-ar fi placut mai mult de One. Eu am in Chrome pagina deschisa pe Far Cry 4 mereu si de acolo la un moment dat am reusit sa il adaug in cos si pe cel de One, dar imi dadea eroare cand trimiteam comanda (pe toate browserele). Cand am trecut pe IE am l-am adaugat iar, si cand am bagat contul meu mi-a aparut ca am doua bucati si ca nu pot face comanda. Am incercat fara succes sa actualizez cantitatea pentru o singura bucata si pana la urma l-am scos de tot...

  4. #324 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    FC4 de PC este inca in stoc, dar daca dai pe produs, nu merge pagina.

  5. #325 SP
    Senior Member Snick's Avatar
    No **** ... asta incerc eu sa fac

  6. #326 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    nu e in stoc sau probabil le pare rau ca l-au scapat. au sters cu totul pagina produsului (probabil din panica)

  7. #327 SP
    Member flamer's Avatar
    Am reusit sa-l adaug in cos dand cautare dupa far cry si din pag de cautare Adauga in Cos

  8. #328 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    Si cand dai sa finalizezi comanda ,dispare din cos ..magie

  9. #329 SP
    Member flamer's Avatar
    Noah buna treaba ... Super site

  10. #330 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    se pot adauga ambele in cos de pe pagina de cautare dar cel de PC dispare iar cel de Xbox apare ca out of stock la finalizarea comenzii

  11. #331 SP
    Member flamer's Avatar
    Nasol

  12. #332 SP
    Member GODZYLLA's Avatar
    Posibil sa fi reusit prietena sa ia varianta de One, dar nu e sigur nimic pana nu ai confirmarea clara. L-a pus si ea in cos cand l-am adaugat eu, dar a dat sa faca comanda fara cont si in final s-a procesat comanda (asta dupa perioada scurta in care nu a mers la nimeni si dupa ce arata ca nu mai era in stoc, so...). A primit si mailul, dar eu tot sceptic sunt.

  13. #333 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar

    Jocuri cu preturi bune

    Valeu, am fost pana sus la Altex Unirii, vai doamne cum curg comenzile cu rezervare magazin. Dedsec ala era rezervat cu zecile pe magazine lol, la fel si online.

    Tipul de acolo e disperat, nu stia cum sa mai raspunda la ele
    ps: portofelul este suparat rau pe mine in seara asta, gaura e huge, jesus christ )

  14. #334 SP
    Senior Member Snick's Avatar
    Daca poate cineva sa ia sau si-a comandat in ++ ... cumpar eu orice varianta cu statuie Far Cry

  15. #335 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Quote Originally Posted by Snick View Post
    Daca poate cineva sa ia sau si-a comandat in ++ ... cumpar eu orice varianta cu statuie Far Cry
    Tinand cont ca pe threadul celalalt scriai "1 + 5 bucati ... sa inceapa bisnita", referitor la The Order, te intreb si eu: la ce pret vrei sa cumperi acum Kyrat Edition?


  16. #336 SP
    Senior Member Snick's Avatar
    Te astept cu o oferta cand il ai FIZIC in mana

  17. #337 SP
    Member eastbason's Avatar
    Ce nebunie!!!
    Am prins Far Cry 4 PC si Injustice WiiU. Eram la volan cand am dat comanda

  18. #338 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Si eu ca si Snick: cumpar Kyrat si/ ori Dedsec....

  19. #339 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Si eu am comandat un Dedsec. Am primit un singur mail pana cum.

  20. #340 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    oricum se putea comanda un singur produs pe cos si la cum a mers siteul, cred ca sunt cazuri izolate de cei care au vrut sa profite, cel putin asa sper

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 17 of 283 FirstFirst ... 7 15 16 17 18 19 27 67 117 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts